Skocz do zawartości
Mona

Prośba o ocenę BMW GS 650 Ostrów Mazowiecka

Recommended Posts

Z pewnością ma pomalowane plastiki bo GS-y nie występowały w białym kolorze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba też nalepków brak i śrubki też nie wszystkie wyglądają na oryginalne - ale zbyt dużo na tych zdjęciach nie widać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością ma pomalowane plastiki bo GS-y nie występowały w białym kolorze.

Też wydawało mi się to podejrzane jak zobaczyłem ostatnio to ogłoszenie i z tego, co gdzieś wyszperałem, to chyba tylko Dakar miał białe elementy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesteście pewni co do białego koloru? znam osobę która kupiła białego gs-a z polskiego salonu.. dla policji w palermo też robili białe :P

BMW_F650_GS_Policia_Municipale_Palermo.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesteście pewni co do białego koloru? znam osobę która kupiła białego gs-a z polskiego salonu.. dla policji w palermo też robili białe :P

Tak jestem pewien, być może dla policji w bmw robili wyjątki (tak jak dla jakiegoś wojska, chyba Szwajcarskiego - malowali silniki na czarno ;-)) ale F650gs, jednocylindrowy w rocznikach 2000 -2003 nie był dostępny z salonu w kolorze białym. Dostępne wersje kolorystyczne przedstawił w tym temacie Miko

http://f650gs.pl/topic/116-2000-bmw-f650gs/page__view__findpost__p__2218

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesteście pewni co do białego koloru? znam osobę która kupiła białego gs-a z polskiego salonu.. dla policji w palermo też robili białe :P

BMW_F650_GS_Policia_Municipale_Palermo.jpg

Już nawet na tym zdjęciu widać, że wersja policyjna to nie tylko kolor, ale nawet inne tarce hamulcowe z przodu (wave).

Byla wersja wojskowa dla austriaków - kolor khaki + odpowiednie orurowanie celem przewozu różnego sprzętu. Nie mam fotek, ale kiedyś widziałem coś takiego. Podobnie można było spotkać KTMy, Cagivy, Yamahy w wersjach militarnych. A u nas były MZ-250 oraz SHL-ki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swiss_Army_2.jpg

Swiss_Army_1.jpg

To są właśnie egzemplarze armii Austriackiej - te są czarne, ale też kiedyś widziałem w kolorze khaki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zywca bialego widzialem tylko Dakara ale w katalogu bmwstore dla zwyklych GSow sa dostepne biale plastiki. Moze byl to kolor na specjalne zamowienie? Jak bede w domu sprawdze. Mam oryginalne foldery bmw z tych rocznikow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zywca bialego widzialem tylko Dakara ale w katalogu bmwstore dla zwyklych GSow sa dostepne biale plastiki. Moze byl to kolor na specjalne zamowienie? Jak bede w domu sprawdze. Mam oryginalne foldery bmw z tych rocznikow.

Dzięki bardzo będę dzwonić do sprzedawcy może coś z rozmowy wyniknie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pakiet wypas, lusterka chrom i złota pompa :). Gmole jak w motkach ze szkół jazdy albo właśnie jakichś służb.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ta pompa też mi się pierwsza w oczy rzuciła... ach to zaślepienie mamoną :lol:

białe to były Dakary z rocznika 2000 lub 2001, ale w kratkę

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plastiki mogły być malowane bez większych powodów. Też prawie pomalowałem swojego na biało, ale w ostatniej chwili zostawiłem oryginalny kolor.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, że można sobie pomalować na jaki się chce kolor, tylko w ogłoszeniu jest napisane - "oryginalny lakier".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No oryginalny jest przecież. Drugiego takiego nie ma. ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No oryginalny jest przecież. Drugiego takiego nie ma. ;-)

Coś cie się tak doczepili tego lakieru oryginalnego. Lakier jak lakier może być oryginalny - co najwyżej położony 2,3 czy 4 raz ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A poza tym jak jeżdziła nim kobieta to musiała zmieniać żeby harmonizował z kolorem lakieru na paznokciach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się z taksówki :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×