Skocz do zawartości
MeJustine

II Motochallenge Winter Workshop - 26-29 stycznia 2012.

Recommended Posts

A po co wy to chcecie synchronizować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam z Toruniem mam złe wspomnienia. Raz rozpierdzieliłem auto a drugim razem mnie okradli :(

A ja z Toruniem mam bardzo dobre wspomnienia między innymi dzięki dwóm Trouniankom, a poza tym miasto śliczne jest. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja z Toruniem mam bardzo dobre wspomnienia między innymi dzięki dwóm Trouniankom, a poza tym miasto śliczne jest. :)

Leff Ty to niezły ogier jesteś, wszędzie w Polsce masz wspomnienia z niewiastami.. :mrgreen: :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co wy to chcecie synchronizować?

Tam synchronizować to nie muszę ale muszę coś zrobić z falowaniem obrotów. Podejrzewam, że jest źle pływak ustawiony i w ramach warsztatów mogę udostępnić mój motek :) Z tego co wiem to synchronizacja w naszych motkach nic nie daje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naamowili mnie i pojechalam... W sumie nadal jestem, trzecia noc z grzancem- klimat rewela, ludzie fantastyczni, duzo przydatnych informacji, no i pochwale się... Pierwsza jazda off, na husqarnie, po lakach. Po sniegu, opony z nabitymi srubami :D i'm in love. Zdjecia wkrotce! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff Ty to niezły ogier jesteś, wszędzie w Polsce masz wspomnienia z niewiastami.. :mrgreen: :beer:

Bo ja mam już swoje lata i całe życie mobilny byłem bardzo, a pamięć, chociaż szwankuje, to jednak coś tam jeszcze się zachowało. :)

Dla równowagi powiem, że nie mam żadnych wspomnień z pannami np. z Bydgoszczy, z Przemyśla, z Wrocławia i nie tylko :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naamowili mnie i pojechalam... W sumie nadal jestem, trzecia noc z grzancem- klimat rewela, ludzie fantastyczni, duzo przydatnych informacji, no i pochwale się... Pierwsza jazda off, na husqarnie, po lakach. Po sniegu, opony z nabitymi srubami :D i'm in love. Zdjecia wkrotce! :)

Czekamy na zdjęcia i takie tam... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:)

Dla równowagi powiem, że nie mam żadnych wspomnień z pannami np. z Bydgoszczy :D

Leff, jakbyś Chciał nadrobić zaległości to daj znać, załatwię Ci jakieś lokum :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naamowili mnie i pojechalam... W sumie nadal jestem, trzecia noc z grzancem- klimat rewela, ludzie fantastyczni, duzo przydatnych informacji, no i pochwale się... Pierwsza jazda off, na husqarnie, po lakach. Po sniegu, opony z nabitymi srubami :D i'm in love. Zdjecia wkrotce! :)

Temperatury za oknem w sam raz do jazdy motocyklem, słońce świeci, musi być pięknie.

Pozdrowienia z podlasia, tu zima pełną gębą. Śniegu jak w górach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff, jakbyś Chciał nadrobić zaległości to daj znać, załatwię Ci jakieś lokum :lol:

Leff sam trafi :-)

www.night-club.bydgoszcz.pl

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzona ta meta? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie wiem, kolega mi mowil ze jest ok ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pierniki można jechać ;)

Stare dziady w głowie? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to taka Huska jak ma Peterka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×