Skocz do zawartości
mirek2404

Czas na zmiany czyli ,,Mroczny przedmiot pożądania''

Recommended Posts

Mirek, no ja Ci mogę obejrzeć to BMW we Włocławku i tego VStroma w Szubinie ale poza tym, że porobię fotki w lepszej rozdzielczości to dużo nie pomogę bo te dwa modele to dla mnie egzotyka. Ew. mogę film nagrać jak odpalają...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek . Ja rencista, ty tez masz czas. Wpadnij na tydzień lub nawet dwa - przeswietlimy niemiecki rynek do 300 km w głąb. A wieczorem ... kwestia do uzgodnienia. Oferta jak najbardziej poważna

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Propozycja bardzo konkretna przy czym tygodniowe wagary ...hmm Małżonka może się mówiąc delikatnie zdenerwować i pozbawić mnie czegoś poprzez wyrwanie ;) Będę musiał ponegocjować,aczkolwiek negocjacje z terrorystami... :D Edytowane przez mirek2404
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, no ja Ci mogę obejrzeć to BMW we Włocławku i tego VStroma w Szubinie ale poza tym, że porobię fotki w lepszej rozdzielczości to dużo nie pomogę bo te dwa modele to dla mnie egzotyka. Ew. mogę film nagrać jak odpalają...

Ven ,jeżeli nie sprawi to kłopotów to tylko ten Szubin.Sprzęt z Włocławka ma jakiś problem z ABS więc odpuszczam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się załatwić to w ten weekend.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak chcesz DL-a to na forum tegoż jest kolega "kojot" który zapewni ci świety spokój przy zakupie - sam od niego kupiłem mojego , fakt że w innym budżecie ale on ci zapewni porządny sprzet również w ludzkich pieniądzach . ja mojego zobaczyłem /nie licząc zdjęć na forum/ dopiero jak go firma kurierska spuszczała windą z auta u mnie pod garażem ;-) . kojota również na oczy nie widziałem , ale jak to mówią "moje działania świadczą o mnie" - gość jest mega dokładny w opisach , motocykle zawsze maja pełną niemiecką dokumentację i moim i nie tylko moim zdaniem koleś jest na poziomie . poza tym jak zauważyłem kokosów na tym nie robi - różnica pomiedzy jego zakupem a moim była raczej do przyjęcia . polecam .

ten z leszna wygląda obiecująco , ale jak nie ma kompletu dokumentacji serwisowej to ja nawet z domu nie wychodzę bo złomu po ubezpieczalni francusko-włoskiej nie kupie . już nie kupie powinienem napisać... .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak chcesz DL-a to na forum tegoż jest kolega "kojot" który zapewni ci świety spokój przy zakupie - sam od niego kupiłem mojego , fakt że w innym budżecie ale on ci zapewni porządny sprzet również w ludzkich pieniądzach . ja mojego zobaczyłem /nie licząc zdjęć na forum/ dopiero jak go firma kurierska spuszczała windą z auta u mnie pod garażem ;-) . kojota również na oczy nie widziałem , ale jak to mówią "moje działania świadczą o mnie" - gość jest mega dokładny w opisach , motocykle zawsze maja pełną niemiecką dokumentację i moim i nie tylko moim zdaniem koleś jest na poziomie . poza tym jak zauważyłem kokosów na tym nie robi - różnica pomiedzy jego zakupem a moim była raczej do przyjęcia . polecam .

ten z leszna wygląda obiecująco , ale jak nie ma kompletu dokumentacji serwisowej to ja nawet z domu nie wychodzę bo złomu po ubezpieczalni francusko-włoskiej nie kupie . już nie kupie powinienem napisać... .

Masz jakieś namiary na tego ,,Kojota'' ? Zapytałbym przynajmniej czy w moim budżecie da się coś wyrwać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłem takie coś http://suchen.mobile...city=750&noec=1 Wcześniej widziałem go w wyższej cenie.O co chodzi ? Czy to jakaś cena bez podatku ?Wie ktoś może jak tam jest ?

Może z jakiegoś powodu gościowi bardziej zależy na sprzedaży. Ja też tak zrobiłem bo za moment miałbym 2 DL'e.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kojot : 668 490 930 .

aktualnie w sprzedaży :

http://www.vstromclu...iegu,19424.html

wiem że droższy , ale jak popatrzysz ile DL-i jest od niego na forum to ...

No fajny ale mój budżet niestety tego nie wytrzyma.Dzięki za info

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, a widziałeś hondę NT700?? Bardzo podobna do beemki, ale z mniejszym silnikiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra :)

To czemu ogląda DL'a ;)

Falkon już napisał :

Mirek szuka MOTOCYKLA :)

Edytowane przez Kropka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre...

a inne motocykle?? Bo miał poczucie humoru...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tak... był już taki co mantrował "kup transalpa" ale nie został kanonizowany

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze taki od "kup DLa"

Pracuje nad nim :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyobrażasz sobie Mirka na DL,u ? ;)

Padre na Kacie też trudno było sobie jeszcze rok temu wyobrazić, a teraz wąsa nawet wyhodował ;-)

Pawła nie widzę na DL'u

a zdziwiłabyś się ;-)

Edytowane przez Marcin N oszczędny
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam, ale tak mi się coś wydaje, że ten od DL'la jest w wieku średnim - czyli kryzysowym. Trzeba cierpliwie poczekać, aż mu się gospodarka hormonalna ustabilizuje :P

Rokuje dobrze .... z potrzeby wewnętrznej pokochał forum BMW :beer:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic nie jest dożywotnie ;-) , dziś beema , jutro dl , w przyszłym roku tiger .... albo co komu tam do głowy wpadnie . każdy szuka czegoś dla siebie , czasem krócej a czasem trzeba kilka sprzętów objechać . poza tym w moim przypadku przychodzi znudzenie tematem albo kolorem :beer: . żony nie zmieniłem od 25 lat , pojazdy owszem .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo żony zmienia się cudze, zmiana własnej to zbyt droga impreza :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo żony zmienia się cudze, zmiana własnej to zbyt droga impreza :lol:

To prawda, ale smutna - potem to człowieka stać ino na DL'a czasem na Suzuki :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic nie jest dożywotnie ;-) , dziś beema , jutro dl , w przyszłym roku tiger .... albo co komu tam do głowy wpadnie . każdy szuka czegoś dla siebie , czasem krócej a czasem trzeba kilka sprzętów objechać . poza tym w moim przypadku przychodzi znudzenie tematem albo kolorem :beer: . żony nie zmieniłem od 25 lat , pojazdy owszem .

Tiger powiadasz..... :D
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×