Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obowiązku nie masz - fakt.

Obowiązek należy do Vengosha :)

Ale dobra, nie kłóćmy się. Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :)

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, umówmy się, że za zdjęcia i filmy odpowiadam tylko ja, ok?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście jestem zainteresowany całą sprawą, ponieważ zaprojektowałem Balerowi logo MotoBaler, oczywiście za friko, a teraz nie wiem czy wystawić jednak rachunek :mrgreen:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obowiązku nie masz - fakt.

Obowiązek należy do Vengosha :)

Ale dobra, nie kłóćmy się. Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :)

:lol: Centrino... Hitler też chciał dobrze.... :lol:

Weźcie się ogarnijcie... wszystko w swoim czasie... jeszcze tylko 31 dni 13 godzin i 14 minut.. :mrgreen:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

edit: zaraz poprawię linki

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotki i filmik nie robią :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, czuję presję więc zdjęcia i filmy będę wrzucał sukcesywnie. Zaczynamy od wahacza, zakupione nowe części na jego rekonstrukcję (łożyska, tulejki itp.), rachunek z BMW na ok 850 zł, wykonanie firma MotoBaler.

Tak wyglądały stare i post Balera dotyczący konieczności ich wymiany (stwierdzenia zużycia jak najbardziej słuszne)

Żeby nie było to kpl. tulejek po wymyciu w nitro.Oczywiście BMW F650GS Vengosha

2012-02-17+18.27.38.jpg

Silnik już siedzi w ramie wraz z podnóżkami

09032012706.jpg

Za wahacz taż się zabraliśmy

Tu rozłożone nowe łożyska wraz z tulejami

09032012709.jpg

Opakowania już nie będą potrzebne.

09032012711.jpg

Łożyska i uszczelniacze już siedzą na miejscu

09032012715.jpg

A tak wygląda ich umocowanie przez firmę MotoBaler

i jeszcze dla przypomnienia cena za usługę zgodnie z cennikiem wystawionym przez Balera: 11. wymiana wszystkich zdiagnozowanych lub profilaktycznie wymienianych tulei łożysk (układ kierowniczy, wachacz) 150

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam - chciałem tylko zapytać: czy ja mam jakiś forumowy obowiązek robić zdjęcia, kręcić filmiki i robić analizy każdego szczególiku wykonywanych społecznie przez siebie prac ???

No to teraz ja się zdenerwowałem - jak ma byś szczerze to niech jest !

Ktoś ma jeszcze jakieś żądanie ?

Taaa.... a jak coś pominiesz albo będzie nie tak to po tobie się przejadą! - taki sarkazm hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po obejrzeniu filmiku, nie wiem, czy odważę się zapoznać z tym, na co czekałem najbardziej- relacją z silnika :o

Brak mi słów nawet na słowo podsumowania inne niż rzucanie mięchem.

Chyba gdzieś nieuważnie czytałem- co jeszcze poza silnikiem, uszczelnieniem przodu i łożyskami na tyle się rozleciało?

Jacek, cieszę się, że żyjesz, bo zaczyna do mnie docierać, co napisał Jarek o tegoż życia zagrożeniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam, że uszkodzone są 3 łożyska z 4, tulejka, osłonka plastikowa i uszczelniacz filcowy. Na zdjęcia szczegółów i całej reszty przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DRAMAT :(

nie chciałby również dolewać oliwy do ognia ale ja osobiście wsadził bym to w imadło ( a mam takie duzie ) :)pewnie było by lepiej domowymi sposobami :) . ale podpiszę się pod tym co kolega dramat

czy owe łożyska

były wymieniane po malowaniu ?

