Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Robimy listę?

1. Ja ;-)

2. i Ja

3. i Ja też :lol:

4.I jeszcze ja. :lol:

5.Ja właściwie też (zwłaszcza, jak jadę z Justyną na plecach ;) )

No z chęcią bym się dopisał, ale bym skłamał :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozpoznawalibyśmy się po nosach a zloty wyglądałyby jak ustawki Pinokio... Cieszę się że jest tylu legalistów praktyków :D I mówię to ja, jeżdżący raczej bardzo defensywnie i emerycko, ale jakby niekoniecznie w widełkach legislacyjnych :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem podobną sytuacje, jest nawet uwieczniona na filmie który jest gdzieś na forum.

Kurcze Paweł, tyle ich Zrobiłeś, gdzie teraz tego szukać? :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszzzz, a dokładniej 10:46

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, pingwin miał pod słońce. Dobrze że tak to się skończyło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co to za lista?! naprawde ani jeden z was nigdy na jakiejs pieknej prostej nie dokręcił nawet na moment? nawet zeby poczuć wiatr we włosach, poczuć jak 2oo ciągnie?? nigdy?

Nie chodzilo mi sorek ze zawsze popierdalamy, ale momenty sie zdarzają i oczywiście nie na takiej drodze jak kierownik modlący sie na tamtym filmiku. Nie uwierze ze nikomu z was sie nie przydazyło, za stary jestem na bajki.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzilo mi sorek ze zawsze popierdalamy, ale momenty sie zdarzają i oczywiście nie na takiej drodze jak kierownik modlący sie na tamtym filmiku. Nie uwierze ze nikomu z was sie nie przydazyło, za stary jestem na bajki.

I to raczej o takie sytuacje, jak w tym filmie, raczej chodzi z tą listą. Inaczej bym się nie wpisał ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co to za lista?! naprawde ani jeden z was nigdy na jakiejs pieknej prostej nie dokręcił nawet na moment? nawet zeby poczuć wiatr we włosach, poczuć jak 2oo ciągnie?? nigdy?

Nie chodzilo mi sorek ze zawsze popierdalamy, ale momenty sie zdarzają i oczywiście nie na takiej drodze jak kierownik modlący sie na tamtym filmiku. Nie uwierze ze nikomu z was sie nie przydazyło, za stary jestem na bajki.

Nikt przecież nie napisał, że się nie zdarzyło :) Odkręcił i to pewnie nie raz ale trzeba mieć trochę wyobraźni i wiedzieć kiedy i gdzie. Chodzi min. o świadomość, że nie jesteśmy królem drogi i nie narażamy tylko siebie.
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to raczej o takie sytuacje, jak w tym filmie, raczej chodzi z tą listą. Inaczej bym się nie wpisał ;)

No tak, tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt przecież nie napisał, że się nie zdarzyło :) Odkręcił i to pewnie nie raz ale trzeba mieć trochę wyobraźni i wiedzieć kiedy i gdzie. Chodzi min. o świadomość, że nie jesteśmy królem drogi i nie narażamy tylko siebie.

No własnie, dlatego dalej zyjemy i szczęsliwie jezdzimy;)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy tę sytuacje można zaliczyć do niebezpiecznych czy komicznych ale podziwiam spokój gościa kierującego motocyklem, ja bym z pewnością nie miał tyle klasy :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym my (Wy) mowicie. Gość napierdalał jak debil taką ścieżką i nie ma dla niego żadnego tłumaczenia. Nie dość, że sam by dostarczył narzady to jeszcze zabił by niewinnych ludzi. Na tor niech idzie wąchać spaliny za Rossim np. a nie szpanować na wiosce.To właśnie przez takich geniuszy są takie, a nie inne opinie o motórzystach. Koniec tematu.

Sądzę, że nie byłoby narządów do pobrania... za szybko jechał... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co to za lista?! naprawde ani jeden z was nigdy na jakiejs pieknej prostej nie dokręcił nawet na moment? nawet zeby poczuć wiatr we włosach, poczuć jak 2oo ciągnie?? nigdy?

Nie chodzilo mi sorek ze zawsze popierdalamy, ale momenty sie zdarzają i oczywiście nie na takiej drodze jak kierownik modlący sie na tamtym filmiku. Nie uwierze ze nikomu z was sie nie przydazyło, za stary jestem na bajki.

Ja mam świadków, którzy potwierdzą, że nawet Komir stwierdził, że jeżdżę bardzo zachowawczo... :lol: :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba na wrotkach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba na wrotkach :lol:

Na rolkach jeśli już :P

A tak na marginesie, to jesteś właśnie jednym ze świadków, którzy słyszeli słowa Komira, że jeżdżę zachowawczo... chyba nie zaprzeczysz?! :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest skala odniesienia i na ile jest odległa od oznakowania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa... to dlatego sie mówi "idziemy polatać.. " :shock:

albo high side :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że mogło zaboleć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne, ale pomijając strój, to zawodnicy sporo ćwiczą ewakuację z motocykla i upadek, żeby zminimalizować straty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne, ale pomijając strój, to zawodnicy sporo ćwiczą ewakuację z motocykla i upadek, żeby zminimalizować straty.

Dokladnie, zwykly koles pewnie by polecial jak szmata.

No ale widac, ze przynajmniej gonią sie w miejscu do tego przeznaczonym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A do mnie zawitał smutny pan z Urzędu Skarbowego po mandat z wakacji (w zasdzie to po kasę na mandat). Nie była to szczególnie niebezpieczna sytuacja, ale wiązała się bezpośrednio z zagrożeniem, które stworzyłem jadąc do Jeziorska z prędkością 83km/h na przedmieściach Włoszczowej. Z tego powodu opisałem zdarzenie tutaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×