Skocz do zawartości

Recommended Posts

Anglik, powiadacie... byłam pewna, że sprowadzany ze Stanów. Znalazłam na otomoto ogłoszenie tego gościa o tym motocyklu i pisał, że z USA. Teraz już nie potrafię tego odnaleźć, ale zgadzała się miejscowość i nr tel.

W takim razie szukam dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anglik, powiadacie... byłam pewna, że sprowadzany ze Stanów. Znalazłam na otomoto ogłoszenie tego gościa o tym motocyklu i pisał, że z USA. Teraz już nie potrafię tego odnaleźć, ale zgadzała się miejscowość i nr tel.

W takim razie szukam dalej.

Inaczej, może byc i z USA, bo ma licznik w milach, ale częściej sa z GB, dlatego napisałem, poza tym o ile dobrze kojarzę to wszystkie z USA mają dodatkowe pomarańczowe odblaski na lagach i przy tylnej rejestracji, poza tym straszny golas z niego :-P

no i co z tym ABS-em

Niech poda VIN z niego powinno wynikać skąd jest

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobisz jak zechcesz. Temat stary jak świat. Motek od handlarza, w cenie niższej niż występują na Zachodzie. Okazja życia. A potem "gdzie znajdę dobrego mechanika, bo nikt nie umie sobie poradzić". Na początek trzeba dołożyć kilka tysięcy w wymiany, regulacje, napęd, opony itd, a potem mieć nadzieję, że się reszta nie rozsypie. Prościej kupić coś wiarygodnego i nawet przemalować, jeśli to kolor jest problemem. Handlarze najczęściej wciskają złom składany z kilku. Są oczywiście wyjątki, ale wtedy cena mocno rośnie.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja takiego mam. Anglika. I nawet własnie takiego niebieskiego. Jest na all... ale ma zrobione zdjęcie z przebiegiem. Prawdziwym. Nie zachęcam do kupna. Sprzeda się prędzej czy później - póki się nie sprzeda - się doposaża bo jeździ nim Monika dopóki nie znajdę jej 800-ki. Zachęcam do podjechania i obejrzenia sobie jak może wyglądać motocykl z prawdziwym "poważnym" przebiegiem zadbany mechanicznie i wizualnie i do porównania z okazjami które jak to słusznie Jacek zauważył - u nas są tańsze niż na Zachodzi skąd to te motocykle są ściągane w celach zarobkowych ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na sprzedaż jest, pewnie na niego trafiłaś przeglądając ogłoszenia, widocznie nie spełnił jakichś Twoich kryteriów skoro nie rozmawialiśmy telefonicznie. Muszę zrobić nowe ogłoszenie z opisem dodatków które już na nim wiszą (wcześniej był "golas") Po szczegóły zapraszam na PW.

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam tylko dodam, że forumowy czy nie i tak trzeba sprawdzić. Kupiłem forumowe moto to wiem co piszę i ile kosztuje ;).

Ps. Post neutralny :) nie jest moim zamiarem ocenianie któregokolwiek z sprzedawanych przez forumowiczów motków.

Ps2. Pani oleje kolor, po kilku wywrotkach i tak będzie bez znaczenia czy porysowany jest czerwony czy zielony.

Edytowane przez ARG
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps2. Pani oleje kolor, po kilku wywrotkach i tak będzie bez znaczenia czy porysowany jest czerwony czy zielony.

A jak Pani maluje się tylko zieloną szminką? Pocałuje i rys będzie mniej ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zachęcam do kupna.

Chyba źle zrozumiałam, ehhhh... to czytanie ze zrozumieniem :P

A jak Pani maluje się tylko zieloną szminką? Pocałuje i rys będzie mniej ;)

Pani wierzy w samospełniające się proroctwo. Jak będzie mocno wierzyła, że się nie wywróci, to paciaka nie będzie. A jeśli kupi z myślą o zacałowywaniu rys, to będzie leżała na każdym winklu. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani wierzy w samospełniające się proroctwo. Jak będzie mocno wierzyła, że się nie wywróci, to paciaka nie będzie.....

