Skocz do zawartości

Recommended Posts

to się jednak zmieniło :-P

Ta zmiana regulaminu nastąpiła ze 2 lata temu, jakiś czas po tym, jak kobita wygrała motorówkę za 1zł, a gość z Gdańska 2-letniego Seata Alhambrę, też za zeta. Potem był jeszcze Jeep Cherokee, jakiś motocykl i kupę innych okazji. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta zmiana regulaminu nastąpiła ze 2 lata temu, jakiś czas po tym, jak kobita wygrała motorówkę za 1zł, a gość z Gdańska 2-letniego Seata Alhambrę, też za zeta. Potem był jeszcze Jeep Cherokee, jakiś motocykl i kupę innych okazji. :)

to jak sie pochwale, pare lat temu kupilem renault megane za 16,50 zł, a jak szukalem pierwszego motocykla to trafilem CBR100RR chyba rocznego za 3200zł ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak sie pochwale, pare lat temu kupilem renault megane za 16,50 zł, a jak szukalem pierwszego motocykla to trafilem CBR100RR chyba rocznego za 3200zł ;)

Ty, a za wódkę w czwartek Płaciłeś bo nie pamiętam.... :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty, a za wódkę w czwartek Płaciłeś bo nie pamiętam.... :lol:

Tak to jest jak się jada tu i tam .....

A nie pijesz do tego zdarzenia ? ;) http://www.gala.pl/gwiazdy/aktualnosci/zobacz/artykul/tom-cruise-nie-zaplacil-za-rachunek-w-restauracji.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest jak się jada tu i tam .....

A nie pijesz do tego zdarzenia ? ;) http://www.gala.pl/g...estauracji.html

Niezupełnie choć trochę może tak. Po opisanych przez Pawła sytuacjach powyżej zaczynam zastanawiać się czy nie byłem jak ta kobietą z przytoczonej przez Ciebie historii, która miała zaszczyt zapłacić :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty, a za wódkę w czwartek Płaciłeś bo nie pamiętam.... :lol:/>

Placilem, nie wyglądałes na takiego co nie pamięta :)

Dla ułatwienia dodam ze stales za mną w "kolejce" do płacenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Placilem, nie wyglądałes na takiego co nie pamięta :)

Dla ułatwienia dodam ze stales za mną w "kolejce" do płacenia :)

Tak tylko se jaja robię z Ciebie :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko se jaja robię z Ciebie :lol:

no i nastepnym razem we Wrocku ...................dostaniesz w ryj :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i nastepnym razem we Wrocku ...................dostaniesz w ryj :-D

Tak sobie czytam te "nowości" i czytam .... chyba forum dziczeje, pije - chyba zima za długa, a Admin jeszcze śpi :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale ja ze szczerego serca ;)

Jak ktoś ma szczere serce to .... musi mieć twardą dupę :cool:
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Po całym dniu oglądania sprzętów na Podkarpaciu moje trzy grosze.

1. Rzeszów

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-bardzo-ladny-i2965520840.html

Totalna padaka, Chyba mu zniknęła jedynka w przebiegu przed 40 tys. Odpala, i to jedyny pozytyw ;-) Motocykl mocno zużyty, za tę kasę zdecydowanie nie warto!

2. Miejsce Piastowe

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-abs-idealny-i3072780235.html

Motocykl na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie. Ma do wymiany akumulator. Ale potem okazało się, że oleju nie ma w nim ani kropli. Jak zacząłem szukać, to cieknie co najmniej z dwóch miejsc - spod głowicy i spod silnika. Sprzedawca twierdzi, że tak ma być a oleju ma nie yć widać w okienku ;-) Ogólnie parodia. A raczej komediodramat.

3. Rzeszów

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-ideal-z-kuframi-abs-i3071038992.html

Motocykl ładny, do wymiany akumulator i klocki przód i tył, drobne otarcia lakieru, trochę wyciągnięty łańcuch, lekko powgniatane kufry. Cena wysoka, ale motocykl bardzo przyzwoity. Lekko hałasuje kosz sprzęgłowy i miałem wrażenie, że nie jedzie stabilnie po puszczeniu kierownicy (ale tu głowy uciąć sobie nie dam). Jestem mocno zainteresowany, jeśli uda się trochę zejść z ceną.

Czy ktoś z Was oglądał ten egzemplarz i może coś o nim powiedzieć? Albo mieszka w Rzeszowie i może rzucić na niego obiektywnym okiem za dobrą flachę (wyślę pocztą) ;-)

Pozdrawiam!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) może rzucić na niego obiektywnym okiem za dobrą flachę (wyślę pocztą) ;-)

jaką pocztą? na zlocie przekażesz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś z Was oglądał ten egzemplarz i może coś o nim powiedzieć? Albo mieszka w Rzeszowie i może rzucić na niego obiektywnym okiem za dobrą flachę (wyślę pocztą) ;-)

Poczta?? Zwariowales?! Jeszcze zginie :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda całkiem dobrze i ma fajne dodatki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a 39 tys przebiegu jak na Italię i słońce "cały" rok to jak to się ma? prawda to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a......... i jeszcze ........moto nie było odpalane/jeżdżone od 2010 r :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie ma książki serwisowej to nigdy nie Sprawdzisz jaki jest faktyczny stan licznika. Akurat to, że nie był odpalany i jeżdżony od 2010 to nie jest niestety zaleta. Trzeba pojechać i zobaczyć jak działa ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez dwa lata jak stal w suchym to uszczelki nie powinny mu skruszec. Nie ma sie co zbyt mocno strachac. Jesli pasuje to jechac i ogladac. A cena? Coz..... wszystkie te pierdoly z Touratecha kosztuja kupe kasy. Mysle ze bez wielu mozna sie obyc.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a......... i jeszcze ........moto nie było odpalane/jeżdżone od 2010 r :shock:

jak czytam takie teksty to odrazu mi to jakaś wymówka ciągnie że aku rozładowane lub jakies paprochy w zbiorniku itp. i dla tego nie pali albo nierówno pracuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak czytam takie teksty to odrazu mi to jakaś wymówka ciągnie że aku rozładowane lub jakies paprochy w zbiorniku itp. i dla tego nie pali albo nierówno pracuje

Paprochow czy rdzy w zbiorniku byc nie powinno - wszak jest z tworzywa i w dodatku szczelny. Jesli chodzi o akumulator to sprzedajacy powinien sie juz zatroszczyc o to aby byl sprawny? Nie wyobrazam sobie sytuacji, kiedy niemozliwe jest uruchomienie silnika podczas ogledzin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paprochow czy rdzy w zbiorniku byc nie powinno - wszak jest z tworzywa i w dodatku szczelny. Jesli chodzi o akumulator to sprzedajacy powinien sie juz zatroszczyc o to aby byl sprawny? Nie wyobrazam sobie sytuacji, kiedy niemozliwe jest uruchomienie silnika podczas ogledzin.

naprawde nie takie kwiatki widziałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda naprawdę dobrze, prawa manetka jest przetarta (nadaje się do wymiany), przebieg chyba raczej mało prawdopodobny, choć i tak wygląda całkiem nieźle, a cena to kwestia względna, jeśli pali jeździ to warto się nad nim zastanwowić ;-) myślę że szybko znajdzie nowego właściciela ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×