Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

A była faktycznie, chociaż prędkości nie ta. Jednak trudno mi zrozumieć jedną rzecz. Faktycznie często ciężko jest ocenić prędkość motocykla. Ale do cholery jak włączam się do ruchu na DK to czasem równie ciężko jest mi ocenić prędkość zbliżających się ciężarówek. W takiej sytuacji logika nakazuje czekać aż będzie się miało pewność, że można wjechać. Podobnie z motocyklem, nie mam pewności czy zdążę to czekam aż przejedzie w cholerę. 10 czy 15 sek nikogo nie zbawi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A była faktycznie, chociaż prędkości nie ta. Jednak trudno mi zrozumieć jedną rzecz. Faktycznie często ciężko jest ocenić prędkość motocykla. Ale do cholery jak włączam się do ruchu na DK to czasem równie ciężko jest mi ocenić prędkość zbliżających się ciężarówek. W takiej sytuacji logika nakazuje czekać aż będzie się miało pewność, że można wjechać. Podobnie z motocyklem, nie mam pewności czy zdążę to czekam aż przejedzie w cholerę. 10 czy 15 sek nikogo nie zbawi.

Pewnie ze czekasz ... pod warunkiem ze przed rozpoczeciem manewru masz szanse przewidziec ze z zza jadacego 90-100km samochodu nagle wystrzeli cos co przyspieszy do 200kilkudziesieciu ?

IMHO gosc lewoskret wykonuje w tempie zolwia a motocyklista sam prosi sie o nieszczescie

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 czy 15 sek nikogo nie zbawi.

i tu można polemiować ...i nie jest to zabawne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znam to jak Paweł z autopsji,

Paweł zdążył się zatrzymać przed, ja cudem uniknąłem stanu nadającego się już tylko do kremacji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym my (Wy) mowicie. Gość napierdalał jak debil taką ścieżką i nie ma dla niego żadnego tłumaczenia. Nie dość, że sam by dostarczył narzady to jeszcze zabił by niewinnych ludzi. Na tor niech idzie wąchać spaliny za Rossim np. a nie szpanować na wiosce.To właśnie przez takich geniuszy są takie, a nie inne opinie o motórzystach. Koniec tematu.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym my (Wy) mowicie. Gość napierdalał jak debil taką ścieżką i nie ma dla niego żadnego tłumaczenia. Nie dość, że sam by dostarczył narzady to jeszcze zabił by niewinnych ludzi. Na tor niech idzie wąchać spaliny za Rossim np. a nie szpanować na wiosce.To właśnie przez takich geniuszy są takie, a nie inne opinie o motórzystach. Koniec tematu.

Sorek, idziesz na zmywak

Za karę :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek, idziesz na zmywak

Za karę :-D

Nigdzie nie idę, szybciej otworzę własną "knajpę" i będę szefem, dzisiaj jestem na NIE !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek dobrze prawi. Koleś 'odrobinę' przesadził. Jakby poleciał 240 to by się spokojnie zmieścił przed puchą. Cienias ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdzie nie idę, szybciej otworzę własną "knajpę" i będę szefem, dzisiaj jestem na NIE !

Gimnazjaliści jednak na zajęciach przesadzają? :-D

P.S. Niestety masz rację ;-) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gimnazjaliści jednak na zajęciach przesadzają? :-D

P.S. Niestety masz rację ;-) :beer:

Ehh, uczę w sp ale w gim mam volleyball team, także pełen przekrój. Dzisiaj good day, mam finał mistrzostw województwa. Opinia wyrażona pod wpływem zdrowego (końcówka) rozsądku, pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gimnazjaliści jednak na zajęciach przesadzają? :-D

P.S. Niestety masz rację ;-) :beer:

:beer: przy weekendzie (ona tańczy....:))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym my (Wy) mowicie. Gość napierdalał jak debil taką ścieżką i nie ma dla niego żadnego tłumaczenia. Nie dość, że sam by dostarczył narzady to jeszcze zabił by niewinnych ludzi. Na tor niech idzie wąchać spaliny za Rossim np. a nie szpanować na wiosce.To właśnie przez takich geniuszy są takie, a nie inne opinie o motórzystach. Koniec tematu.

