Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Mniejsza szkoda, poza tym straty poniósłby winny, a nie przypadkowe dziecko.

Nie jest napisane zamiast tylko nastepnym razem. Jak dla mnie to zyczenie komus w najlepszym wypadku przy takim dzwonie kalectwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest napisane zamiast tylko nastepnym razem. Jak dla mnie to zyczenie komus w najlepszym wypadku przy takim dzwonie kalectwa.

W domniemaniu "następnym razem, kiedy zechce potrącić przypadkowe osoby przez nieostrożną jazdę". Tak ja to odbieram.

Ale oczywiście, nikt nikomu nie życzy wypadku. Jednak najbardziej powinien dbać o to zainteresowany.

A najważniejsze, to że wypadki nie są kwestią dobrych lub złych życzeń, tylko wielu innych czynników niestety. Jednych zależnych od nas, innych nie.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W domniemaniu "następnym razem, kiedy zechce potrącić przypadkowe osoby przez nieostrożną jazdę". Tak ja to odbieram.

Ale oczywiście, nikt nikomu nie życzy wypadku. Jednak najbardziej powinien dbać o to zainteresowany.

a na czym polega nieostrożność tej jazdy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W domniemaniu "następnym razem, kiedy zechce potrącić przypadkowe osoby przez nieostrożną jazdę". Tak ja to odbieram.

Ja mysle, ze po tym pierwszym przypadku mocno sie zastanowi nastepnym razem. W koncu nie uciekl tylko podbiegl do dzieci zorientowac sie w sytuacji. Fatalny zbieg okolicznosci plus moze zbyt wielka beztroska kierownika. Tak samo jesli pomykasz zbyt szybko przez las moze Ci ktos wyskoczyc albo chocby jeslen czy sarna na droge. Tylko kto o tym wczesniej mysli... Ja troche sie staram ostatnio bo mam dzisiaj wiecej do stracenia. Szybciej jezdze na otwartych przestzeniach gdzie wzrok dalej siega.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a na czym polega nieostrożność tej jazdy?

?

Obejrzyj jeszcze raz. Nie oceniam gościa i nie potępiam, ale chyba wina była po jego stronie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

?

Obejrzyj jeszcze raz. Nie oceniam gościa i nie potępiam, ale chyba wina była po jego stronie.

dobre rady zawsze w cenie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobre rady zawsze w cenie!

Czy Ty naprawdę uważasz, że koleś myślał w tamtym momencie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Ty naprawdę uważasz, że koleś myślał w tamtym momencie?

nie bardzo rozumiem pytanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie bardzo rozumiem pytanie?

Z dwóch Twoich poprzednich postów wynika, że nie widzisz winy kierowcy - pytanie miało na celu upewnienie się, czy rzeczywiście tak uważasz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z dwóch Twoich poprzednich postów wynika, że nie widzisz winy kierowcy - pytanie miało na celu upewnienie się, czy rzeczywiście tak uważasz.

przecież ja tylko grzecznie pytam

naprawdę gdzieś piszę coś na temat czyjejś winy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W domniemaniu "następnym razem, kiedy zechce potrącić przypadkowe osoby przez nieostrożną jazdę". Tak ja to odbieram.

Ale oczywiście, nikt nikomu nie życzy wypadku. Jednak najbardziej powinien dbać o to zainteresowany.

A najważniejsze, to że wypadki nie są kwestią dobrych lub złych życzeń, tylko wielu innych czynników niestety. Jednych zależnych od nas, innych nie.

Dokładnie tak myślałem, jadąc w ten sposób kierownik powinien zdawać sobie sprawę że różnie może być za tą górką, widzieliśmy niedawno na forum filmik gdzie dwóch enduromaniaków w ten sposób się spotkało, niestety tutaj ucierpiało niewinne dziecko bo idiota nie pomyślał że z drugiej strony też może być człowiek.

Jestem w nie najlepszym nastroju bo rowerzysta z mojego zakładu o którym niedawno pisałem, zmarł po uderzeniu przez motocyklistę który postanowił sobie wyprzedzać na podwójnej ciągłej, przed przejściem dla pieszych i przejazdem dla rowerzystów, w dodatku wyprzedzał pojazd który zatrzymał się aby przepuścić rowerzyste.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałeś o tym. Szkoda jak cholera. Skrajna tragedia i żal, poza tym cień na motocyklistów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skąd on się wziął :?: :?: :?:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skąd on się wziął :?: :?: :?:

DeLorean jak nic! A że padało to płomieni nie było.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DeLorean jak nic! A że padało to płomieni nie było.

W tą stronę to chyba go zamrażało ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak

Ale to jak, co znak to mu nowe przekroczenie naliczali? Tak to można w 10 sekund zarobić ze 3 wykroczenia ;] No i już dawno powinni go stuknąć w tylne koło, o.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też to nie jest dla

Ale to jak, co znak to mu nowe przekroczenie naliczali? Tak to można w 10 sekund zarobić ze 3 wykroczenia ;] No i już dawno powinni go stuknąć w tylne koło, o.

też to nie jest dla mnie do końca jasne, to filmik wypuszczony przez Policję, chyba nie wiadomo po co pokazują ile by mógł dostać, potem na koniec podali jakiś przedział z różnicą 100%

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też to nie jest dla mnie do końca jasne, to filmik wypuszczony przez Policję, chyba nie wiadomo po co pokazują ile by mógł dostać, potem na koniec podali jakiś przedział z różnicą 100%

Jak to nie wiadomo po co? Sezon w pełni, trzeba trochę namącić w głowach przeciętnego Janusza ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem polega na tym, że jadąc bez uprawnień, gdy zatrzymają, to dostaje się tylko karę za jazdę bez uprawnień, a maksymalny mandat dla kierowcy z uprawnieniami wynosi chyba 1000PLN. Nie wiem, jak złapanie tego, który się nie zatrzymał, ale to chyba zawsze kończy się w sądzie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinni strzelać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym jechał jak ostatni palant.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×