Skocz do zawartości
JacekJ

Poszukuję F650GS Twin w rozsądnych pieniądzach i znośnym stanie.

Recommended Posts

A o Hondzie TA 700 pisał już ktoś, spokojnie zrobi ten sam teren co twin czy mały GS. :)

2009-honda-xl-700-v-transalp-wallpaper-mbike-honda-transalp-700-wallpaper-honda-transalp-700-wallpaper.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JackuJ, jak na asfalt, to mam do opchnięcia zajebistego Rometa ;-) :-D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o Hondzie TA 700 pisał już ktoś ..

Jakby napisał Clarkson:

Kupując motocykl taki jak ten pokazujesz światu, że wszystko co najlepsze już za Tobą

:mrgreen:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie takie odnoszę wrażenie...

Obejrzałem te Transalpy, trochę takie plastikowe mi się wydają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak one wszystkie teraz, tj. motocykle turystyczne enduro. Plus dla mnie to szprychowane koła i jakoś je wole od odlewów alu. Jacku wybór należy do Ciebie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ma ktoś informacje (nie muszą być własne, byle wiarygodne) na temat zachowania trampka 700 w terenie? Porównując do gs-a oczywiście. Mają fajne ceny, silnik podobno też jest ok. Jeśli źle kombinuję, to mnie korygujcie. Na asfalcie chyba są ok?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na czarny jedzie jak to Vka ok ale rakieta to też nie jest, MOC: 60 KM, Maks. moment obrotowy (Nm / obr): 60 Nm / 6000 obr/min. Teren myślę ze też na nim jest do zrobienia taki jak GS czy Twinem. Wiecej info forum TA http://forum.transalpclub.pl/index.php

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trampek mi się podoba ale znów trzeba sobie zadać pytanie o sensowność takiej wymiany...Poczekaj jeszcze trochę, uzbieraj trochę kasiory i kup jakieś 800 z upd i kanapą komfort żeby Małżonka miała wygodnie ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trampek mi się podoba ale znów trzeba sobie zadać pytanie o sensowność takiej wymiany...Poczekaj jeszcze trochę, uzbieraj trochę kasiory i kup jakieś 800 z upd i kanapą komfort żeby Małżonka miała wygodnie ;-)

Osiemseta jak na razie za droga na moje rozbijanie. Jeśli chodzi o kanapę, to jeździłem z Żoną, czasem z córką i podobno jest wygodnie z tyłu. A Ukrainę i Rumunię robiliśmy ciągiem przez tydzień, więc dałoby się we znaki, gdyby coś było nie tak.

A dlaczego zastanawiasz się nad sensownością? Trwałość, jazda, ogólnie?

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym zanim 800-tka spadnie pod poziomu Jacka kasy czyli 13-14 tys zł to pre lat minie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o 800 tki z bmw tańsze od 800gs to od twina o wiele lepsza jest erka, właściwości "off" podobne i prawie 20 kucy więcej nie mówiąc o niebo lepszym wyglądzie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o 800 tki z bmw tańsze od 800gs to od twina o wiele lepsza jest erka, właściwości "off" podobne i prawie 20 kucy więcej nie mówiąc o niebo lepszym wyglądzie ;-)

Która to erka? Słabo czaję te oznaczenia. Dopóki nie szukam czegoś z zamiarem kupna, to nie bardzo wnikam w inne motki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F800r

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o 800 tki z bmw tańsze od 800gs to od twina o wiele lepsza jest erka, właściwości "off" podobne i prawie 20 kucy więcej nie mówiąc o niebo lepszym wyglądzie ;-)

No chyba jedna nie wiedzę tego w terenie. Duża moc nie jest mi potrzebna, 60KM jest ok. Pomyślę nad nowszym trampkiem w ekstra stanie, znośnym Twinem, albo zostanie jak jest. Jak na razie ten trampek zrobił na mnie dobre wrażenie, ale do BMW mam ogromny sentyment.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Honda TA700 to wg mnie dobry motocykl, myślę ze nie byłbyś zawiedziony. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że temat mocno się rozwinął,więc i ja dodam co nieco.Jak ktoś wcześniej napisał,niewiele osób na naszym forum miało "singla" i "twina",ja miałem oba.Jeździłem nimi wszędzie.Lekki teren + dalekie trasy.Nie chcę się rozpisywać szczegółowo nad wadami,plusami jednego i drugiego mota ( było to już wałkowane ),bo to nie ma sensu.To są totalnie różne motki.Moja krótka,końcowa ocena : po przesiadce na "twina",nie wróciłbym już do "singla",choć tego drugiego darzę ogromną sympatią.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam nikogo to się przesiadł z singla na coś innego i do niego wrócił

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam nikogo to się przesiadł z singla na coś innego i do niego wrócił

A Ty co myślisz o nowszym trampku? Z ABS-em, podokładać gmole, stelaż. Będzie działał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek starzejesz się chyba. Jak przesiądziesz się na Hondę to się zanudzisz na maxa. Tam się nic nie psuje, wszystko działa, nic nie pogrzebiesz, ale też nie będziesz miał takiego fanu jak zjazdy Twoim BMW. Możesz być pewny jednego, że żona będzie zadowolona ze zmiany ale czy to jest istotny argument?

Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Jeżeli już Cię nosi na zmianę to sprzedaj ciężarówkę, moto i kup sobie jedyny słuszny jednoślad a nie szukaj półśrodków. :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek starzejesz się chyba. Jak przesiądziesz się na Hondę to się zanudzisz na maxa. Tam się nic nie psuje, wszystko działa, nic nie pogrzebiesz, ale też nie będziesz miał takiego fanu jak zjazdy Twoim BMW. Możesz być pewny jednego, że żona będzie zadowolona ze zmiany ale czy to jest istotny argument?

Przerażasz mnie... Stanę się taki jak Mario 6na9???

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam nikogo to się przesiadł z singla na coś innego i do niego wrócił

O przepraszam .. ja! Miałem Virażkę i z wielką przyjemnością zasiadłem na singlu. Już nigdy więcej nie chcę takiej V'ki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×