Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ja pierdziule. Ciekawe czy gazówka czy ostrymi walił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I bardzo dobrze, zlodziej mial bron i grozil nia. Bedzie mial kutas nauczke. Bandytow powinno sie tepic.

Michal ... sorry ale nie bedzie mial nauczki... albo raczej dostal ostateczna "the thief later died of his wounds."

Brazylia ... biorac pod uwage to co sie dzieje w favelach jedna smierc niczego nikogo nie nauczy ... ponizej dluzsza nie wyedytowana wersja ...

http://www.liveleak.com/view?i=877_1381654222

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak myślę. To z reguły są ludzie, którzy nie mają nic do stracenia a przestępczość jest jedyną drogą na zasmakowanie lepszego życia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michal ... sorry ale nie bedzie mial nauczki... albo raczej dostal ostateczna "the thief later died of his wounds."

Brazylia ... biorac pod uwage to co sie dzieje w favelach jedna smierc niczego nikogo nie nauczy ... ponizej dluzsza nie wyedytowana wersja ...

http://www.liveleak....=877_1381654222

Nie znam ani realiow zycia w Brazylii ani problemu przestepczosci. O tym ze gosc zmarl tez nie wiedzialem. Odnosze sie do zdarzenia jakie mialo miejsce... Nie chcial bym pomykac przez Brazylie ktoregos pieknego dnia i byc uczestnikiem takiego zdarzenia. Jesli koles trzyma w reku pistolet to jest bardzo wielkie prawdopodobienstwo ze jest przygotowany aby go uzyc. A co gdyby motocyklista zginal? Jesli policjant strzelal to najprawdopodobniej nie mial wyjscia i liczyl sie z tym ze ewentualne negocjacje lub proba zatrzymania skoncza sie jego z kolei smiercia. Zaden motocykl nie jest tyle wart aby za niego umierac. Szczegolnie jesli ginie niewinna osoba.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaden motocykl nie jest tyle wart aby za niego umierac.

Nawet R 1200 GS Advenczer 2014???

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy dla kogo motek, a kto ma umrzeć. Np. stary Castro za 800-tkę dla mnie. Wchodzę od razu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brazylia to kraj kontrastów.Są ludzie bardzo bogaci i są tacy co nie mają właściwie nic i gotowi są na wszystko,żeby zdobyć trochę kasy.Jeżeli dodać do tego prochy maści wszelakiej i ichni temperament to scenka jak w tym filmie jest tam raczej na porządku dziennym.Policjantowi czy kto tam to był nie dziwię się.Mając przed sobą gotowego na wszystko i prawdopodobnie naćpanego gowniarza z bronią który może się okazać na tyle głupi,żeby jej w tej sytuacji użyć,postanowił zminimalizować ryzyko.Pamiętajmy też,że tamtejsze prawo jest trochę inne niż u nas.Prawa człowieka wyglądają tam trochę inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koniokradow sie zabijalo na dzikim zachodzie to i zlodziei motocykli tez...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może bez broni, ale tak mniej więcej wyglądała, kilka lat temu, kradzież roweru mojego syna. Wszystko działo się w biały dzień :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co się działo wcześniej. Skoro motocykliści ograniczyli się do pokazania filmiku omijając początek konfliktu to w tym momencie sądzę, że jest to ich wina

W wielkim skrócie było na nich wcześniej 200 zgłoszeń, w tym np. urwanie lusterka w innym samochodzie:

http://motormania.com.pl/newsy/swiat/range-rover-vs-motocyklisci-nowe-informacje-motocyklista-sparalizowany-kierowca-bez-oskarzen/

Oczywiście nie chce mi się sprawdzać źródeł US (bo motormania ich nie podała) ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed chwilą pogotowie zabrało motocyklistę. Na piątkowe w Poznaniu uderzył w tył auta. Nie widziałem samego wypadku, ale było chyba mocno.

Nie jestem pewien jakie to moto, chyba czerwona efka, kierownik po 40-tce, z wąsami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj niefajnie się dziś jeździ... co chwilę deszcz, śliskie liście na jezdni, trzeba uważać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W deszcz i z liśćmi na jezdni nie ma sensu się wychylać. Ja przeczekałem te paskudne dni i dzisiaj rano poleciałem do Mińska Maz. kupić reflektor do ciężarówki zbity na sarence. Rano był minusik, ale sucho i bezpiecznie. Na kasku spory szron mi osiadał we mgle, dziwne wrażenie. Potem było już coraz fajniej, a o 14-ej wróciłem do domu.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to dzis rano...

jade na luzie, przecież ciepło i przyjemnie i trochę się zapomniałem

poczatkowo myślałem że złapałem panę, bo motocykl zaczął dziwnie sie prowadzić zwłaszcza przy dotknieciu klamki hamulca

prawdopodobną przyczyną była bardzo śliska jezdnia, od nagromadzonej na niej wilgoci w obniżeniu terenu

ABS załączał się momentalnie przy byle muśnięciu hamulca

uważajcie i nie dajcie się zwieść "idealnym warunkom drogowym?"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś rano przed 7 Wrocław ul Krakowska na wysokości Praktikera , kierownik 2 oo na miejscu ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś rano przed 7 Wrocław ul Krakowska na wysokości Praktikera , kierownik 2 oo na miejscu ...

foty ;-/

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1023735,smiertelny-wypadek-na-ul-krakowskiej-nie-zyje-motocyklista-zdjecia,id,t.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no klakson nadusi :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjazd z Trasy Siekierkowskiej w Warszawie w stronę Wilanowa dzisiaj rano: na samej górze w największym miejscu łuku, w słabo widocznym miejscu na środku mojego pasa leżał dekiel od samochodu. Na szczęście chwilę wcześniej zwolniłem i drastycznie nie musiałem korygować kierunku jazdy, ale nie wiem czy to co zrobiłem to był skręt czy przeciwskręt... tutaj ominąłem bez problemu... ale następnym razem muszę być pewnym jak zadziałam :? Kiedyś wcześniej widziałem tam cegłę, a raz na środku Trasy Siekierkowskiej pomiędzy dwoma pasami leżała wielka paczka styropianu. Nikt się nie zatrzymywał, tylko omijali... Ja się zatrzymałem samochodem i wziąłem ją na tylne siedzenie i na budowę :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjazd z Trasy Siekierkowskiej w Warszawie w stronę Wilanowa dzisiaj rano: na samej górze w największym miejscu łuku, w słabo widocznym miejscu na środku mojego pasa leżał dekiel od samochodu. Na szczęście chwilę wcześniej zwolniłem i drastycznie nie musiałem korygować kierunku jazdy, ale nie wiem czy to co zrobiłem to był skręt czy przeciwskręt... tutaj ominąłem bez problemu... ale następnym razem muszę być pewnym jak zadziałam :? Kiedyś wcześniej widziałem tam cegłę, a raz na środku Trasy Siekierkowskiej pomiędzy dwoma pasami leżała wielka paczka styropianu. Nikt się nie zatrzymywał, tylko omijali... Ja się zatrzymałem samochodem i wziąłem ją na tylne siedzenie i na budowę :)

Wstyd nam za Ciebie. Należało zawieźć do Biura Rzeczy Znalezionych. A 10% znaleźnego i tak byś dostał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×