Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Oszczędzam przesył osobom ktore na forum siedzą na telefonach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mierzyłem dzisiaj BMW Santiago. Fakt, że bardzo wygodne, ale w nr. 41 na palcach było ciasno. W nr. 42 pięta latała jak młody kowboj na dzikim rumaku. Nie pomogły regulacje, sracje, nic nie pomogło. Cena też taka, że jak zobaczyłem, to od razu zdjąłem i ostrożnie odłożyłem na półkę, żeby nie uszkodzić, bo poszedłbym chyba z torbami (1200 zł). :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Bielsku były za 960 (TCX Infinity) - do wyrwania z dobrym rabatem pewnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Bielsku były za 960 (TCX Infinity) - do wyrwania z dobrym rabatem pewnie.

a w Poznaniu ok 800zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin - jaki Ty masz budżet tak naprawdę? I wymiary (orientacyjnie) i nie interesuje mnie czy będziesz jeździł z plecaczkiem :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszczędzam przesył osobom ktore na forum siedzą na telefonach ;)

Oooo to to popieram a najlepiej miniaturki do rozwinięcia :) i znów okazja do wypicia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, budzet niewielki. Na razie badam teren. Mam odlozone 500 zl, na kurtke chce dac max 600. Dlatego dosc intensywnie sie rozgladam w ofertach. Wez pod uwage, ze jeszcze musze kase na spodnie wysuplac i jakies lepsze buty niz Adrenaline Crx, ktore mam aktualnie. Planowalem na tekstyle dac jakies 1200zl lacznie. Do tego jakies kolejne 6 stow na buty. Tylko malymi kroczkami, wtedy mniej boli. A jeszcze do moto chce stelaz i boczne torby albo kufry, zeby moc sie z Justyna gdzies w trase wybrac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin a jak tak szukasz ubioru może natknąłeś się na mniej więcej na coś takiego ale kpl. Spodnie i kurtkę (Po prostu chcę być widoczny na drodze. 1 wypadek w 2000r mi wystarczy)

1418-2467-large.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o gustach się nie rozmawia... podobno tongue.png

jako, że mam spodnie scott (gore-tex, cordura, podpink) i kurtkę rukka (gore-tex, cordura, podpinka) to od razu powiem, że jakośc szosowych ubrań scotta ma się nijak do jakości rukki. zresztą tak jak helda, modeki i innych rzeczy. kto miał na sobie rukkę ten wie, kto nie miał nie zrozumie, zanim nie założy. tongue.png

Już nie chciałem tak dosadnie pisać ale każdemu radzę się zastanowić, czasem warto poczekać dozbierać, może nawet kredyt wziąć ale mówię wam Rukka to Rukka. Jak wkładam te ciuchy, to czuję się tak komfortowo, że najchętniej bym ich nie zdejmował. Jeśli masz mało kasy, to tym bardziej cię nie stać na kompromisy i kupowanie 2,3 kompletów odzieży, kup jeden ale dobry bez kompromisowy. W Ruukce pojedziesz na sacharę potem w tej samej w alpy przesiądziesz się na skuter śnieżny i dalej polecisz. Howk.

P.S 5 lat gwarancji !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin:

1. kup sobie kurtke z meshu do miasta. Ja mam taka (albo bardzo podobna) jak wkleil Vengosh10, daje rade w kazda pogode w Warszawie.

2. Rozwaz odwiedziny tego lokalu http://pmmotor.otomoto.pl/: gosc ma uzywane ciuchy Revit w BARDZO przyzwoitych cenach.

3. Modeka Challenger - po wypieciu wszystkiego, otworzeniu wszystkich suwaczkow, przy 22 stopniach i sloncu przyjedziesz do biura calkowicie mokry. Sprawdzilem osobiscie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin:

(…)

3. Modeka Challenger - po wypieciu wszystkiego, otworzeniu wszystkich suwaczkow, przy 22 stopniach i sloncu przyjedziesz do biura calkowicie mokry. Sprawdzilem osobiscie.

Moje doświadczenia także to potwierdzają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, budzet niewielki. Na razie badam teren. Mam odlozone 500 zl, na kurtke chce dac max 600. Dlatego dosc intensywnie sie rozgladam w ofertach. Wez pod uwage, ze jeszcze musze kase na spodnie wysuplac i jakies lepsze buty niz Adrenaline Crx, ktore mam aktualnie. Planowalem na tekstyle dac jakies 1200zl lacznie. Do tego jakies kolejne 6 stow na buty. Tylko malymi kroczkami, wtedy mniej boli. A jeszcze do moto chce stelaz i boczne torby albo kufry, zeby moc sie z Justyna gdzies w trase wybrac.

Za 600 wybór masz raczej niewielki i będzie kompromisowy jeśli chcesz coś „uniwersalnego”.

Jednak w tej cenie na pewno kupisz coś letniego zwłaszcza teraz - po raz kolejny polecam nie szukać tylko kupić sprawdzonego Probikera Summer, którego ma też Jasinek. Tylko dokup porządne ochraniacze na plecy, bo to co tam jest to cieniutkie.

Ew. z innej nieco półki modowej Sinisalo. Bez membrany , ale bardzo fajnie uszyte ciuchy. Kolorystycznie niekoniecznie musisz brać te superenduro - mają też modele bardziej stonowane. Jesli namierzysz konkretny model mogę podjechać do dystrybutora w Poznaniu i pogadać o jakiejś specjalnej cenie ;)

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pasowałabym mi do kanapy

http://www.ebay.de/i...=item27c2793bbf

;]

AirFlow fajne - zaraz po końcu sezonu były ciekawe wyprz za mniejszą kasę, choć takiego czerwonego to nie pamiętam. Do tego osobno (chyba) sprzedają membranę pod spód.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Probiker nie ma zadnych ochraniaczy czy tylko tak mi sie wydaje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, to sobie dokupisz. ja do macny też dokupiłam. kosztował chyba 90zł po przecenie - alpinestarsa. Pan się zarzekał, że do macny będzie pasował od macny, i się mylił ;) kwestia rozmiaru i kształtu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo bierz tego revita ;-) za 600zł

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.holan.pl/...wice_Allround_2

a co powiecie na te rękawice? na lato będą drugie

koniecznie przed zakupem musisz przymierzyć - kupiłam raylle 3 online i okazały się lekko za duże, mimo, że w najmniejszym dostępnym w holanie rozmiarze, ponadto "farbowały" mi palce przez 2 dni ;), poza tymi "drobnostkami" nie ma do czego się przyczepić, jesli chodzi o komfort, jakość itd... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×