Skocz do zawartości
MeJustine

II Motochallenge Winter Workshop - 26-29 stycznia 2012.

Recommended Posts

http://www.motochallenge.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=211:ii-motochallenge-winter-workshop&catid=60:warsztaty

co o tym sądzicie? niedość, że trochę wiedzy to jeszcze sauna,basen i impreza :D

gdyby to było na przykładzie 650gs to bez 2 słów bym się zapisała ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetna impreza, chociaż szkoda, że ma stricte komercyjny charakter. Zróbmy też taką :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem za ;] ja nawet mogę dołączyć do organizowania miejsca - chociaz LEff ma znajomego, który ma na mazurach rewelacyjną miejscówkę i domki nad jeziorem ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponowałem taki pomysł (wspólnego technicznego spotkania) Alikowi i Jarkowi dłubiącym przy Pleśniaku Mygosi, może pojawi się w tymtemacie osobny wątek.

Pomysł Motochallenga jest fajny. Sambor ze Szparagiem z AT organizował cos podobnego w Warszawie i mam wrażenie, że trochę więcej meritum technicznego przedstawiali. Ale szkolenie było w grudniu i pewnie szybko nie zrobią ponownie. Cena była ok. 300 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chętnie bym się wybrała na takie szkolenie. na miejscu taniej, ale na wyjezdzie inaczej :) takie techniczne spotkanie zrobić na początku sezonu, bajka :}
Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem za ;] ja nawet mogę dołączyć do organizowania miejsca - chociaz LEff ma znajomego, który ma na mazurach rewelacyjną miejscówkę i domki nad jeziorem ;]

Potwierdzam. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chętnie bym się wybrała na takie szkolenie. na miejscu taniej, ale na wyjezdzie inaczej :) takie techniczne spotkanie zrobić na początku sezonu, bajka :}

Zaraz będzie podobne szkolenie koło Legnicy. Informacja jest na AT Forum. Jak znajdę link, to ci podeślę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobne szkolenia i w podobnych cenach jak to w temacie organizuje też co roku gazeta Moto Voyager tzw. Weekendy Szkoleniowe z tym że oni robią na przełomie wrzesień październik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby ortografia nie jest potrzebna do naprawy silnika ale babole w ogłoszeniu to już chyba przesada

"13.30 - 16.00 Szkolenie FOTO pod kontem zdjęć podróżniczych (Tomasz Wawer)"

załamka....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby ortografia nie jest potrzebna do naprawy silnika ale babole w ogłoszeniu to już chyba przesada

"13.30 - 16.00 Szkolenie FOTO pod kontem zdjęć podróżniczych (Tomasz Wawer)"

załamka....

Czepiasz się... pewnie ma tak nazwane swoje konto.. może na fejzbuku :lol: to taka przykrywka, a zapewne chodzi żeby się naspawać.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: to taka przykrywka, a zapewne chodzi żeby się naspawać.. :lol:

Za 6 stów to już konkretnie można :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chętnie bym się wybrała na takie szkolenie. na miejscu taniej, ale na wyjezdzie inaczej :) takie techniczne spotkanie zrobić na początku sezonu, bajka :}

Będziesz miala prywatne szkolenie co prawda bez sauny i pewnie się nie spocisz ale wiedza zdobyta będzie bezcenna, prawie jak korepetycje. :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli co? Organizujemy takie szkolenie.

Wystarczy że każdy z nas na podstawie zdjęc lub relacji video jest w stanie co nieco wypowiedzieć się na każdy temat powiązany z danym problemem.

Ja chetnie piszę się na takie nasze szkolenie za rozsadne pieniądze najlepiej w centralnej polsce.

Proponował bym Hotel Sportowy w Toruniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak, Toruń to idealne miejsce... :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wreszcie Vengosh nie będziesz musiał nigdzie jeździć ;) IMO jeśli temat ma być warsztatowy to lepiej byłoby w warsztacie lub dobrze wyposażonym garazu - z kolei wnętrza takie raczej nie są zbyt przytulne. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zerknijmy może na program:

- Narzędzia i sposoby szukania przyczyn awarii

- Elektryka (układ elektryczny budowa, przykładowe problemy)

- Silnik (budowa silnika, przykładowe usterki)

- Napęd (budowa oraz przykładowe problemy)

- Wymiana klocków hamulcowych - pokaz

- Zerwany łańcuch. Jak naprawić-zmienić - pokaz

- Zalany motocykl. Jak odpalić - pokaz

- Wymiana złamanych klamek oraz zapobieganie ich uszkodzeniu - pokaz

- Wymiana oraz naprawa uszkodzonych linek sprzęgła oraz gazu - pokaz

- Cieknące lagi- pokaz

- oraz inne zagadnienia

- Przebita dętka. Zdjęcie opony, wymiana dętki, łatanie dętki - pokaz/praktyka

- Naprawa opony bezdętkowej - pokaz/praktyka

- Wymiana łożysk w kołach - pokaz/praktyka

Może poza ostatnim reszta przy odrobinie szczęścia :) do zobaczenia na zlocie :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam z Toruniem mam złe wspomnienia. Raz rozpierdzieliłem auto a drugim razem mnie okradli :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą mogę udostępnić np. swój gaźnik do regulacji (po czyszczeniu zaczął falować)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponując Toruń raczej miałem na mysli Torunskie piernii kupione przy fabryce.

Aż palce lizac szkolenie słabe program szkolenia to nie jeden już miał w taki w życiu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą mogę udostępnić np. swój gaźnik do regulacji (po czyszczeniu zaczął falować)

Moze po prostu trzeba wymienic to i owo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą mogę udostępnić np. swój gaźnik do regulacji (po czyszczeniu zaczął falować)

Nie wiem jak się zapakujesz do auta z motkiem bo ten gaznik do regulacji na sucho to Zonk. musisz dorzucić moto ja wezmę wakuometr olejowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek na chodzie więc nie ma problemu nim dojechać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A krucce w gaznikach (przepustnicach) masz zaślepione?

Bo jak ma iść pod wakuometr to potrzebne są 2 otwarte.(Jak nie to trzeba zrobić podpięcie ssace z węża gumowego i wstawić odpowietrzniki od hamulców

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×