Skocz do zawartości
agreSorek

G650 X-Challenge poszukuję.

Recommended Posts

Jakby taki był za 15k, to sam bym przeczesał koszyczek z drobniakami na parapecie. :D Przymknąłbym nawet oko na tą krzywą felgę. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby taki był za 15k, to sam bym przeczesał koszyczek z drobniakami na parapecie. :D Przymknąłbym nawet oko na tą krzywą felgę. ;)

KRS, jak ty będzie trzema motkami jeździł? Na zdjęciu wszystkie nie będą się mieścić :D Teraz dwa ledwie się mieszczą :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KRS, jak ty będzie trzema motkami jeździł? Na zdjęciu wszystkie nie będą się mieścić :D Teraz dwa ledwie się mieszczą :D

Będzie okazja częściej używać szerokiego kąta. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekamy na opinię "oglądacza". Jak się odezwie będziemy wiedzieć więcej.

Oglądałem dzisiaj ten motorek. Na wstępie muszę powiedzieć ze nie byłem w stanie dokładnie przyjrzeć się maszynie. W garaży stała Yamaha XJ (drugi motocykl właściciela), Kawasaki dwusuwowy wścieklak oraz skuter. BMW było po prostu zastawione tymi motocyklami. Wyjazd z garażu był pod stroma górkę a że padał śnieg właściciel nie chciał ryzykować z przestawianiem motocykli. Zresztą w takich warunkach (śnieg) nie podjął bym się jazdy próbnej.

Obecny posiadacz jest 4 właścicielem tego motocykla. Przez około 2 lata nakręcił ok 800 km. Z zewnątrz motocykl wygląda bardzo ładnie jednak muszę tu zaznaczyć że nie miałem możliwości przyglądnięcia się prawej stronie. Nie widać rys, pęknięć oraz obtarć. Z lewej strony nie ma też obtarć od butów (prawej strony nie widziałem). W tych warunkach nie byłem w stanie zdiagnozować felg. Na pierwszy rzut oka, felgi wydawały się proste. Zawieszenie nie cieknie, silnik suchy. Motocykl zimny odpalił od strzała. Silnik chodził równo oraz nie kopcił. Żadnych podejrzanych dźwięków. Założone są dwie nowe opony. Poprzednie, w dobrym stanie (Metzeler Enduro Sahara) stały obok. Napęd w dobrym stanie. Z dodatków to tylko bagażnik, płyta Turatech. Brakowało prawego lusterka, właściciel twierdzi, że kupił motocykl z jednych lusterkiem. Właściciel na pewno nie jest handlarzem.

Wiem, że są to tylko pobieżne oględziny. Nie byłem w stanie sprawdzić czy motocykl ma luzy, czy nie ściąga itp.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki kolego za fatygę, mam nadzieję, że będę mógł Ci się jakoś odwdzięczyć.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za - jest rocznik, przebieg no i nie najgorszy stan. Przeciw na pewno cena jak za golasa. 15 KK było by w miarę ok. Co dalej - trzeba zobaczyć na żywo, posłuchć, pomacać, pojeździć, pogadać ze sprzedawcą no i historia. Wszystkim dziękuję za pomoc i czekamy na diagnozę.

Z tym przebiegiem to roznie moze byc... Czesc wczesniejszych egzemparzy miala problem z licznikami "puszczajacymi" wode do srodka. Wiekszosc z nich zostala wymieniona na gwarancji - przebieg wtedy sie zerował. Tak mial moj np o czym mi Niemiec raczył oznajmic i nawet wpisal oryginalny przebieg o 4tys km wiekszy w umowie niz byl na liczniku. W ogole gosc byl troche nadpobudliwy i wypisal wszystkie detale w umowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym przebiegiem to roznie moze byc... Czesc wczesniejszych egzemparzy miala problem z licznikami "puszczajacymi" wode do srodka. Wiekszosc z nich zostala wymieniona na gwarancji - przebieg wtedy sie zerował. Tak mial moj np o czym mi Niemiec raczył oznajmic i nawet wpisal oryginalny przebieg o 4tys km wiekszy w umowie niz byl na liczniku. W ogole gosc byl troche nadpobudliwy i wypisal wszystkie detale w umowie.

4 właściciel i taki przebieg to też daje do myślenie ale równie dobrze może być możliwe(?) W takim przypadku jak opisujesz tym bardziej jest prawdopodobne. Jutro zadzwonię i pogadam jak elastyczny jest w negocjacjach co do ceny. Jak się wstępnie dogadamy można będzie zaryzykować wyjazd na oględziny i ew. zakup.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kol. Blacha opisał sprzęt post wcześniej. 4 właściciel i taki przebieg to też daje do myślenie ale równie dobrze może być możliwe(?) W takim przypadku jak opisujesz tym bardziej jest prawdopodobne. Jutro zadzwonię i pogadam jak elastyczny jest w negocjacjach co do ceny. Jak się wstępnie dogadamy można będzie zaryzykować wyjazd na oględziny i ew. zakup.

