Skocz do zawartości
JacekJ

Poszukuję F650GS Twin w rozsądnych pieniądzach i znośnym stanie.

Recommended Posts

Jestem w tym momencie zdecydowany na Trampka 700 z ABS-em. Jakaś zmiana zawsze to będzie, coś nowego. Wyłącznik do ABS-u zrobi mi kolega elektronik samochodowy bez problemu. Docelowo założę gmole, płytę pod silnik, stelaże boczne pod sakwy, kufer centralny i jazda.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w tym momencie zdecydowany na Trampka 700 z ABS-em. Jakaś zmiana zawsze to będzie, coś nowego. Wyłącznik do ABS-u zrobi mi kolega elektronik samochodowy bez problemu. Docelowo założę gmole, płytę pod silnik, stelaże boczne pod sakwy, kufer centralny i jazda.

I ponad 250kg jak nic :-D

Ale niech tam, jak się sam nie przekonasz to nie będziesz wiedział, a V-ka fajnie jedzie, z czasem Ci przejdzie, mocy zabraknie, to sobie zmienisz ;-) :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzaj, dasz radę podnieść ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem wszystko ...

Prawdziwa beczka wiedzy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym radził to samo co koledzy , czekaj i dozbieraj . Chyba że trafisz coś na czym będziesz za rok do przodu z kasą , a to jest baaaaardzo ciężko zrobić . Kupić zawsze łatwo ale sprzedać za dobrą kasę to już kiepsko .

Cholera trochę postów mi uciekło ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupić zawsze łatwo ale sprzedać za dobrą kasę to już kiepsko .

Złe podejście,

dobrze kupić jest ciężko ale jak juz kupisz to sprzedać bez straty jest łatwo.

Najważniejsze to się nie napalać, bo wtedy - Kupić zawsze łatwo ale sprzedać za dobrą kasę to już kiepsko .

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację Pawle ale trzeba naprawdę z zimną głową kupić żeby nie utopić kasy. Mi się jeszcze tak nie udaje , ale wciąż próbuję :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na R1100S miałem do tyłu, na wszystkich poprzednich albo do przodu albo zwrot kosztów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może też rynek szczecina i okolic jest dość specyficzny na robienie dobrych interesów w zakupie motocykli . Nie mówimy tu o nowych Tigerach oczywiście bo te w szczecinie są najlepsze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może też rynek szczecina i okolic jest dość specyficzny na robienie dobrych interesów w zakupie motocykli . Nie mówimy tu o nowych Tigerach oczywiście bo te w szczecinie są najlepsze :)

A nie DL'e? :shock: ;

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydawało mi się że Paweł Tigera ze szczecina wziął .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do tematu to dalej uważam że warto poczekać i dozbierać jeżeli jest taka opcja (dozbierania) niż kupowanie półśrodków. Myślę że i tak w ten weekend zapadnie decyzja bo na bajaniu bedzie zapewne interesująca i owocna dyskusja na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może też rynek szczecina i okolic jest dość specyficzny na robienie dobrych interesów w zakupie motocykli . Nie mówimy tu o nowych Tigerach oczywiście bo te w szczecinie są najlepsze :)

BMW kupiłem gdzieś pod Łodzią, DL w Rzeszowie, Bandit ze Szczecina, Trimph 1050 ze Śląska Górnego, KTM Opolszczyzna, Boxer z mazur i 800 ze Szczecina.

Jak szukasz pod nosem to sam sobie zmniejszasz szanse.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Myślę że i tak w ten weekend zapadnie decyzja bo na bajaniu bedzie zapewne interesująca i owocna dyskusja na ten temat.

Ale i tak się o tym nie dowiemy bo temat będzie omawiany po 21 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

650 wzìąłem z Warszawy , er-kę żony z Piotrkowa Tryb. , to moje ostatnie zakupy więc tak jak mówisz teraz szukam poza swoim podwòrkiem.

Po 21 flaszce to już może być po temacie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po 21 flaszce to już może być po temacie ;)

Tam się pije na godziny. Flaszek nikt nie liczy - no może jedynie JacekJ to potrafi wtedy ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

650 wzìąłem z Warszawy , er-kę żony z Piotrkowa Tryb. ,

To dlaczego piszesz że (...) Może też rynek szczecina i okolic jest dość specyficzny (...) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na R1100S miałem do tyłu, na wszystkich poprzednich albo do przodu albo zwrot kosztów.

BMW kupiłem gdzieś pod Łodzią, DL w Rzeszowie, Bandit ze Szczecina, Trimph 1050 ze Śląska Górnego, KTM Opolszczyzna, Boxer z mazur i 800 ze Szczecina.

:lol: :lol: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak Szczecinianie tylko siedzo i jedzo a nie kupujo,

a jak już to tylko Suzuki,

no to co robić, na promocję nie ma rady trza brać co jest :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamienić F650GS na Trampka po tylu rozważaniach to jakby po przestudiowaniu katalogu Neckermanna pojechać na wakacje do Koszalina zamiast do Szczecina :-D

Oczywiście post neutralny :beer:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×