Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wygląda na mega klakson.

A to nie jest ten scottoiler cały? Znaczy smarowaczka automatyczna? Dzięki za opinie, piszę do gościa o więcej fot.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to nie jest ten scottoiler cały? Znaczy smarowaczka automatyczna? Dzięki za opinie, piszę do gościa o więcej fot.

Z pewnością nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zgadłem :) "- w motocyklu założone są dwa głośnie klaksony"

Za to jak dla mnie to nie są rysy po parkingówce, tylko po szlifie. Są mniej więcej takie jak w czerwonym GSie Dmieszcz-a po spotkaniu z dostawczakiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kojarzę ten motocykl. Albo ten klakson bardziej. Był na sprzedaż chyba rok temu. Tylko wtedy miał mniej tych obcierek. Ta szyba juz wtedy była pęknięta i kombinowana, bo gostek chciał ją sobie bardziej pionowo postawić czy coś tam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zgadłem :) "- w motocyklu założone są dwa głośnie klaksony"

Za to jak dla mnie to nie są rysy po parkingówce, tylko po szlifie. Są mniej więcej takie jak w czerwonym GSie Dmieszcz-a po spotkaniu z dostawczakiem.

Bez przesady ;-), jak motocykl był używany w terenie to nie trudno takich obcierek się nabawić, wiem co mówię :-). Cena ok, opis też, jakby był prosty i nie miał wad natury mechanicznej to bym się zainteresował. Do ceny dolicz wymianę napędu (ok 400 zł).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znowu zdjęcia z dupy, nic nie widać. Na pierwszy rzut oka nie wygląda źle, przynajmniej nic mu nie brakuje, napęd wygląda na wymęczony. Nie widzę wzmianki o ABS choć wydaje mi się, że ma tarczkę przy kole. To jest model jednoświecowy, no i nie ma kufrów jak tamten poprzedni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź. Brak kufrów mi nie przeszkadza póki co, jeśli będę miał na nie zapotrzebowanie, wtedy mogę się zacząć rozglądać. Póki co napisałem gościowi pytanie z jakiego kraju motur jest (bo póki co wiadomo że nie z Anglii) i właśnie o stan napędu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufry jakby co opchniesz ekspresem. Po prostu odlicz je od ceny.

To jeszcze pytanie laika: kufry na tym z Rzeszowa (parę postów wyżej) są warte na oko ile? Bo nie wiem nawet o jakiego rzędu kwocie mowa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeszcze pytanie laika: kufry na tym z Rzeszowa (parę postów wyżej) są warte na oko ile? Bo nie wiem nawet o jakiego rzędu kwocie mowa ;)

Warte są tyle, że jeszcze za nimi zatęsknisz. Ja bym się nie pozbywał, bo nie znasz dnia, ani godziny. ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie rzeczy weryfikuje rynek, ale 600zł to dostaniesz zapewne od razu. Jeśli ładne, to z 800. Tak na mój gust.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile mocowanie pod te kufry bo znalezc tego nie moge?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Allegro chyba 150zł. One wiszą na śrubach od owiewek i opierają się dołem o taki stelażyk na dole. Poszukaj gdzieś zdjęć, będzie łatwiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjecia widzialem ale oferty sprzedam nigdy :/

Ale skoro juz jestesmy przy kufrach to warto myslec nad tymi ori czy lepiej szukac cos innego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mieć przy motku, albo w serwisie da się dostać w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mieć przy motku, albo w serwisie da się dostać w rozsądnych pieniądzach.

Kiedys za te grzybki trzeba było płacic fortunę nie wydaje mi sie że teraz będzie taniej :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na BMWstore pokazuje, ze już nie ma w sprzedaży. Ale w najgorszym wypadku można dorobić chyba dość łatwo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale skoro juz jestesmy przy kufrach to warto myslec nad tymi ori czy lepiej szukac cos innego?

Oryginalne dają radę - trzeba tylko zwrócić uwagę na stan dolnych mocowań - moim zdaniem słaby punkt tego rozwiązania. I tak jak wspomnieli inni wcześniej - górne mocowania (grzybki) tylko u tokarza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na BMWstore pokazuje, ze już nie ma w sprzedaży. Ale w najgorszym wypadku można dorobić chyba dość łatwo.

Dorabiałem kiedys - nie jest tak łatwo :-P ale się da

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorabiałem kiedys - nie jest tak łatwo :-P ale się da

Wiemy wiemy , że masz ukryte zdolności ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×