Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Kolarze wychynęli z ukryć. Dzisiaj naliczyłem dwa trafienia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bb0eaa6ef6dcdd8ff7e50f0c67e7e5be.gif Edytowane przez bajer
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz trzeba potrójnie uważać bo puszki zdziwione że w marcu ktoś na 2oo lata. Właśnie dlatego mam kurtkę ze wstawkami fluo...wyglądam jak power rangers ale przynajmniej inni widzą

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja miałbym się przejmować tym, jak wyglądam w 30 stopniowym upale w tych kombinezonach, kamizelkach odblaskowych, kamerach na kasku, to bym chyba tylko po garażu jeździł. ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważą oprocz tych co esemesuja, siedzą w mordoksiążce itp itd. Reszta zauważy. Zauważyłem że po feriach znowu jakimś obciachem jest używanie kierunkowskazów.

Edytowane przez Arthur71
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz trzeba potrójnie uważać bo puszki zdziwione że w marcu ktoś na 2oo lata. Właśnie dlatego mam kurtkę ze wstawkami fluo...wyglądam jak power rangers ale przynajmniej inni widzą

(...)

Pewnie się powtarzam. Żaden tam marzec etc. Po prostu mają motocyklistów w dupie. Jakoś nie słychać by kierowcy osobówek dokonywali masowych wymuszeń przeciw ciężarówkom. Sam święty nie jestem, raz mało nie wymusiłem pierwszeństwa na moto ale staram się patrzyć co robię bo jednak nie chce mieć kogokolwiek na sumieniu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważą oprocz tych co esemesuja, siedzą w mordoksiążce itp itd. Reszta zauważy. Zauważyłem że po feriach znowu jakimś obciachem jest używanie kierunkowskazów.

A myślałem że tylko mnie wkurwia lenistwo palców lewej ręki u "driverów" i innych "królów szos. Wczoraj jednego wsadziłem prawie na tyłek poprzedzającego. Złośliwie, bo żeby chociaż dwa razy mrugnął że zmieni pas-jak widziałem po przyspieszeniu, to wiedziałem co za chwilę odwali-ale nie, gaz w dechę i na chama na mój pas bez kierunku-a potem jakieś tam pojednawcze gesty przez szybę :-D
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stare dziady się z Was robią. Tylko narzekacie i narzekacie. A to kierunkowskazu nie zobaczycie, a to pas ktoś zmieni za szybko, a to ciągnik Was na ciągłej wyprzedza raptownie....

Może zaczniemy autokar na zloty wynajmować, żeby bezstresowo dojechać? :)

U mnie śnieg pada, więc nie mam problemu z jazdą motocyklem. Czekam na wiosnę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A myślałem że tylko mnie wkurwia lenistwo palców lewej ręki u "driverów" i innych "królów szos. Wczoraj jednego wsadziłem prawie na tyłek poprzedzającego. Złośliwie, bo żeby chociaż dwa razy mrugnął że zmieni pas-jak widziałem po przyspieszeniu, to wiedziałem co za chwilę odwali-ale nie, gaz w dechę i na chama na mój pas bez kierunku-a potem jakieś tam pojednawcze gesty przez szybę :-D

Cykli, wczoraj miałem to samo :-D baran chciał się wpierdzielić, no niestety nie udało mu się :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A myślałem że tylko mnie wkurwia lenistwo palców lewej ręki u "driverów" i innych "królów szos. Wczoraj jednego wsadziłem prawie na tyłek poprzedzającego. Złośliwie, bo żeby chociaż dwa razy mrugnął że zmieni pas-jak widziałem po przyspieszeniu, to wiedziałem co za chwilę odwali-ale nie, gaz w dechę i na chama na mój pas bez kierunku-a potem jakieś tam pojednawcze gesty przez szybę :-D

Też raz tak złośliwie przyspieszyłem i straciliśmy co najmniej godzinę w oczekiwaniu na policję , a później kilka dni auto było w naprawie na wymianę blotnika. Marną satysfakcją był mandat dla sprawcy , moralnie czułem się przegrany bo sprawca widać było nie zrobił tego celowo i bardzo przepraszał. Na drodze próby nauki zachowania nie kończą się dobrze

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stare dziady się z Was robią. Tylko narzekacie i narzekacie. A to kierunkowskazu nie zobaczycie, a to pas ktoś zmieni za szybko, a to ciągnik Was na ciągłej wyprzedza raptownie....

