Skocz do zawartości
tomekt

SPRZEDAM MOJE BMW F 650

Recommended Posts

Unikasz odpowiedzi ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś chce liczyć niech liczy: sprzęgło, pompa wody, opony, napęd, tarcze i klocki hamulcowe, łożyska kół i główki ramy, amortyzatory, łożyska i tulejki wahacza, sprzęgiełko rozrusznika .... do tego regulacje, czyszczenie i ogólnie koszty usługi.

Jak przy takich inwestycjach można napisać , że "motki były niby sprawne?" ;) Przecież stan większości z tych elementów można ocenić organoleptycznie...

Jeśli ktoś świadomie kupuje taki sprzęt wiedząc ile będzie musiał do niego dołożyć to chyba nie ma problemu. Kwestia tylko za ile wyjściowo taki sprzęt kupi.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może taki przejaw awersji do wszelkiej maści fachowców robiących swoją robotę na zasadzie jasnowidzenia, może to, a może tamto. Dobra "naprawa" polega na postawieniu trafnej diagnozy, a wymienić to może większość z "w miarę" kumatych mających odpowiedni sprzęt. To moje zdanie nie majace prowokować żadnych negatywnych emocji.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wszystko to pomoc w sprzedaży motka z tematu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa...tacy fachowy to wymienią 80% sprzęta zanim dojdą co się zapsuło ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wszystko to pomoc w sprzedaży motka z tematu ?

A to? "100 000km i żadnej akcji serwisowej?

Nakłady w sprzęt zależą chyba od świadomości technicznej usera i na ile usterek się zgadza. A jak się nie zna to cóż. Ślepi w karty nie powinni grać" Więc sorry za spam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Przecież stan większości z tych elementów można ocenić organoleptycznie...

Taaa...tacy fachowy to wymienią 80% sprzęta zanim dojdą co się zapsuło ;)

Napisałem trochę tekstu i wykasowałem. Chyba "coś nas dzieli" Niektórzy to nazywają doświadczeniem, a inni znajomością sztuki.

Ja tylko piekarz jestem ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) Dobra "naprawa" polega na postawieniu trafnej diagnozy, a wymienić to może większość z "w miarę" kumatych mających odpowiedni sprzęt. To moje zdanie nie majace prowokować żadnych negatywnych emocji.

No tak, z tym się zgodzę. Ale "wymiana" to też chyba znak czasów. Offtopując zupełnie. Aby poszerzyć swoją wiedzę z zakrsu mechaniki i motockli sięgnąłem sobie po ksiażkę "Naprawa motocykli" z roku mniej więcej 1965. Co prawda z pewną niechęcią bo po pierwsze to ksiązka dla "szkól zawodowych" a po drugie "przestarzała", ale nic nowszego nie znalazłem. Co prawda pierwsze strony potwierdziły moją opinię, bo zawierały opis narzęzi i instrukcję jak trzymać klucz. Dalej było już tylko gorzej. Okazało się, że większość elementów motocykla nie różni się aż tak strasznie od rzęchów z przed 50 lat :-(. Natomiast po lektórze rozdziału "wykonanie nowego tłoka" i podobnych zaczałem mieć pewne wątpliwości w kwestii jakości kształcenia "kadry technicznej w ogóle". Zresztą wg książki naprawić w motocyklu dało się chyba wszystko. Dziś się juz tego po prostu nie uczy, a takich napraw nie praktykuje. Naprawa sprowadza się do zczytania kodu usterki i wymiany konkertnego elementu. Niby postęp ale jakbyśmy się jednak cofali.

Przepraszam za offtop ;-)

Edytowane przez ARG
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem być neutralny, nie wchodzić w drogę nikomu, itd...

Nie przynoście pracy do domu, a potem nie przelewajcie tych złych nastrojów na forum...

Może w realu bądźcie tacy twardzi...

Ale nie, bo jak na żywo "oko w oko" trzeba zmierzyć się z problemem, to trzeba się schować gdzieś i zmienić pieluchę...

