Skocz do zawartości
Seb

Aprilia Pegaso vs Suzuki DR650 :)

Recommended Posts

Już wkrótce, już za momencik ... będziemy mieli rozwiązanie takiego przypadku .... tajemniczo napiszę :roll:

Symulator ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzicie jak się temat rozwinął? :D :D :D

Kurde, co to będzie jak ujawnię że jestem kobietą :cool:

Pozdrawiam

Seb ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to będzie jak nie ujawnisz :-D

wysłano z daleka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haaaaahahahahahaha :D :D :D Niejeden się zdziwi że siadam do sikania :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To toalety chodzisz w parach? :-D

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz jak to jest między kumplami, siedzisz, pijesz, śmiejesz się, nagle wstajesz od ogniska:

- idę się odlać

- czekaj, ja też idę

:D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz jak to jest między kumplami, siedzisz, pijesz, śmiejesz się, nagle wstajesz od ogniska:

- idę się odlać

- czekaj, ja też idę

:D :D :D

dla Ciebie najlepsza to będzie rola plecaczka a za jakiś czas skuter w dobrym kolorze ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symulator ?

Nie!

Prawdziwa sztuka z 2 letnią gwarancją ...

Leff mi język wyrwie :roll:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla Ciebie najlepsza to będzie rola plecaczka a za jakiś czas skuter w dobrym kolorze ;)

To ma być propozycja? Mój Ty tygrysie : D: D: D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie!

Prawdziwa sztuka z 2 letnią gwarancją ...

Leff mi język wyrwie :roll:

Nie wiem o co chodzi, ale ciekawi mnie dokąd podąży ta dyskusja, kontynuujcie mości adminie, kontynuujcie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ma być propozycja? Mój Ty tygrysie : D: D: D

przyjdzie wiosna to Cię przewiozę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak "uprawnień" nie przeszkodził mi w jeżdżeniu, więc bez scen :) mało to odpowiedzialne, ale i tak jedna z mniej głupich rzeczy jakie robiłem gdy byłem piękny i młody, nie jestem z nich dumny, ale z drugiej strony... Pewnie teraz nie wpadłbym na pomysł zeby wrócić do moto, bo nie wiedziałbym jakie to zajebiste :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przypadku kolizji, kierowca bez uprawnień – nieważne, czy w ogóle ich nie ma, czy brakuje mu tylko potrzebnej kategorii – musi rozliczyć się ze swoim ubezpieczycielem. Ten bowiem najpierw wyrównuje straty poszkodowanemu, a potem każe zwrócić sobie pieniądze. Jeśli w wypadku ktoś zginie, możemy zostać obciążeni kwotą nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również zostać obciążeni wypłatą renty inwalidzkiej poszkodowanym.

Powyżej to cytat z jakiegoś artykułu w internecie.

Pytanie czy warto jeździć bez prawka? Chwila i możesz żałować całe życie. Jestem przekonana, że nikt wsiadając za kólko po wypiciu czy bez prawka nie zakłada, że coś się stanie.

Sorry za przydługi tekst.

Edytowane przez Kropka
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kropka, nie musisz mnie umoralniac czy uświadamiać, jestem dużym chłopcem, juz wiem co jest be a co jest cacy :) za mlodu w sumie chyba tez wiedziałem, tylko ze jakoś tak nie do konca zdawalem sobie z tego sprawę, mloda krew buzowała. Teraz dzieciaki, rodzina, jest inaczej, dlatego plan jest ściśle sprecyzowany i nieodwolalny, najpierw prawko, potem jeżdżenie, ale zakupu moge dokonać nie posiadając uprawnien, stąd moje pytania o różne marki czy modele, moze ktoś inny tez skorzysta. Chociaż, teraz, jak chłopaki chcą mi dać CCM - a na rok na testy, to już chyba przestanę te tematy zakładać :D:D:D

W sumie to czego bym nie kupił, to i tak tutaj zostanę, bo mi sie podoba, jakos tak bratnio jest. Na ogolnym beemki forum tez probowalem sie zerejestrowac, ale mnie wqrwili i odpuscilem. Biedaki, tyle stracili :D:D:D

Edytowane przez Seb
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, że to forum pozytywnie odbiega od innych jakie widziałem. Ma duży stopień abstrakcji. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się, często temat w miarę kolejnych wypowiedzi zaczyna totalnie odbiegać od zagadnienia dla którego został powołany do życia, jak choćby ten, zataczając koło, aby znów powrócić na właściwe tory... A więc ten tego... Ktoś coś wie o tym wynalazku? :-D :-D :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kupić moto i jeździć tak jak ja kiedyś, jeżeli ma tylko w okolicy tyle terenu do jazdy z którego nie będzie zjeżdżać na drogi publiczne to czemu nie;) np. niektóre żwirownie

są świetnym materiałem na ćwiczenie techniki padów i podnoszenia moto :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to juz wlaśnie osobny temat, nie planuję, ale prawda jest taka że krok od domu mam bodaj najlepsze w Gdańsku tereny do tego typu ćwiczeń - były poligon Jasień.

http://wikimapia.org/5657530/pl/Dawny-poligon

Regularnie używany przez miłośników offa i na dwóch i czterech kołach

https://www.youtube.com/results?search_query=poligon+gda%C5%84sk+jasie%C5%84+

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybyś się na ten przykład żenić chciał bo zrzuta murowana i sprzeta byś miał, jak byś wieczór kawalerski zrobił oczywiście ;-)

A tak dupa blada

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby zamiast "bo" było "to", to łatwiej byłoby to zdanie zrozumieć, a tak to jak sam napisałeś

dupa blada

co do samego ożenku to - dwa razy juz to robiłem, trzeci raz nie zamierzam, do tej pory przynajmniej, ale teraz kontynuujcie Towarzyszu Admin, kontunuujcie... Tak będzie dla Was lepiej. Niewiele lepiej, aaaale lepiej :D

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czepiasz się, każdy ma taki słownik w telefonie na jaki go stać ;-)

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahahaha :-D :-D :-D :-D

A Ty nie przypadkiem jabłuszkowy jesteś? Ponoć one wszystko maja i wszystko wiedzą :twisted: zawsze wiedziałem że to hamburgerykański shit :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Towarzyszu Admin, kontunuujcie... Tak będzie dla Was lepiej. Niewiele lepiej, aaaale lepiej :D

Nie chcesz to się nie żeń, ale sobie nie przypominam żebyś któregoś admina na wieczór kawalerski zaprosił. Tutaj zapewniam, że dla F650GS możesz zorganizować taki wieczór bez dalszych skutków ... te noce poślubne, urzędy .... Wypijemy co będzie i się rozejdziemy bez dalszych konsekwencji, a przy okazji doradzimy w sprawie motka :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×