Oglądałem kiedyś w TV program o takich tam .... i psycholog opowiadał o przypadku człowieka "wiary" Rzeczony wierzył bardzo od 1,5 roku "przed", że zda maturę. Tylko na tym się skupiał. Na naukę nie było czasu, ale powtarzał ciągle i cały czas: zdam maturę, zdam maturę ... Podobno nawet jak usiadł do ławki to zamiast coś pisać wierzył: zdam maturę, zdam maturę .... Przeżył szok jak się okazało, że mantra nie zadziałała , a matura została oblana - załamka, depresja, psycholog, terapia ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-D

To mój najbardziej spektakularny przykład wiary i zaklinania rzeczywistości. Tzw. parkowanie równoległe.

post-4423-0-30502800-1444770152_thumb.jpg

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

parkowanie.jpg

Bo piwo to cza umieć wozić , a nie rozbijać ...

Skandal :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak się cegły kradnie szybko, to nie ma czasu na równomierne rozkładanie do kufrów. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak się piwo wozi w sobie a nie w kufrach...

...ale na trzeźwo to się trochę boję jeździć, bo to niebezpieczne jest ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak się piwo wozi w sobie a nie w kufrach...

...ale na trzeźwo to się trochę boję jeździć, bo to niebezpieczne jest ;)

Jesteś niebezpieczna :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...ale na trzeźwo to się trochę boję jeździć, bo to niebezpieczne jest ;)

Ja na trzeźwo nie jeżdżę, bo boję się prędkości ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też. Tyle pijanych na drogach, że aż strach po trzeźwemu wsiadać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja w dniu wyjazdu na zlot miałem dwa razy taki obrazek - pierwszy pod garażem , drugi na miejscu ;-) . i jeszcze byłem trzeźwy :beer: . dzień był z dooopy i nic człowiek na to nie poradzi . na szczęście bez strat w sprzęcie - klatka bezpieczeństwa wzięła rysy na siebie ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdaje się, że na olx wysyp chińskich podróbek akrapów w cenach 500-700 zyli :-D =500&search[filter_float_price%3Ato]=700"]LINK tylko jeden gość napisał, że to nie jest oryginał :) Tak, że jakby ktoś chciał zaopatrzyć się w super basowo brzmiącą tubkę ... a do kompletu proponuję chiński skuter. Oczywiście oryginalny chiński :-D . Tlumiki na aliexpres w superpromocji od 40 $ :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś odważny mógłby to sprawdzić. 500zł to wcale niemało kasy. Za te pieniądze można zapewne zrobić w Chinach wydech nie gorszy jakościowo od oryginału. Ja i tak wolę cichy motocykl niż lans hałasem.

A swoją drogą akcesoryjny tłumik za 500 złotych, zamiast 3-4 tysi staje się skrajnie nieatrakcyjny. Zamiast tuningu, zaczynamy mówić o agrotuningu, niezależnie od efektu. Ale to kwestia indywidualnych preferencji oczywiście.

Edytowane przez JacekJ
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu wkur.. mnie fakt sprzedawania pieprzonych chińskich podrób. Jak ktoś chce niech kupuje i zakłada zakłada. I jescze boomboxa na kierę i subwoofer na tył. Swoją drogą ceny oryginałów są jak dla mnie przegięciem. A kolejnym przegięciem jest ten kloc, który mam w swoim wieśniaku :) . Wielkie, ciężkie i grzeje się jak cholera, tylko kratkę grilową założyć i kiełbasę na tym piec. A kiełbasy nie lubię . Zresztą niczego z grilla nie lubię. No może cebulę. :). Ale zdaje się odbiegam od tematu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zresztą niczego z grilla nie lubię. No może cebulę. :). Ale zdaje się odbiegam od tematu :)

A po cebuli nie masz tego, co opisywałeś w innym miejscu, że Ci się dzieje po rzodkiewce?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×