Cóż czasy nas nie rozpieszczają, ale chyba pasuje mieć trochę honoru??

...

Gdzieś czytałem, że motocyklista to jest fajny człowiek...uczciwy taki, życzliwy

taaaa...

Szkoda, że nie każdy :(

Najgorsze jest to, że ta osoba do której piszę pewnie i tak nie zrozumie, a Ci co rozumieją... nie muszą czytać... cóż takie życie :)

Ps. Chłopak chce motora sprzedać...

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopak chce motora sprzedać...

Witam jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem mojego motorku f 650 to polecam, moto jest naprawdę w bardzo dobrym stanie wszystko działa poprawnie i wspaniale współgra z kierownikiem. Sprzedaję też kaski i ubranie oraz btuy.

http://allegro.pl/bm...3961321489.html

jak coś to można dzwonić i pytać 606398916 Tomek

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem być neutralny, nie wchodzić w drogę nikomu, itd...

Nie przynoście pracy do domu, a potem nie przelewajcie tych złych nastrojów na forum...

Może w realu bądźcie tacy twardzi...

Ale nie, bo jak na żywo "oko w oko" trzeba zmierzyć się z problemem, to trzeba się schować gdzieś i zmienić pieluchę...

Cóż czasy nas nie rozpieszczają, ale chyba pasuje mieć trochę honoru??

...

Gdzieś czytałem, że motocyklista to jest fajny człowiek...uczciwy taki, życzliwy

taaaa...

Szkoda, że nie każdy :(

Najgorsze jest to, że ta osoba do której piszę pewnie i tak nie zrozumie, a Ci co rozumieją... nie muszą czytać... cóż takie życie :)

Ps. Chłopak chce motora sprzedać...

Nic nie zrozumiałem, to chyba jednak o mnie :( Zmienię się, od dzisiaj jak ktoś mi napluje w twarz to powiem, że pada deszcz, tak będzie dobrze prawda i będę fajny i inteligientny. Pozdrawiam tych mądrych stojących z boku i osądzających mimo, że nie chcą.

Witam jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem mojego motorku f 650 to polecam, moto jest naprawdę w bardzo dobrym stanie wszystko działa poprawnie i wspaniale współgra z kierownikiem. Sprzedaję też kaski i ubranie oraz btuy.

http://allegro.pl/bm...3961321489.html

jak coś to można dzwonić i pytać 606398916 Tomek

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze byłoby Adminu poprosić, co czynię, o posprzątanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobione,

No i co narobiłeś?!

Próbowałem przebrnąć i dowiedzieć się co wywaliłeś jak właśnie wywalałeś... i teraz taki niedoczytany jestem :(

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobione,

Dzięki!

To takie fajne jak fajni trzymają się razem i razem się wspierają :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki!

To takie fajne jak fajni trzymają się razem i razem się wspierają :lol:

Nooo, i "lubią to" :cool: Neutralny, neutralny, neutralny czyli 3 x tak i nie ma problemu. Edytowane przez agreSorek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee.....a tak ciekawie się zapowiadało!

tomekt dodał by wydruk tego wątku i motek poszedł by nawet za 8 999,-

A tak?? Admin popsułeś sprawę!! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz sorry kolego tomekt za moje wpisy "nic lub niewiele wnoszące" ale jak mają podnieść cenę sprzedaży to nie ma sprawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz sorry kolego tomekt za moje wpisy "nic lub niewiele wnoszące" ale jak mają podnieść cenę sprzedaży to nie ma sprawy.

agreSorek

A Ty byś chciał drogo kupić ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ale to kolegi tomkat temat "sprzedam" a ja taki niedobry to może chociaż tak pomogę :)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam Fki z powyższego linka, ale kilka zadbanych efek było sprzedawanych na tym forum i cena nie była dużo niższa. Niech Pelc lub Maxiu napiszą ile dołożyli do swoich, żeby jeździć bezproblemowo?

Sam jestem ciekaw jak tam moja eFka od Maxia lata.