Koniecznie sie przejedz. Sprawdz ustawienia na wahaczu z tylu czy kolo jest w osi no i czy motur prosto jedzie. Mam przykre doswiadczenia ze Swiecia pod tym wzgledem :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, hm , jak już kupisz hm , tego no ...BIG_IMG_12223757654561.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słowo droższe pieniędzy, pamiętam ;) Poza Bułgarią ten słoneczny brzeg występuje, bo nie mogę znaleźć?

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siakiś dziwny ten sprzedawca, chyba że miał już wielu oglądaczy, a motór dalej nie sprzedany :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale czy ja napisałem że to o nim źle świadczy?

Czy wytknąłem tylko "drobne" wady które zauważyłem? :-)

Dla jednego są to poważne wady dla innego nic nie znaczące pierdoły, mój egzemplarz jest w dużo gorszym (wizualnie) stanie, ale mi to nie przeszkadza, bo dla mnie dużo ważniejszy jest stan techniczny.

Wydając opinię nt. jakiegokolwiek motocykla na podstawie zdjęć, zawsze staram się zrobić to rzetelnie, tym bardziej że być może w tym wypadku agresorek kupi ten motocykl i później napisze że czegoś nie wytknąłem, a na zdjęciach było to widać, a napisano na samym początku że uchował się taki rodzynek. :-)

Pogięta felga - każdy wie że są słabe - ale przy zakupie warto chyba wiedzieć i liczyć się z ewentualną jej wymianą, a to ja akurat wiem że takie tanie nie jest, tu nie ma excela i trzeba go zakupić, więc do ceny należy dodać.... :-P

Dla mnie to również ciekawa propozycja, choć cenowo już niekoniecznie, bo nie wszystko złoto co się świeci, tym bardziej że nikt tego motocykla na żywo jeszcze nie widział ;-)

Miałem napisać, że żyleta i kupuj z zamkniętymi oczami? Chyba nie na tym polega próba rzetelnej oceny :-)

Nie rozumiem problemu ;-)

Dakarowy,

Po przeczytaniu Twojego postu odniosłem wrażenie, ze szukamy jakiegoś białego kruka. Dla mnie ten model z tak małym przebiegiem powoduje drobne zachłyśnięcie sie z podziwu. Swojego szukałem długo, a zdecydowałem w końcu na egzemplarz mocno zmęczony, ale mechanicznie zadbany. Gdybym trafił takiego golasa mógłbym zapłacić więcej.

Poza tym moje ostatnie posty moga byc odzwierciedleniem mojego podłego nastroju wiec jesli uraziłem to przepraszam.

A tak nawiasem gratuluje dobrego oka, sam bym pewniej tej felgi na zdjęciu nie zauważył.

Mam nadzieje ze cena da sie upuścić co nieco i jesli stan techniczny potwierdzi wizualny to ktoś z forum zakupi dobry motocykl.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

image_zps705eeb61.jpg

Taka sztuka pokazala sie niedaleko ode mnie. Przebieg niecale 16000 mil. Rok 2007. W cenie sprzedawca nie uwzglednia sedzenia, toreb, GPS'a i uchwytu, dodatkowego oswietlenia...

Tutaj link do ogloszenia (musisz sie zarejestrowac na ADV) i link do zdjec.

http://advrider.com/forums/showpost.php?p=25658870&postcount=1

http://s821.photobucket.com/user/Ericpincus/slideshow/Mobile%20Uploads

Cena... $4750

Juz wiecie dlaczego tak mi sie tamten golas podobal?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka sztuka pokazala sie niedaleko ode mnie. Przebieg niecale 16000 mil. Rok 2007. Cena... $4750

Jakby nie ten ocean to byłby mój. Ach ta duża woda ... , a pływać nie umie ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek,

A kto Ci zabroni miec jednegeo za oceanem? :)

Transport do Polski to okolo $350, Clo 6% plus VAT plus pare groszy za transport na terenie USA. Robilem takie przyslugi znajomym, ale w tym przypadku to chyba sie juz malo oplacalne

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek,

A kto Ci zabroni miec jednegeo za oceanem? :)

Żona? ;) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żona? ;) :)

Z takim argumentem nie jestem w stanie polemizowac :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba się wiezie na samo południe. Prawdopodobnie też w samo południe się dowiezie. Ależ zwrot sytuacji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

??

Ja nic nie wiem ;)

Się będzie chciał pochwalić to się pochwali - jeden, drugi czy trzeci ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy ;-)

Xch ze Śiecia już jest nieaktualny aktualnie został wpisany na mój stan.

Nie jest z niego taka perełka jak ktoś wcześniej opisywał ale też nie jest źle.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moi drodzy ;-)

Xch ze Śiecia już jest nieaktualny aktualnie został wpisany na mój stan.

Nie jest z niego taka perełka jak ktoś wcześniej opisywał ale też nie jest źle.

Gratki!

Zamiana za Country czy masz narazie dwa. Jakby nie było służę pomocą w zagadnieniach dotyczących Xa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki.

Chciał bym 2 ale ni ma tyle kasy na koncie.

A COUNTRY był idealny dla mojej żony.

Idę właśnie prostować klamki i handbary.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×