Może zaczniemy autokar na zloty wynajmować, żeby bezstresowo dojechać? :)

U mnie śnieg pada, więc nie mam problemu z jazdą motocyklem. Czekam na wiosnę.

taaa....smarkacz się odezwał! :P nie narzekam, tylko wkurza mnie idiotyczna nonszalancja i lenistwo za kółkiem, zagrażające między innymi mnie.

chcesz, jedź jak potrafisz tylko daj szansę innym też dojechać do celu.

kurde, kiedy ta prawdziwa wiosna!!!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
taaa....smarkacz się odezwał! :P nie narzekam, tylko wkurza mnie idiotyczna nonszalancja i lenistwo za kółkiem, zagrażające między innymi mnie.

chcesz, jedź jak potrafisz tylko daj szansę innym też dojechać do celu.

kurde, kiedy ta prawdziwa wiosna!!!

W ten weekend...bynajmniej na Dolnym Śląsku ;-)

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też raz tak złośliwie przyspieszyłem i straciliśmy co najmniej godzinę w oczekiwaniu na policję , a później kilka dni auto było w naprawie na wymianę blotnika. Marną satysfakcją był mandat dla sprawcy , moralnie czułem się przegrany bo sprawca widać było nie zrobił tego celowo i bardzo przepraszał. Na drodze próby nauki zachowania nie kończą się dobrze

oki, zapomniałem dodać, że ja jeżdżę firmowym :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ten weekend...bynajmniej na Dolnym Śląsku ;-)

wyszło spod kciuka :-)

@mygosia, mozemy Cię prosić? :lol:

Edytowane przez krs
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oki, zapomniałem dodać, że ja jeżdżę firmowym :lol:

No w tamtym przypadku sprawca chyba też , co nie zmienia faktu że można było tego uniknąć o czym wiedziałem ja i moja małżonka

Wysłane z mojego XT1032

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki psikus ne3yzaha.jpgyvy2azeb.jpgeru2y6yg.jpg

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba sobie jakoś radzić ;-) azaraha2.jpg

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki psikus ne3yzaha.jpgyvy2azeb.jpgeru2y6yg.jpg

wysłano z wodoszczelnego

Napisz coś więcej, bo jestem trochę ciekaw. Zawsze boję się, że łańcuch mi się urwie i zablokuje koło. Często o tym myślę podczas jazdy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ledwie kupił i już psuje :o Chyba, że to nie KTM? Co tam się najlepszego stało?

Jacku, ja przerabiałem to u siebie- wystrzeliła zębatka i łańcuch wpadł między koło, a wahacz. Koło zablokowało się znienacka przy prędkości +/- 50km/h. Momentalnie tył zaczął latać na boki i trzeba było na-ten-tych-miast kontrować. Takie hamowanie awaryjne z zaskoczenia. Grunt, to nie trzymać się sztywno kierownicy, tylko próbować utrzymać kierunek- przynajmniej u mnie się sprawdzało. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież to Gs ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może warto żeby każdy z nas przeanalizował sobie tą smutną statystykę tuż przed sezonem.

Zwróćcie uwagę na poszczególne tabele:

http://www.scigacz.pl/Wypadki%2cmotocyklistow%2cw%2csezonie%2c2013%2craport%2c22809.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter20140306_Wypadki_motocyklistow_w_sezonie_2013_raport

Szerokiej drogi!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przecież to Gs ;-)

wysłano z wodoszczelnego

GSa ostatnio na żywo widziałem w RAFIE ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×