Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myśilsz, że farbowany?Ja nie więcej jak tysiąc miesięcznie robię.

Poprawka,nie miesięcznie tylko rocznie.

Myślę, że farbowany :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak odnośnie "super" ofert w internecie. Co prawda nie motocykl a auto ale procedura taka sama.

Myślałem że dopisek o kobiecie już nie działa, a tu proszę ...

w Polsce

http://otomoto.pl/oferta/mazda-cx-5-grand-bogata-wersja-ID6ybAVl.html

W USA

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12107087_1044505742260620_1612730844089955488_n.png?oh=724d06ae92e256974fff5a2a6721cf5f&oe=5697C468

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jednej strony zawsze istniały oszustwa, handel kradzionymi, wadliwymi itp. rzeczami, ale z drugiej strony w niektórych krajach za takie coś można pójść do więzienia chyba, a na pewno z torbami. Państwo powinno jako jeden z priorytetów mieć na celu bezwzględne ściganie cwaniactwa. Dopiero wtedy można będzie zbudować normalne społeczeństwo, gdzie uczciwość stanie się podstawą obrotu gospodarczego. To będzie po części uczciwość wymuszona, ale w praktyce działa tak samo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policja w Polsce nie ma czasu na takie bzdury jak oszustwa przy sprzedaży. Na głowie mają ważniejsze problemy np. picie piwa na ławce w parku.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policja w Polsce nie ma czasu na takie bzdury jak oszustwa przy sprzedaży. Na głowie mają ważniejsze problemy np. picie piwa na ławce w parku.

Trudno mi coś powiedzieć o praktyce, ale picie w miejscach publicznych jest zakazane. Policja powinna to ścigać, a problem zniknie proporcjonalnie do nieuchronności mandatu. To właśnie powszechne i bezkarne picie piwa na przystanku, rzucanie petów, przeklinanie itp. przejawy chamstwa demoralizują bardziej niż morderstwa. Tak samo oszustwa i wyśmiewanie "frajerów", którzy dali się nabrać. Tylko to ci "frajerzy" pracują, płacą podatki, przepisowo jeżdżą na zloty, dokładają się do PKB. Lepiej ścigać pijącego młodzieńca, niż pijanego młodzieńca, który już pobił przechodnia. A Policja będzie robić to, do czego zobowiąże ją ustawodawca i na co zapewni środki.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś co wątek to jakieś filozoficzne przemyślenia - zresztą to żadna nowość i normalne, że tak jest. Dlaczego się dziwię, że to wątek o nowościach i ciekawych motocyklach ... ?

Jest taki wątek : uprawnienia policji .... , ale kto by tam pisał ... o policji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To było do Kropki, prawda?

A to jak było do Kropki to może PW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A to jak było do Kropki to może PW ;)

Nie mamy z JackiemJ tajemnic ;-)

Trudno mi coś powiedzieć o praktyce, ale picie w miejscach publicznych jest zakazane. Policja powinna to ścigać, a problem zniknie proporcjonalnie do nieuchronności mandatu. To właśnie powszechne i bezkarne picie piwa na przystanku, rzucanie petów, przeklinanie itp. przejawy chamstwa demoralizują bardziej niż morderstwa. Tak samo oszustwa i wyśmiewanie "frajerów", którzy dali się nabrać. Tylko to ci "frajerzy" pracują, płacą podatki, przepisowo jeżdżą na zloty, dokładają się do PKB. Lepiej ścigać pijącego młodzieńca, niż pijanego młodzieńca, który już pobił przechodnia. A Policja będzie robić to, do czego zobowiąże ją ustawodawca i na co zapewni środki.

