Skocz do zawartości
MarcinJ

Witajcie !!

Recommended Posts

Pragnę Was wszystkich gorąco powitać.

Jestem Marcin i pochodzę z okolic Częstochowy.

Forum obserwuję już od około pół roku i w końcu postanowiłem się na nim zarejestrować - dziękuję Adminowi za pomoc w rozwiązaniu problemu z brakiem maila aktywacyjnego !!

Trochę o mnie: W postanowieniu noworocznym moim celem było spełnienie marzenia i zmiany podejścia w życiu do niektórych spraw tak by skupiać się więcej na sobie, dlatego jestem w trakcie kursu kat. A ( już przed egzaminem) i przed zakupem motocykla - który będzie 650GS TWIN.

Ofertę rynkową Twin'ów przeglądam codziennie od "X" czasu i jednym słowem można podsumować, że prawie jej nie ma, ale się nie poddaje - do przyszłego sezonu może się uda znaleźć.

Mam nadzieję, że nie zawiodę się i znajdę tutaj pomoc w doradztwie przed zakupowym jak i serwisowym w bieżącej już eksploatacji.

Pozdrawiam

MarcinJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

powodzenie na egzaminie

a propos zakupu - single też są spoko :cool:

single to przeżytek, trzeba mieć co najmniej 2 albo i 3 cylindry, na wrazieco jak by się któryś popsuł to mas na zapasie inny ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Tu się nie zgodzę bo czym więcej garnków tym wieksza szansa, że krtóryś z nich się popsuje więc mając singla masz 2x większą niezawodność niż w twinie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

single to przeżytek, trzeba mieć co najmniej 2 albo i 3 cylindry, na wrazieco jak by się któryś popsuł to mas na zapasie inny ;-)

Eeeee, tam.... Single sie nie psujo :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×