Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bmw-g-650gs-jak-nowy-M3642592.html

ale ten przebieg to chyba od ostatniego tankowania, albo "jeździł" postawionym na centralce i duży wiatrak z przodu

tak przebarwione wydechy to ja mam po 13kkm od ich czyszczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak przebarwione wydechy to ja mam po 13kkm od ich czyszczenia

Tyle, że to już są z chińskiej stali ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar w sensownej cenie = choć lusterko jakieś lewe ze skutera i brak zaślepki na baku. Wydech wypolerowany.

http://otomoto.pl/bm...r-M3641395.html

(podkarpackie).

I naklejek na przednim blotniku, jesli to ma jakies znaczenie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś kojarzę, że ogłoszenie kręci się od minimum pół roku.

nikt nie chce płacić tyle za dodatki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to bym wzięła parę dodatków, ale bez motóra ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to bym wzięła parę dodatków, ale bez motóra ;)

napisz do gościa, może odsprzeda :) Ja bym napisał co chcę i za ile chcę. Najwyżej nie odpowie. Ale znając życie za kilka tygodni odezwie się z kontrpropozycją, ponieważ wątpię, że ktoś mu tyle dopłaci za dodatki ;)

A skoro Dave piszę, ze ogłoszenie już pół roku wisi, to tym większe są szanse coś utargować :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tankbaga od TT, to nie możesz kupić, ponieważ jest dedykowany do białej wersji ;-) :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie cuś pojawiło się jakiś czas temu, może znacie ogladaliście lub cokolwiek słyszeliście na ten temat?

Wszelkie komentarze mile widziane.

http://otomoto.pl/bm...r-M3638691.html

Ja pierniczę ale wydumka. Jeżeli chodzi o uszczelkę pod głowicą to pewnie właściciel nie był u nas na forum i nie wie, że pompa wody się może uszkodzić ;-). Bardziej martwi mnie stan motocykla jako całości. Ja bym go nie kupił bo remont będzie pewnie droższy niż koszt zakupu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierniczę ale wydumka. Jeżeli chodzi o uszczelkę pod głowicą to pewnie właściciel nie był u nas na forum i nie wie, że pompa wody się może uszkodzić ;-). Bardziej martwi mnie stan motocykla jako całości. Ja bym go nie kupił bo remont będzie pewnie droższy niż koszt zakupu.

Możesz trochę jaśniej Kolego? Co masz na myśli pisząc "wydumka" i jaki remont masz na myśli?

Nie znam się kompletnie na GS-ach, ciężko mi nawet w szczegółach odróżnić GS-a od Dakara i stąd też moje wątpliwości czy to w ogóle Dakar? Były w takim malowaniu? Szukam Dakara, dlatego, że jestem za wysoki na zwykłego GS-a to raz, no i dwa - lubię szutry! Aktualnie jest Cagiva Elefant 750 ale to już babcia...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz trochę jaśniej Kolego? Co masz na myśli pisząc "wydumka" i jaki remont masz na myśli?

Nie znam się kompletnie na GS-ach, ciężko mi nawet w szczegółach odróżnić GS-a od Dakara i stąd też moje wątpliwości czy to w ogóle Dakar? Były w takim malowaniu? Szukam Dakara, dlatego, że jestem za wysoki na zwykłego GS-a to raz, no i dwa - lubię szutry! Aktualnie jest Cagiva Elefant 750 ale to już babcia...

Nie, Dakarów w takim malowaniu nie było. Malowanie w tym egzemplarzu jest robione na wzór rocznika 2000 ale chyba korektorem ;-). Jest to wersja Dakar lub zwykły GS przerobiony na Dakara ale brakuje mu m.in. tłumika (ma jakiś wydech ale zdjęć jest tyle co kot napłakał i mało co pokazują), brakuje lusterka, jeżeli jest to faktycznie Dakar to powinien mieć też osłonę kierownicy. Ma nieoryginalne tarcze hamulcowe, z silnika przy przy prawym podnóżku coś zwisa. Co do uszczelki pod głowicą to podobny objaw daje uszkodzona pompa wody tzn. miesza się płyn chłodniczy z olejem i jest to częsta usterka w GS-ach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, Dakarów w takim malowaniu nie było. Malowanie w tym egzemplarzu jest robione na wzór rocznika 2000 ale chyba korektorem ;-). Jest to wersja Dakar lub zwykły GS przerobiony na Dakara ale brakuje mu m.in. tłumika (ma jakiś wydech ale zdjęć jest tyle co kot napłakał i mało co pokazują), brakuje lusterka, jeżeli jest to faktycznie Dakar to powinien mieć też osłonę kierownicy. Ma nieoryginalne tarcze hamulcowe, z silnika przy przy prawym podnóżku coś zwisa. Co do uszczelki pod głowicą to podobny objaw daje uszkodzona pompa wody tzn. miesza się płyn chłodniczy z olejem i jest to częsta usterka w GS-ach.

No właśnie to malowanie mi nie pasuje. Jeśli cały malowany to dlaczego, jeśli przerabiane ze zwykłego to jeszcze gorzej.

Tłumik ma z prawej strony, jakiś akcesoryjny. To akurat dobrze :twisted:

Przy podnóżku zwisa wężyk od aku zapewne.

To nawet lepiej jeśli to pompa.

Jutro lecę to obejrzeć organoleptycznie. Zobaczymy co to warte.

Dzięki za podpowiedzi ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co jeszcze zauważyłem to urwany kierunkowskaz tylny, opierający się bezwładnie na tłumiku. Co do akcesoryjnego tłumika, na miejscu się okaże czy to dobrze ;-). Radziłbym Ci żebyś wybrał się na oględziny z kimś kto miał lub ma gs-a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie to malowanie mi nie pasuje. Jeśli cały malowany to dlaczego, jeśli przerabiane ze zwykłego to jeszcze gorzej.

Tłumik ma z prawej strony, jakiś akcesoryjny. To akurat dobrze :twisted:

Przy podnóżku zwisa wężyk od aku zapewne.

To nawet lepiej jeśli to pompa.

Jutro lecę to obejrzeć organoleptycznie. Zobaczymy co to warte.

Dzięki za podpowiedzi ;-)

Wiem, ze cena czyni cuda.... Ja bym sie jednak tak nie napalal bo organoleptycznie mozesz niewiele zdzialac jak moto nie jezdzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, ze cena czyni cuda.... Ja bym sie jednak tak nie napalal bo organoleptycznie mozesz niewiele zdzialac jak moto nie jezdzi.

Absolutnie nie napalam się, zimna krew.

Niestety nie mam nikogo kto jeździ/jeździł GS-em.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znowu niezła cena http://otomoto.pl/ap...0-M3573200.html

A Tibet 11 dni i chyba poszedł, bo zanikł ;) ...

Ładne te aprilki (chociaż przednia lampa mogłaby być lepsza) i w przeciwieństwie do G650GS mają analogowy obrotomierz, za co plusik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×