Skocz do zawartości
Drillp

Pozdrowienia z Istebnej

Recommended Posts

Witajcie,

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i musze przyznać, że mozna znaleźć tu sporo przydatnych i ciekawych informacji zarówno dla kogoś kto jest szczęśliwym posiadaczem bmw.. jak i kogoś kto od jakiegoś czasu próbuje przedrzeć się przez dziesiątki ofert motocykli na allegro i innych motozbytach. Minał już jakiś czas od zrobienia prawo jazdy i wypadałoby wreszcie znaleźć dla siebie to pierwsze odpowiednie moto! a nie tylko za każdym razem jarać się jak młody pelikan przejrzającym obok siebie sprzetem.. Wybór padł właśnie na ubóstwiane F650GS w budżecie 8000- 9000 zł zdaje sobie sprawę że nie jest to dużo ale licze na to że mi się w końcu uda!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Za taką kasę, to dolicz jeszcze 2tysiące i sporo godzin pracy własnej, lub jeszcze z tysiąc na serwis. Właśnie to przerabiałem. Ale motek mam super ekstra teraz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Podtrzymuje zdanie Jacka i co za tym idzie jak chcesz jezdzic i wzglednie nic powaznie grzebac w motku to na "GS" w dobtym stanie po lifcie musisz wylozyc 12- 13 tysi, wiesz BMW :) A tak powaznie to lepszy motek w oryginalnie dobrym stanie jak bujanie sie z nzprawami w srodku sezonu na przyklad.Zycze powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za ta kasę możesz kupić zajebistego KTMa,

Na kopke np :-D

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Na kopke np :-D

I tak masz wszędzie z górki więc możesz kupić tańszy bez kopki :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Za ta kasę możesz kupić zajebistego KTMa,

Na kopke np :-D

Chłopak chce pojeździć.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Podtrzymuje zdanie Jacka i co za tym idzie jak chcesz jezdzic i wzglednie nic powaznie grzebac w motku to na "GS" w dobtym stanie po lifcie musisz wylozyc 12- 13 tysi, wiesz BMW :) A tak powaznie to lepszy motek w oryginalnie dobrym stanie jak bujanie sie z nzprawami w srodku sezonu na przyklad.Zycze powodzenia w poszukiwaniach.

macie chyba racje dziś obejrzałem jedno cacko - F650GS za 9000 tys i moto naprawde sporo pozostawialo do życzenia!

Edytowane przez Drillp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×