Skocz do zawartości
Marcin N

[S] BMW F650GS aka Czarny Wacek

Recommended Posts

Tu nie chodzi o to, że "nie przeżyje" :) tylko w moim wypadku z tego "końca świata" to cała wyprawa, bo albo muszę znaleźć kierowcę na drogę powrotną samochodem, albo też turlać się pociągiem bądź autobusem przez całą Polskę. Ale wcale nie wykluczone, że tak zrobię dla dobrego motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna maszyna, jestem zainteresowany ale szkoda, że tak daleko.

coś kiedyś o jakiejś baletnicy było, a w Suwałkach to możesz nie znaleźć Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wiem i wcale nie szukam w pobliżu. Nie chciałbym też kupować pierwszego z brzegu obejrzanego motocykla dlatego tylko, że dla jego obejrzenia przejechałem całą Polskę :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W piątek pojechałem rano do Gdyni pociągiem po motek, a wieczorem byłem nim domu. 600 km w jedną stronę. Jak chcesz, to zobacz mój motek w Lublinie. Na pewno warto.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pojechałem po dobry motocykl 650km w jedną stronę i żyję, następnym razem zrobiłem dokładnie to samo i nadal żyję, no ale... szkoda że tak daleko ;-)

Ja po swojego byłem u Niemca. 1000km w jedna strone :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja od soboty szukam pojazdu dla syna - po dzisiejszym porannym wyjeździe do Lubina /nawet kawałek za/ mam dosyć i odpuszczam temat . ludzkie ściemnianie i opowieści działaja mi na nerwy , mam depresję . odpuszczam na parę dni bo mnie ludziska do choroby psychicznej doprowadzą

. jeden anglik zakamuflowany /pan właściciel SKP :-D , ale on się nie zna na citroenach ... - miał pecha bo ja mam dostęp poprzez internet do strony technicznej cytryny / ale sam robił w nim przegląd po przekładce fiut jeden , drugi nówka nie śmigana tylko pan o pewnych rzeczach nie powiedział bo mu nie przeszkadzały / dziura w lampie tylnej , uszczerbiony xenon , maska z toną szpachli , fotel z wyłamanym zabezpieczeniem itp.../ .... .

z motocyklami do tej pory było łatwiej i prościej , ale nie pojechał bym 600 po motka , nawet 300 nie pojechałem tylko przyjechał kurierem ;-) , ale renoma sprzedawcy nie pozwalała mu zrobić wałka .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Płakał, jak mu odbierałeś?

Nie, dał nawet butelkę na drogę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, dał nawet butelkę na drogę :)

To my gorzej trafiliśmy, nie dość, że płakał, to jeszcze o żadnej butelce nie było mowy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale w sumie to nie jest prima aprilis

Jak znajdzie się chętny to uszczęśliwi kogoś, a jak nie to Ania będzie szczęśliwa :)

Po kilku miesiącach stania zbuntował się ale na szczęście problem tkwił w resztce starego paliwa w baku.

Na świeżym paliwie hula aż miło.

Korzystając z okazji został podpięty pod komputer, który nie wykazał żadnych błędów.

taptarapta

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bedc444e599623b91f69204cb8c2da71.jpgf63c659333306249fec1f9a070d34ba7.jpg

hmmm... powyższe zdjęcia z 30/03 i jeszcze był ten nieszczęsny pasek na baku, a na zdjęciu z postu powyżej, robionego dwa dni później już nie :-(

d71492ef425f564fc44cef3d9891f71b.jpg

b7b0be404e51b0037ea22fae0100ef24.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, dał nawet butelkę na drogę :)

Laxigen?? ;)

TapaTapaTapa!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ty chcesz spadać czy sprzedawać? ;-)

????

Nudny taki cały w czerni

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto kupuje czarne motocykle. WSKi juz sie skonczyly... oklej w kolor to moze sie sprzeda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z czarną kanapę nie sprzedam, ona jest od mojego Drakara :D

szczęśliwemu nabywcy mogę dać druga kanapę to sobie zrobi w dowolnej wysokości i kolorze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak Raby żółte to sa zajebiste :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak Raby żółte to sa zajebiste :)

Wysłane z garażu

czerwone, niebieskie a nawet rude :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e073c2119b59279fad5fcdcfe61a26d8.jpg

A czarny wciąż gotowy na sprzedaż, tylko przebieg rośnie :)

taptarapta

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

55d60e8c61d94a89f7a850bd4fb73767.jpgc0b006340eff852d91f64c7c3dbc8db2.jpg1b06f6f60c9e0aab10dc9ce88c9f26dc.jpg

Przebieg urósł do 68.000km

taptarapta

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

proszę o zamknięcie tematu.

Ania zaczęła jeździć i na każdy telefon zainteresowanego kupca reaguje histerycznie

temat sprzedaży będzie aktualny we wrześniu

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×