Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to :beer: anyway

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość wystawił go dwa dni temu za 1zł i nie zdążyłem wrzucić na forum a już było po aukcji... może mu się udało wymigać :-P

Ale wygląda ładnie, no może poza tym wiejskim tuningiem ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy - ale z Ciebie hejter Touratecha :D purysta.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy - ale z Ciebie hejter Touratecha :D purysta.

Bardziej chodzi mi o te naklejki imitacji nie wiem czego - carbonu? czy innego gówna?

Poza tym akcesoria TT są w okolicach mojego zainteresowania ale nie wszystkie i nie w tych cenach, chyba że coś już jest niezbędnie potrzebne, coś w stylu "osłony pojemnika na mocz". :-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej chodzi mi o te naklejki imitacji nie wiem czego - carbonu? czy innego gówna?

Poza tym akcesoria TT są w okolicach mojego zainteresowania ale nie wszystkie i nie w tych cenach, chyba że coś już jest niezbędnie potrzebne, coś w stylu "osłony pojemnika na mocz". :-)

te naklejki to chyba z "karbonowej" folii :) deski w aucie nigdy nie chciałeś okleić? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te naklejki to chyba z "karbonowej" folii :) deski w aucie nigdy nie chciałeś okleić? :)

Nie. A powinienem? :-P

Nigdy nie byłem za zbytnim oklejaniem czy to motocykla czy samochodu, no może poza DR-ką :lol: ale to odmienny przypadek - jedyny w swoim rodzaju :mrgreen:

Ale jak to się mówi.. każdy ma swój Everest ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pierwszy rzut oka widać,że faktycznie " szlif " był nieduży." Poszedł " lewą stroną i plastiki poszły się jeb....klasyka gatunku.Używane graty można kupić za niewielki pieniądze ( nowe,to horror cenowy ! ).Wszystko trzeba przeliczyć,dokładnie się dowiedzieć co jest do wymiany.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...r-M3500049.html Oglądał ktoś tego? co myślicie o tym "delikatnym" przetarciu?

Witam ja do niego pisałem eska czy mam może do niego kufry boczne to odpisał że moto nie aktualne a tak ogólnie to niewielkie straty można by go reanimować i dobra kasa zadzwoń czy aktualne bo on z tydzień jest na otomoto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opis mi się spodobał ;) http://otomoto.pl/show?id=M3509000

Opis pojazdu

Motock, zabtkowy, z lat 1983r, w jdalnym stanie, zadbany, pochodzi z floch, kpl dokumentuw, morzliwosc zamiana na samochud tylko marki BMW mogom byc wersie angielskie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podoba mi się, gdybym był przy kasie... chociaż nie... brak ABS dyskwalifikuje go

do sprawdzenia główka ramy (pomiar ramy u nas na ramie pomiarowej w granicach 350-450zł) i lagi, reszta to groszowa kosmetyka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zima sprzyja robótkom ręcznym ;)

Ładny.

I za dychu i obniżony wypolerowany i wyczyszczony, czy ktoś tu przypadkiem czegos takiego nie szukał? :roll:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmmm a skąd wiesz, że jest on obniżony? Ja wsłaśnie jestem na etapie poszukiwania. Ino planuje zakupić rocznik po '04 ale też najbardziej bym chciał ciutke zglebionego bo mam 166:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż taki za ładny :), tarcza nie ori, sprzedający nie wspomniał, może nie wie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×