Skocz do zawartości

Recommended Posts

w głowach wam się tu p...doli ludzie sprzeta szukają a tu takie wrzutki jeszcze troche i damą szukającym sprzeta do jazdy wibratory zaczną wklejać

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w głowach wam się tu p...doli ludzie sprzeta szukają a tu takie wrzutki jeszcze troche i damą szukającym sprzeta do jazdy wibratory zaczną wklejać

p...doli oj p....doli, ale i tak jest zajebiście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://moto.allegro....2715452117.html

Hmmm cena bardzo atrakcyjna, rocznik dobry, prezentuje się nieźle...może zauważycie coś więcej? To na pewno oryginalny GS? :)

Kiedyś w realu widziałem chyba za 17 zł wię w realu cena lepsza :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie róbcie panowie sobie jaj :-) , chyba że lubicie jeździć po kredensie w domu :D

W zimie to i po kredensie fajnie pojeździć będzie ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zimie to i po kredensie fajnie pojeździć będzie ;-)

łoj jak ja zazdroszczę np. takim Włochom, sezon 12 m-cy w roku! :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest motor widmo... nie ma telefonu, nie ma nic...

Za to ma walizki i podgrzewane uchwyty :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łoj jak ja zazdroszczę np. takim Włochom, sezon 12 m-cy w roku! :?

no niestety nokian, muszę Cię zmartwić, we Włoszech jak i w Grecji sezon nie trwa 12 miesięcy, musisz odjąć czas zimowy (ostatnimi laty się tam pojawia) jakieś 2-3 tygodni :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niestety nokian, muszę Cię zmartwić, we Włoszech jak i w Grecji sezon nie trwa 12 miesięcy, musisz odjąć czas zimowy (ostatnimi laty się tam pojawia) jakieś 2-3 tygodni :lol:

A i sjestę musisz dodać :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wał przecież

no pewnie że nie łańcuch

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no pewnie że nie łańcuch

Te zgrywus, a Ty już coś upolowałeś czy dalej za "rowerami" się rozglądasz i marzysz ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim!

Jak Wam się widzi taki motorr?

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-gwarancja-freewind-M3091375.html

Z tego co widzę, już jakiś czas wisi na oto, no i jest od handlarza...

Ten kuferek jakoś mi wygląda nieciekawie.... Tłumik przepalony (28 tys??)

Napiszcie :)

PS. Jeżeli ktoś wie o dobrym GSie do 10k, to jestem zainteresowany!

Dziękuję!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj sobie spokój z tym motorem, nawet jakby był w super stanie to z rejestracją cena zbliży się do ceny GS-a, a to już moim zdaniem nie ma sensu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te zgrywus, a Ty już coś upolowałeś czy dalej za "rowerami" się rozglądasz i marzysz ;-)

no właśnie wczoraj byłem oglądać ale sztrucel jakiś to był a nie moto a miał być "piko-bella"

dziś Daniel mi fajną ofertę przesłał większe koszta niż chciałem przeznaczyć na taki sprzet ale stan raczej ok myślę (napewno pojadę zobaczyć bo blisko więc grzech nie oblukać)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej - troszkę mnie nie było - ale synal mi się urodził - i też dlatego czas się rozstać ze sprzętem na jakieś 2 lata bo auto rodzinne czas kupić :)

Do sprzedaży moje cacuszko jak niżej - przewidziany rabat dla forumowiczów a jakże:

http://tablica.pl/oferta/motocykl-bmw-f650gs-CID5-ID1Iazp.html#ad36519e;promoted;r:;s:

Dodatkowe info to:

Moto jest przekładką i w rzeczywistości nie jest to rocznik 2001 a coś po 2004 a co za tym idzie ma np:

- wszytskie nowe plastiki

- silnik 2 spark

- ładną przeźroczystą lampe z przodu (bez żadnych wytłoczeń)

Zaraz po zakupie (2 lata temu) miałem na nim ślizg na piachu (a konkretnie osoba której dałem się przejechać pierwszy i ostatni raz komuś dając dotknąć ten motocykl) wchodząc w ostry zakręt. Uszkodzenia były śmieszne i zaraz przywrócono moto do użytkowania (padł przedni błotnik - jest nowy teraz, oraz wygiął się podnóżek kierowcy (również jest nowy).

Motocykl polecam bo włożyłem w niego napradę sporo pracy i nowych części żeby mieć frajdę (części nowe wypisałem w ogłoszeniu a dodatkowo motor miał malowaną ramę i silnik).

Daję gwarancje na moto - nie ma żadnych ukrytych wad - oczywiście w ramach rozsądku bo motor nie jest z 2012 roku :)

Nie mam nic do ukrycia jak ktoś chce bardziej szczegółowe fotki to dajcie cynk.

Pozdr Fellow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zanieść ogłoszenie w dziale sprzedam. Ben, może to coś dla ciebie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niestety nokian, muszę Cię zmartwić, we Włoszech jak i w Grecji sezon nie trwa 12 miesięcy, musisz odjąć czas zimowy (ostatnimi laty się tam pojawia) jakieś 2-3 tygodni :lol:

taaaa ....pamietam jak w Atenach śnieg popruszył, to świeto było, ludzie jak dzieci biegali i łapali te płatki a myslałem że napalili sie jakiejś trawki, dopiero mi wytłumaczyli że takie zjawisko było tu ostatnio ....5 lat temu hehehe
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

0-270 km/h w 9 sec :-D

(...) Motocykl użytkuje na codzień, jest trochę głośny, chociaż jeżdzą głośniejsze z klasycznym układem wydechowym:) :shock:

http://moto.allegro.pl/gsxr-1000-turbonitro-gsx-r-cbr-r1-zx-jedyny-i2711763480.html http://moto.allegro.pl/gsxr-1000-turbonitro-gsx-r-cbr-r1-zx-jedyny-i2711763480.html

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...r-M3438597.html

Możecie powiedzieć coś po samych zdjęciach ?

kiedys miał trzy orginalne kufry

Poza tym kanapa szyta, opony na wykończeniu, przednia tarcza hamulcowa nie jest oryginalna, co poddaje i to znacznie pod wątpliwość autentyczność przebiegu albo inne przykre niespodzianki (choć niekoniecznie - trzeba dopytać) i ważne - nie jest typowym w tym modelu odchodzenie farby z silnika! :roll:

Poza tym brać, kupować, nie żałować......... bo wygląda naprawdę dobrze... ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×