Nie chce się rozpisywać ale jestem mega zadowolony ponieważ efka nigdy mnie nie zawiodła, dbać trzeba i robić co jest konieczne a czasem działać prewersyjnie. W tym samym czasie były 2 efki od Marcina i ode mnie z okolicy, ta z okolicy za 5k stoi nadal w serwisie a ja zrobiłem 10k. Wybór należy jednak do nabywcy.

ps. żaden gs nie ma takiego sidła jak ja :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce się rozpisywać ale jestem mega zadowolony ponieważ efka nigdy mnie nie zawiodła, dbać trzeba i robić co jest konieczne a czasem działać prewersyjnie. W tym samym czasie były 2 efki od Marcina i ode mnie z okolicy, ta z okolicy za 5k stoi nadal w serwisie a ja zrobiłem 10k. Wybór należy jednak do nabywcy.

ps. żaden gs nie ma takiego sidła jak ja :)

O LEDach nie zapominaj ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maxiu - perwersyjnie czy prewencyjnie? ;)

Ciesze sie, ze jeszcze jeździ. Czyli ta szkota, co nią od środka opony uszczelniałem, jeszcze trzyma ;)

Dave... Te ledy to 50% wartości motka były ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich może i cena jest wysoka ale jak niektórzy tutaj zauważyli ceny nie robi sam zakup na aledrogo tylko późniejsze wykonanie wszystkiego co trzeba ażeby moto chodziło bezawaryjnie, ja co mogę napisać to zapraszam wszystkich na wgląd w moto, być może nie jest wyposażony w duuuuużo więcej bajerów ale porządnie jeździ i pali bez problemu a cena zawsze może być do negocjacji. Powiem tylko że ja za niego nie dałem 5000 zł tylko dużo więcej bo moto było warte i sprawdzone a nie jak te z aukcji nie wiadomo co się kupuje. Jeśli ktokolwiek będzie zainteresowany to zapraszam na oględziny i przejażdżkę. Mogę zapewnić że jak ktoś go zobaczy i szuka czegoś pewnego to na pewno się nie odpuści bo moto zacne, może nie byłem na zlotach i mało kto mnie widział to tylko dlatego że nie mam czasu na jazdę a moto kupiłem bo w młodości jeździłem i chciałem coś sobie przypomnieć a powiem że nie jest to mój pierwszy moto teraz bo miałem i pegaso i transalpa i dziwny skuter z dachem a teraz BMW. trochę się rozpisałem ale też mam do sprzedania inne rzeczy które są na innych aukcjach wystawione wszystko związane z motocyklem i naprawdę w bardzo dobrym stanie kaski w które miałem na głowie dosłownie kilka razy. Poprostu jestem przynajmnie staram się być uczciwy w sowich postępowaniach.

Pozdrawiam Tomek

odpisuję dpioero teraz bo mam zawalony czas w pracy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę jeszcze coś na temat serwisowania, jak sobie można wyobrazić jazdę czymkolwiek bez wymiany oleju i innych rzeczy które są najważniejsze do jazdy przecież to nasze bezpieczeństwo i naszych maszynek, a teraz czy ktoś z was widział ogłoszenie z jakiegoś portalu żeby nie było napisane że nie jest serwisowany, a i tak po kupnie każdy z nas robi pełen serwis bo nie wiadomo czego można się spodziewać. Także dajcie sobie spokój bo ten co będzie chciał zobaczyć to się przekona na własne oczy o czym piszę. A także na tym forum i na każdym innym można napisać odnośnie swojego czegoś co się sprzedaje wszystko i prawie nic nie musi być zgodne z prawdą. I tak zawsze trzeba podejść do sprawy profesjonalnie i samemu być pewnym co się chce kupić coś sprawdzonego czy coś do czego będzie się dokładało, mnie nie szpili ze sprzedażą ale jest przed sezonem to wystawiłem na sprzedaż wszystko co służy do jazdy bo postanowiłem przynajmniej narazie skończyć z motongami, zobaczymy co przyniesie przyszłość jak będę na emeryturze .Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×