Sorek pokaż mi takich kierowników 2oo którym nie zdarza się czasami, jak piszesz - "napierdalać" ??
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek pokaż mi takich kierowników 2oo którym nie zdarza się czasami, jak piszesz - "napierdalać" ??

1. Ja ;-)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Ja ;-)

2. i Ja

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3. no i ja, co prawda dakar tylko ok. 170 ;) Taki mam ból. Wątroby będę potrzebował w niedługim czasie bo coś pobolewa, no i nera czasem "szarpie" Lista?

Edytowane przez sorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek pokaż mi takich kierowników 2oo którym nie zdarza się czasami, jak piszesz - "napierdalać" ??

faszystowska autobana i zamykaj sobie manetkę, nawet żagiel sobie rozstaw jak chcesz. Leć, chłopie leć. Tylko nie myśl tylko o sobie. Pozdro. Edytowane przez sorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek, masz dzisjaj zły dzień :|

Nawet nie, tak jakoś nieszczególnie. Chyba zawsze tak miałem ale Ciebie lubię pomimo, że zadajesz mi trudne pytania poźnym popołudniem ;)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ze czekasz ... pod warunkiem ze przed rozpoczeciem manewru masz szanse przewidziec ze z zza jadacego 90-100km samochodu nagle wystrzeli cos co przyspieszy do 200kilkudziesieciu ?

IMHO gosc lewoskret wykonuje w tempie zolwia a motocyklista sam prosi sie o nieszczescie

W tym konkretnym przypadku motocyklista zapieprzał i nie mam zamiaru go bronić. Ogólnie pisałem o ocenie odległości i zachowaniu na drodze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek pokaż mi takich kierowników 2oo którym nie zdarza się czasami, jak piszesz - "napierdalać" ??

W tym konkretnym przypadku motocyklista zapieprzał i nie mam zamiaru go bronić. Ogólnie pisałem o ocenie odległości i zachowaniu na drodze.

O czym my (Wy) mowicie. Gość napierdalał jak debil taką ścieżką i nie ma dla niego żadnego tłumaczenia. Nie dość, że sam by dostarczył narzady to jeszcze zabił by niewinnych ludzi. Na tor niech idzie wąchać spaliny za Rossim np. a nie szpanować na wiosce.To właśnie przez takich geniuszy są takie, a nie inne opinie o motórzystach. Koniec tematu.

@Nokian-zdarza się, ale konsekwencje trzeba przewidywać (jednopasmówka bez lewoskrętów, ruch puszek, drzewa, boczne drogi, dojazdy do posesji, zjazdy na pola) Jakby jechał coś około 90-120 nie musiałby się modlić

@ARG- zgadza się, jak zawsze im szybciej jedziesz, tym bardziej myślisz nie tylko za siebie ale i za innych

@Sorek-narządy powyżej 60km/h od motocyklisty nadają się (niestety!) tylko najczęściej na mielone dla kanibali. Jakby pierdyknął w puszkę, to dwa metry pod ziemią byłoby mu obojętne kogo zabił oprócz siebie. Opinia byłaby jak zawsze-ci wstrętni motocykliści! :-(

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Nokian-zdarza się, ale konsekwencje trzeba przewidywać (jednopasmówka bez lewoskrętów, ruch puszek, drzewa, boczne drogi, dojazdy do posesji, zjazdy na pola) Jakby jechał coś około 90-120 nie musiałby się modlić

@ARG- zgadza się, jak zawsze im szybciej jedziesz, tym bardziej myślisz nie tylko za siebie ale i za innych

@Sorek-narządy powyżej 60km/h od motocyklisty nadają się (niestety!) tylko najczęściej na mielone dla kanibali. Jakby pierdyknął w puszkę, to dwa metry pod ziemią byłoby mu obojętne kogo zabił oprócz siebie. Opinia byłaby jak zawsze-ci wstrętni motocykliści! :-(

Właśnie taki miał być mój przekaz.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robimy listę?

1. Ja ;-)

2. i Ja

3. i Ja też :lol:

4.I jeszcze ja. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robimy listę?

1. Ja ;-)

2. i Ja

3. i Ja też :lol:

4.I jeszcze ja. :lol:

5.Ja właściwie też (zwłaszcza, jak jadę z Justyną na plecach ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×