Skocz do zawartości
piotrk

Kupię gs f650 (dakar lub nie) w dobrym stanie

Recommended Posts

Witam ;)

Jak w tytue - kupię małego GSa, najchętniej dakara z abs'em (ale nie koniecznie), w dobrym stanie, _nie_ angola.

Co to znaczy dobry stan? Nie mam ochoty na początek rozbierać sprzętu na atomy, więc musi być prosty, jeździć, a silnik chodzić jak należy. Miło by było by włascicel zechciał się podzielić historią. Zawsze coś tam nie działa, coś jest do roboty, coś było zrobione ... wiadomo. Idealne są jedynie te od angielskiej dziewicy :mrgreen: ale takiego nie chcę.

Rozważę też inne moto (ze znaną historią), "enduro" czy też "funduro".

Jaki budżet? Od ~5000 do ~13000. Duża rozpiętość, ale jestem elastyczny. Zależy od stanu ogólnego i pakietu startowego, który ewentualnie trzeba by wykonać.

Wiem, że można kupić starszą maszynę w b. fajnym stanie za kilka tysięcy i szczerze powiem, wolałbym taką niż "tip-top od handlarza"

Zasadniczo nie mam ciśnienia, nie spieszy mi się, i nie muszę go kupić. To mój pierwszy motocykl będzie - przyszła pora na inny rodzaj turystyki niż 4x4 ;-)

Ze swojej strony mogę zapewnić, że moto będzie dobrze traktowane, garażowane i utrzymane b. dobrze technicznie (to jak by ktoś chciał oddać w dobre ręce ;-) )

Piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem to samo w innym wątku tego działu: oddam mojego z 2004 roku, ale w porównaniu do stanu i wyposażenia dakarka Pidzey'a, mój to nędza w podobnych pieniądzach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak Alik, niezmiennie. W sobotę 10-go będę testował na Obornickiej.

Chcesz mnie wkurwiiiii...??? :evil: ;) Powodzenia! :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do skasowania - koniec końców nabyłem suze DR650 w super stanie :)

Dzięki wszystkim !

PS: z forum nie znikam, może kiedyś przyjdzie czas na GSa ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, wrzucam, foty nie moje - sprzedażowe.

suza.JPG

IMG_0209.JPG

Wiem, że pojemnik na pizze jest super :mrgreen: ale "niestety" pierwsze co, to wyleci z moto.

Kupując go stwierdziłem, że:

1. skorzystam z "okazji" (wiem, że nie ma takich ;-) ). Moto ma najechane 13500 i faktycznie tyle ma. Wszystko oryginalne, niemacane, oprócz opon. Drobne ryski tu i tam - wiadomo.

2. pójdę w prostote - singiel olejak na gaźniku. Nawet kopke można sobie domotać.

3. zaoszczędzone pieniądze wydam na co innego :mrgreen:

Edytowane przez piotrk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i gratulacje :-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Genialny w swojej prostocie, podoba mi się, gratulacje! :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak słyszałem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki :)

to już druga Suza u mnie w domu - na codzień przemieszczam się Vitarą, którą lekko zmotałem - ta również jest genialna w swej prostocie - i to mnie urzeka w sprzętach, niestety coraz mniej takich robią :sad:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego lubiłem fiaty 126p, mogłem sobie na trasie samemu silnik naprawić. Żadnej elektroniki, kompów itp, itd...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne cacko. :) Gratulacje. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×