Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znany pewnie niektórym Olaf Deriglasoff napisał coś takiego:

"Jakby ktoś, coś to szukam nowego właściciela dla mojego KTM 400 LC4-E Military. Info szczegółowe i fotek mnogość na priv."

Na fb oczywiście

deec8c11f0821d917f5a190ff65c93ca.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znany pewnie niektórym Olaf Deriglasoff napisał coś takiego:

"Jakby ktoś, coś to szukam nowego właściciela dla mojego KTM 400 LC4-E Military. Info szczegółowe i fotek mnogość na priv."

Na fb oczywiście

On taki duży czy motór taki mały, komicznie tak :-D

Panie toż on wuesko jeździ, a nie ktm :-D , Dakarowy no to spójrz tutaj :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znany pewnie niektórym Olaf Deriglasoff napisał coś takiego:

"Jakby ktoś, coś to szukam nowego właściciela dla mojego KTM 400 LC4-E Military. Info szczegółowe i fotek mnogość na priv."

Na fb oczywiście

deec8c11f0821d917f5a190ff65c93ca.jpg

Poznałem go w Maroku, jechał ze Szparagiem na tym właśnie KTMie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznałem go w Maroku, jechał ze Szparagiem na tym właśnie KTMie ;-)

Powinieneś polecić :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znany pewnie niektórym Olaf Deriglasoff napisał coś takiego:

"Jakby ktoś, coś to szukam nowego właściciela dla mojego KTM 400 LC4-E Military. Info szczegółowe i fotek mnogość na priv."

Na fb oczywiście

deec8c11f0821d917f5a190ff65c93ca.jpg

Fajny sprzęcior, może by tak przytulić ? Zdaje się, że na olx jest . Jest ktoś chętny na mojego wieśniaka ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, może ja? Coś więcej mi napiszesz?

To takie na razie wolne rozważania :) Kat więcej waży, więcej pali , ale jest za je bis ty :) Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PEWEX tylko trochę mu wydech ściemniał, pewnie od pustynnego słońca :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj, też bym przygarnęła takiego małego dzika.

wytapatalkowano

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli w takim stanie jak opisany to żałuję że nie mam wolnych 9 tysięcy.

Ale może ktoś szuka

http://olx.pl/oferta...D5-IDcA1xx.html

Paweł, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co ten pan napisał i nie kupuj nigdy KTM 250 EXC w 4T . A jak nie wierzysz to se kup.
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale że co? że niby wymienione było wszystko poza zawieszeniem i silnikiem ;). Może po prostu dbał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co ten pan napisał i nie kupuj nigdy KTM 250 EXC w 4T . A jak nie wierzysz to se kup.

A co, trzeba te wszystkie opisane czynności serwisowe z ogłoszenia wykonywać co 2 mth?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale że co? że niby wymienione było wszystko poza zawieszeniem i silnikiem ;). Może po prostu dbał.

Dbał.

A co, trzeba te wszystkie opisane czynności serwisowe z ogłoszenia wykonywać co 2 mth?

Nie.

Analiza jutro, bo dzisiaj Bracia Askaneli ... znów przyjechali ...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja Cie znam hahahahhaha :D

Dziadek, weź mu napisz bo przecież spał nie będzie! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł daj sobie na luz z EXC 250 w 4T ze starszych roczników. Ten model bardzo słabi się sprzedawał i szybko KTM zaprzestał produkcji 250 w 4T ( wrócił potem jako 250 exc-f , ale to zupełnie inne moto ) powód - ten motocykl po prostu nie jedzie. Kateemowi wyszła taka popierduła z niedostatkiem mocy. Dołu toto prawie niema trzeba wysoko kręcić, tłok, cylinder, korba wytrzymuje dużo krócej niż w większych pojemnościach. A co do przedmiotowego ogłoszenia - dla mnie bełkot - nic nie stuka, nic nie puka, pan wymieniał olej i świecą wszystkie światła :-D - rewelacja , na tłoku niema rys - no to winszuję, a która selekcja tego tłoka ? a cylinder to przypadkiem nie zużyty, czy jakaś tuleja tam siedzi... a korba przypadkiem nie tłucze ... i zawory pan wymienił - pewnie ssące bo szybciej lecą i są tańsze, a ta wymiana sprzęgła też jakoś do mnie nie przemawia, co on tam niby powymieniał cały kosz ? a jak tak to po jakiego ? rozleciał się ?, a jak mu się pompa sprzęglą zapowietrza, to może zestaw naprawczy by się przydał, albo nowy wyprzęglik, łożysko PDS wymienione, a ciekawe jak się czują pozostałe łożyska zawieszenia , regulacja przedniego widelca ? co sprzedający ma na myśli ? ciekawe jakie są luzy na lagach . no i jeszcze zarejestrowany na A1 - nie będę komentował. No i cena - o dwa tysie za wyoka .

W ogóle do zakupu wyczynowego enduro najlepiej podchodzić z bardzo dużą otrożnością, ciężko o sprzęt w dobrej kondycji i serwisowany na oryginalnych częściach, jak chcesz stare EXC - kup EXC 400 albo 520 ( nie 450 albo 525 ) te modele miały najtrwalsze silniki.

A moźe ten LINK - myślę, że za 11k pójdzie :-D - byłby to wg mnie lepszy wybór.

Edytowane przez Dziadek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×