Skocz do zawartości
Overlord

Prośba o ocenę oferty - BMW F650 GS

Recommended Posts

Nie, Krzyzak miał wypuszczonego zaraz po lifcie GS-a (2004) i miał takie grafiki na zadupkach jak pokazał na focie Debian.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy inaczej wygląda na zdjęciu bardzo dobrze. Ja pewnie szukał bym jednak z ABS- em i grzanymi manetkami, w tej cenie to już się należy.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mówię, że na pewno coś mu dolega ale zwracam uwagę żeby zachować czujność ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na 11 lat to moim zdaniem jest ok.

A naklejki to tylko naklejki.

wysłano z daleka

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, ale że co??? Tak zamknąć bez wyjaśnień, bez zdjęcia nabytku ??? :shock:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to możemy poczekać z zamknięciem. Foto najpewniej jutro - motocykl musi najpierw dotrzeć ;)

Dzisiaj go obejrzałem i objechałem i wszystko wygląda jak najbardziej w porządku (wszystko wyjdzie w czasie normalnego użytkowania). Chłopaki z "Motocykliczni" dają radę - znają się na rzeczy, na stanie mają dużo motocykli, prowadzą własny serwis i sklep z częściami. Wszystkie maszyny umyte, odpicowane i bardzo zadbane. Mają również własny transport.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie maszyny umyte, odpicowane i bardzo zadbane.

Chłopy mają szczęście do motków o ustalonym przebiegu ;) Trzeba mieć duuuużżżo szczęścia ;)

Roczniki od 93' a żaden nie przekroczył 30 parę ...

http://motocykliczni...tocykle-i-quady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek... Taki duży i się nie znasz.... Przecież oni tylko takich szukają. Taka specjalizacja. Jedni wożą tylko czerwone, inni tylko BMW, a oni konkretne przebiegi :D No chyba nie podejrzewasz.... nie.... nie sądzę... nie ty... :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukałem w ostatnich dniach samochodu. Ta sama sytuacja. Im starszy, tym mniejszy przebieg i zazwyczaj jeden właściciel, który go serwisował do końca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a Rzeszów to zagłębie motoryzacyjne tej części świata

każdy rocznik, każda marka, przebiegi niewielkie a stan igła :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dramatyzujcie, z UK też są dobre motocykle :-P

A w Polsce to nawet lepsze niż tam u "nich" - każdy ma mniej mil niż miał - cóż poradzić? Ziemia tak się kręci, że wszystko się cofa w czasie podróży w naszą stronę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w Polsce to nawet lepsze niż tam u "nich" - każdy ma mniej mil niż miał - cóż poradzić? Ziemia tak się kręci, że wszystko się cofa w czasie podróży w naszą stronę :lol:

A może to dlatego, że tam jeżdżą inną stroną drogi i jak potem jeździsz tą poprawną to licznik się cofa?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie się wydaje, że to jednak "cwaniak polak " cofa - raczej już tu, a może jeszcze tam ... ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w Polsce to nawet lepsze niż tam u "nich" - każdy ma mniej mil niż miał - cóż poradzić? Ziemia tak się kręci, że wszystko się cofa w czasie podróży w naszą stronę :lol:

Cza przed kupnem sprawdzić i potwierdzić w serwisie, nie wiem Jarek jak Wy te CCM-y tam kupiliście i jak tam z tymi przebiegami było, ja bynajmniej w 8setce miałem przebieg faktyczny, mimo że też była z UK :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cza przed kupnem sprawdzić i potwierdzić w serwisie, nie wiem Jarek jak Wy te CCM-y tam kupiliście i jak tam z tymi przebiegami było, ja bynajmniej w 8setce miałem przebieg faktyczny, mimo że też była z UK :-D

My pchali z fabryki na busa, żeby jeżdżone nie były, a może zapalić nie mogły ... :lol:

U nas co handlarz to potrafi sprzedać z przebiegiem fabrycznym - choć najbardziej wolą sprzedawać dotarte ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My pchali z fabryki na busa, żeby jeżdżone nie były, a może zapalić nie mogły ... :lol:

U nas co handlarz to potrafi sprzedać z przebiegiem fabrycznym - choć najbardziej wolą sprzedawać dotarte ;)

Ale busem to przejechaliście przez Naszą granicę...? przed zapakowaniem oczywiście :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodnie z obietnicą zdjęcia ;) Wszystko "gra i bucy" - czyli jak najbardziej w porządku. Więcej na temat tego jak się sprawuje motocykl będzie można opowiedzieć za jakiś czas. Jedno zdjęcie zamieszczam bez kufra z lewej strony, żeby pokazać "tajemnicze naklejki". Jeszcze raz dziękuję za wskazówki i spostrzeżenia.

Zdjęcia:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, nie mniej zdania o naklejkach nie zmieniam :-). Robione są na wzór oryginalnych ale tych z twina ;-)

CA700587.jpg

Miłego i bezawaryjnego użytkowania :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To takie "nalepki nie-mocy" po prostu są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×