Edytowane przez DARIUSZ243

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matko co za partanina, 3 razy już poprawiałem treść tego postu, w końcu powiem jedno jak poprzednicy DRAMAT!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

były wymieniane po malowaniu ?

tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tej pory siedzialem cicho czekając na fakty ale teraz dodam coś od siebie. Nie jestem mechanikiem a moja wiedza mechaniczna jest dośc uboga, ale po tym co zobaczyłem na filmie ręce mi opadły. Qrwa jak można tak spiepszyć nowe części które kosztowały tyle co podstawowa pensja. Tragedia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dalej, jakość skręcenia poszczególnych elementów wpływających na bezpieczeństwo użytkowania motocykla. Wykonawca MotoBaler.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomimo, że filmy, które pokazał Vengosh są przerażające, to uważam, że nie ma sensu ciągnąć tego wątku - nikt z trzeźwo myślących forumowiczów nie skorzysta już z usług MotoBaler, a kontynuacja wątku będzie tylko zaspokajaniem naszej ciekawości i znęcaniem się nad Balerem.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie sądzę. Powinno się to pokazać w celach edukacyjnych.

A Baler i tak jest przekonany o własnej nieomylności. Czy Ty wiesz z kim on się konsultuje w sprawach mechanicznych?

Edytowane przez rPiotrek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu zaje....iscie... Rece z gaciami opadaja. Wczesniej powstrzymywalem sie od opinii i komentarzy ale takiego partactwa to jeszcze nie widzialem. Jesli w tak elementarnych sprawach popelnia sie szkolne bledy to boje sie pomyslec co dalej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... znęcaniem się nad Balerem.

skoro nie umie się przyznać do własnych błędów i idzie w zaparte :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomimo, że filmy, które pokazał Vengosh są przerażające, to uważam, że nie ma sensu ciągnąć tego wątku - nikt z trzeźwo myślących forumowiczów nie skorzysta już z usług MotoBaler, a kontynuacja wątku będzie tylko zaspokajaniem naszej ciekawości i znęcaniem się nad Balerem.

Tomku, powiem tak, moje straty przez Balera w całej operacji "odnowienia" motocykla idą nie w setki lecz w tysiące złotych. Nie mówiąc o tym, że było zagrożenie mojego zdrowia i życia. Do dziś koleś nie powiedział nawet słowa przepraszam. Sorki ale zamierzam dobitnie pokazać, że nie warto korzystać z usług jego firmy.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu zaje....iscie... Rece z gaciami opadaja. Wczesniej powstrzymywalem sie od opinii i komentarzy ale takiego partactwa to jeszcze nie widzialem. Jesli w tak elementarnych sprawach popelnia sie szkolne bledy to boje sie pomyslec co dalej...

Jakie elementarne błędy? Chłopie! Jak coś nie idzie to bierze się większy młotek. Przecież w szkole tego uczą. Budowlanej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiecie, mnie najbardziej, zaraz po Vengoshu i jego moto to żal tego XCountry :(

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie takie smaczki są tym ważniejsze, że przy zakupie motocykla, który kiedyś mnie jednak czeka będę miał dużo bogatszą listę do sprawdzenia (swój pierwszy motocykl kupiłem z 3(!) klockami hamulcowymi). Zębatka, jak pewnie część z Was pamięta, kiedyś mnie wyprzedziła (łańcuch wpadł między tylną a wahacz i moto momentalnie zblokowało tył i rozpoczęło taniec), więc nie traktowałbym tego, jako znęcanie, a przypomnienie, czemu w jednośladach nasze życie zależy od najdrobniejszych szczegółów.

Edytowane przez Logan
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku, powiem tak, moje straty przez Balera w całej operacji "odnowienia" motocykla idą nie w setki lecz w tysiące złotych. Nie mówiąc o tym, że było zagrożenie mojego zdrowia i życia. Do dziś koleś nie powiedział nawet słowa przepraszam. Sorki ale zamierzam dobitnie pokazać, że nie warto korzystać z usług jego firmy.

To oczywiście Twoja decyzja, rozumiem Twoją złość i rozgoryczenie, motocykl wizualnie wyglądał pięknie, i wielka szkoda, że pięknie wyglądał tylko z wierzchu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×