Skocz do zawartości
Seb

Aprilia Pegaso vs Suzuki DR650 :)

Recommended Posts

Seb, Ty przestań się sycić internetowym badziewiem. Jazda na moto jest w realu, to nie jakaś pieprzona gierka komputerowa. Trzeba ruszyć 4 litery a ilość żyć ograniczona jest do 1 (i to nie cały). ;-)

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb ja znowu podtrzymam to co napisałem wcześniej... Kup sobie 125 obojętne czy dr, xt, dt, klx czy co sobie tam wybierzesz... crossowego, jak ciągnie cię w błotko..

Zalety:

-Lekkie

-Na 125 sobie poćwiczysz legalnie...

-Jak się postarasz to sprzedasz bez utraty wartości.

-od razu będziesz wiedział czego chcesz i nie będziesz zadawał niepotrzebnych pytań.

To dopiero byłby zwrot akcji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz dziadek, pisz :) miałeś? Znasz? Jak oceniasz? :)

Edytuje tytuł wątku :-D :-D :-D

Miałem :) , tylko że DR 600 rocznik zdaje się 1989 :) trochę ciężkawy, w porównaniu z dzisiejszymi endurakami amory kiepskawe, ale silnik nie do zajechania. Najlepsze było to, że sprzedałem go koleżce z którym jeździliśmy razem i po jakiś 2 latach mówię gościowi - człowieku wymień łańcuszek rozrządu, bo już nie mogłem tłuczenia słuchać no i okazało się, że był tak rozciągnięty, że zlazł z kółka bez luzowania napinacza :) , a motek palił i śmigał bez problemu. I ten sprzęt kręci się nadal w mojej okolicy i to zdaje się bez większych inwestycji. Jak się w miarę przyzwoity egzemplarz trafi, to nie będziesz praktycznie zaglądał.

Ale to było 600 nie 650. W 650 podobno trochę kicha z głowicą, ale może to taka legenda ...

A nowsze DR to nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troter, ja sie nie syce, to nie będzie mój pierwszy motocykl, spokojnie :) jeszcze jedno - to ja jestem moderatorem tego wątku, więc mi tu nie skakać bo urlopy sie posypia haha :D

Manioora, biorę Twoją radę pod uwagę; )

I nie narzekajcie mi tutaj na bezsensowne pytania, tylko pokażcie mi jakikolwiek wątek w ciagu ostatnich 6 miesiecy w którym w tak krótkim czasie napisano tyle postów hahahahaha :)

Zlota zasada reklamy mówi - nie ważne jak o Tobie piszą, wazne zeby nazwiska nie przekrecili ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....

Zlota zasada reklamy mówi - nie ważne jak o Tobie piszą, wazne zeby nazwiska nie przekrecili ;)

Święte słowa Sab ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nie narzekajcie mi tutaj na bezsensowne pytania, tylko pokażcie mi jakikolwiek wątek w ciagu ostatnich 6 miesiecy w którym w tak krótkim czasie napisano tyle postów hahahahaha :)

jesteś najlepszy! kaski z głów!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz dziadek, pisz :) miałeś? Znasz? Jak oceniasz? :)

Edytuje tytuł wątku :-D :-D :-D

Miałem :) Test DR U-boot zima/wiosna chyba 2005 :)

15%2B%28Small%29.jpg

14%2B%28Small%29.jpg

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytam... i czytammm... i zaczynam już się gubić: Seb kup to, Seb kup tamto, Seb kup sramto - to już chyba szanownemu gronu forumowemu zależy bardziej, by Seb coś kupił, niż Sebowi a Seb i tak kupi co zechce - jeśli w ogóle kupi coś z 2oo.

Tak sobie przez chwilę pomyślałem jak Seb zalewa się ze śmiechu z kolejnych postów patrząc na od dawna stojące w garażu moto... :lol:

I za to właśnie lubię to forum :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejrzales mnie! Wlasnie patrze na sramto! :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem :) Test DR U-boot zima/wiosna chyba 2005 :)

15%2B%28Small%29.jpg

14%2B%28Small%29.jpg

Dziadek Ty to ten n motorze obecnie co siedzi? ;-)

P.S. Seb temat zaje..fajny porównanie osiołka z dzikiem :-P

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
porównanie osiołka z dzikiem

Nooo, dobrze powiedziane, faktycznie :-D :-D :-D

Dziadek, jak tyś ją tam utopił, ne pierwszy rzut oka to jak zwykła kałuża wygląda :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Seb, Ty przestań się sycić internetowym badziewiem. Jazda na moto jest w realu, to nie jakaś pieprzona gierka komputerowa. Trzeba ruszyć 4 litery a ilość żyć ograniczona jest do 1 (i to nie cały). ;-)
eeee...gadasz że 1 ....ja tam nie 1 raz żyć stłukłem na moto i co? - jeżdżę dalej :-D
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to super, mam więc jeszcze większą pulę do wybrzydzania :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już znudzi Ci się to wybrzydzanie to możesz moją zobaczyć ;-) gdzieś w dziale "sprzedam" jest jeszcze ogłoszenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×