Jacek prawda, ale od tego powinna być Straż Miejska, która woli wchodzić w kompetencje policji i na tym zarabiać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde Kropka. Zaraz dostaniemy drugie ostrzeżenie, a potem bana. Od tej pory zwięźle, na temat, precyzyjnie, bez niedomówień i filozofii. Jak Jarek w dziale technicznym. Żartuję. Wcale nie mam zamiaru dać się zastraszyć Adminom.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli : "na złość babci odmrożę .... "

Powiedz mi odważny Jacku co stoi na przeszkodzie, aby przenieść dyskusję do odpowiedniego wątku, skoro taki watek jest i ktoś zwrócił na to uwagę? Można się oczywiście buntować i spamować, ale jak pamiętam to czasem Ty piszesz o niepoprawności forum, spamie i ogólnym bałaganie - nawołując do opamiętania ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie miałem nic przeciwko spamowi, tylko wyśmiewaniu "naiwnych" pytań nowych kolegów. Nie mam nic przeciwko przenoszeniu dyskusji do odpowiednich wątków, a nawet usuwaniu wielu pobocznych wypowiedzi. Nie buntuję się też, a dodatkowe wypowiedzi są spontaniczne i często z przymrużeniem oka. Można je usuwać bez problemu. Nie lubię być nijaki i często komentuję nie na temat. Wywalaj ile uznasz, naprawdę nie ma z tym żadnego kłopotu. To forum tak żyje. Tak się poznajemy, a pozytywne skutki widać potem na zlotach, wyjazdach itp. przedsięwzięciach.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co się czepiacie , przecie pan nie napisał ze bezwypadkowy ;-) . ja się spotkałem ostatnio z przekręceniem licznika o +200 000 kilometrów w 12-letnim aucie :beer: . pan postanowił oddać bankowi i odkupić na aukcji przez podstawiona osobe , niestety zapomniał że jest CEPiK i każdy może sprawdzić przebieg przy ostatnim przeglądzie . w styczniu miał 79200 kilosów , nawet miałem ochotę kupić ten pojazd ale mądrych na świecie jest więcej ;-) i cena poszybowała w kosmos ... . honda legend 3,5 rocznik 2003 salon polska stan idealny - znam to auto od dnia zakupu przez pierwszego właściciela który do 2010 roku zrobił tym 30 tysiecy ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisal ze bezwypadkowy ;-)

Nie widzę - gdzie to jest?

Sprawa nie jest jednoznaczna - nie było w treści, że bezwypadkowy, a czasem zaznacza się "nieuszkodzony tak / nie", a to może oznaczać, że teraz jest uszkodzony lub nie - bo w chwili sprzedaży nie jest uszkodzony, a co najwyżej kiedyś był ;) To ma znaczenie także dla wyszukiwania - uszkodzonych lub nieuszkodzonych, ale nie bezwypadkowych czy może powypadkowych :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, zawsze to powtarzam moim synom, że jak za bardzo zboczą z kursu który im nadaliśmy, to będę pierwszą osobą od której dostaną w pysk, lepiej od ojca teraz, niż od policjanta za parę lat na komisariacie. Na szczęście nie było jeszcze takiej potrzeby, boją się czy co? :)

Jarek, ty spameru jeden, co się tak ciskasz dziś? Prawą nogą dla odmiany raczyłeś z łoża wstać? Przecież my nic złego nie robimy, tylko dbamy o to, żebyś nie został bezrobotny i pisząc na forum i kupując te, no, jak im tam, te zapomniane projekty Goeringa co to się sypią jak choinka po Trzech Królach? O! Mam! Beemwu! :)

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tefałenu nie oglądasz to nie wiesz :P Żeby nie było, ja okupantowi września 39 nie wybaczyłem, więc bawarskiej marki nie zasilam :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak będę sprzedawał moje bmw import usa , które w usa miało dzwona i w usa zostało naprawione oraz dopuszczone do ruchu /ewenement , może niewiele osób na forum bedzie wiedziało jakie są procedury amerykańskie dopuszczenia pojazdu do ruchu po wypadku.../ to co mam napisać ? że jest nieuszkodzony czy że powypadkowy naprawiany zgodnie ze sztuką ? a kto z młodzieńców internetowych doczyta do końca historię z carfax-a ? nikt , każdy poogląda foty i wsadzi mi auto do takiego śmiesznego portalu o handlarzach ;-) ... . a nie , ono juz tam jest bo kiedyś jakiś baran nie doczytał :beer: .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już raz nic nie napisałem ;-) , hejt małolatów na mojej skrzynce olx-a zmusił mnie po trzech dniach do zdjęcia ogłoszenia . i tak mam dalej swoje 330i z oryginalnym przebiegiem 135000 kilometrów :beer: - mogę je mieć do końca , nie przeszkadza mi .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×