Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak to jest dakar to za godzine pojdzie biały dym a Ja zamieszkam koło Rzymu i kolejny zlot będzie tu

41.902205,12.457166 :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to jest dakar to za godzine pojdzie biały dym a Ja zamieszkam koło Rzymu i kolejny zlot będzie tu

41.902205,12.457166 :-D

Może kilka elementów zgubił razem z lusterkiem :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mawial pewien sprzedawca: "Przyjdzie glupi i kupi..." Niestety w dalszym ciagu jest sporo ludzi, ktorzy nie znaja sie zbyt dokladnie i lykaja takie kwiatki.

W oczy rzucila mi sie tez krzywa poprzeczka kierownicy. Pewnie polegla razem z lusterkiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przednie koło i zawias? :-D

Zgubił też ze 100 tys. km przebiegu z licznika, więc przy tym zgubienie zawiasu to naprawdę nic ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/ap...s-M3553987.html

Malowanie takie jak mojej i w dobrej cenie...

Ponieważ ja szukam szeroko, to do tego człowieka też dzwoniłem.

Oni ściągają sprzęty z Włoch. Ten motocykl stał przed wystawieniem na otomoto przez jakiś czas w warsztacie - o czym dowiedziałem się przypadkiem. Podobno akumulator był słaby i miał zapieczony tłoczek w tylnym zacisku hamulca. Ale co mu tam naprawdę robili - tego się już nie dowiemy ;-) Podobno całkowicie sprawny, z rozmowy wnioskuję że napęd do wymiany, i lakier trochę podrapany.

Czy ten model z matowym lakierem ma fabrycznie naklejki klejone na lakier?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ten model z matowym lakierem ma fabrycznie naklejki klejone na lakier?

Ha, właśnie też się kiedyś zastanawiałam. Moja ma na lakierze.

Starsze, jakie widziałam mają na kolorze, ale pod dodatkowym lakierem bezbarwnym i też mi się to wydawało trochę nie teges w momencie zakupu, ale wiadać tak chyba jest... Lakier chyba dodałby połysk i stąd może takie rozwiązanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest GS tylko zwykły F650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O co chodzi z tym moto?

http://otomoto.pl/bm...s-M3526963.html

Przebieg wydaje się nierealny jak na kraj pochodzenia. Sprzedawca najprawdopodobniej nie posiada książki serwisowej. Niby nie jest to wielki problem bo 90% moto i tak ma wbity tylko pierwszy przegląd. Jednak jeśli moto było oddane w rozliczeniu to powinno mieć coś więcej niż dowód rejestracyjny. Nie wiem ile ma kluczy no i to malowanie, wtf?

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwie dychy za singla? Jednym słowem pewex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak na polskie warunki spora. Jednak gdy przejrzeć mobile.de to za używane GSy z małym przebiegiem wołają ok 4-5.5 tys Euro. Bardziej nurtuje mnie kolor no i ewentualne mankamenty jakie da się wypatrzeć na zdjęciach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dwie dychy to znajdziesz twina chłopaku

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak na polskie warunki spora. Jednak gdy przejrzeć mobile.de to za używane GSy z małym przebiegiem wołają ok 4-5.5 tys Euro. Bardziej nurtuje mnie kolor no i ewentualne mankamenty jakie da się wypatrzeć na zdjęciach.

Zdawało mi się, że wszystkie GS'y przez cały okres produkcji miały naklejki na tylnych plastikach. To malowanie też pierwszy raz widzę. Wydaje mi się, że jest gruntownie odmalowany na dość modny ostatnio kolor. Ale mogę się mylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest gruntownie odmalowany na dość modny ostatnio kolor.

Myśle ze Marcin cię polubi ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dwie dychy to znajdziesz twina chłopaku

A za dwie i pół 1200, to wiem. Gdybym miał pewność co do tego jakiego moto potrzebuję poszedłbym do salonu a nie szukał używek. Aczkolwiek rozumiem twoje podejście.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dwie dychy to znajdziesz twina chłopaku

Trzeba było nie sprzedawać Dakara za bezcen, a nie teraz wylewać łzy przy każdej aukcji, że drogo. GS to porządny motocykl i musi kosztować :lol:. A tak na poważnie to myślę sobie, że stary f650GS był jednak bardziej uniwersalnym motocyklem od TWIN-a 650 (nie mylić z f800) i stąd te wysokie ceny na single. Jest na nie po prostu o wiele większy popyt.

Zdawało mi się, że wszystkie GS'y przez cały okres produkcji miały naklejki na tylnych plastikach. To malowanie też pierwszy raz widzę. Wydaje mi się, że jest gruntownie odmalowany na dość modny ostatnio kolor. Ale mogę się mylić.

Nie Mylisz się, motocykl na 100% odmalowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak na poważnie to myślę sobie, że stary f650GS był jednak bardziej uniwersalnym motocyklem od TWIN-a 650 (nie mylić z f800) i stąd te wysokie ceny na single. Jest na nie po prostu o wiele większy popyt.

Ja mimo, że mogłem kupić twina, to szukałem i kupiłem singla. Kwestia gustu, ale po prostu bardziej mi się podobają. I nie przeraża mnie dźwięk jednego cylindra. Wręcz przeciwnie. Ale my tu nie o tym. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co się dowiedziałem od sprzedającego moto posiada tylko jeden kluczyk i brak książki serwisowej, zatem szukam dalej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co się dowiedziałem od sprzedającego moto posiada tylko jeden kluczyk i brak książki serwisowej, zatem szukam dalej ;)

Nie chcę wróżyć z fusów, ale we Włoszech (nie wiem, jak w innych krajach) jest tak, że ubezpieczalnia po wypadku ze szkodą całkowitą zabiera jeden kluczyk. A że moto malowane.. :roll: Ale ja tak sobie tylko gdybam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×