Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Już problemy z koncentracją i pamięcią :-)

Co się ocknie to przy pustej flaszce siedzi, więc pewnie nic nie pił bo przecież powszechnie wiadomo, że z pustego to Salomon nie naleje. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, jeszcze nie robilem, ale piwo robilem, wszyscy pili, ja najmniej :(

Konfabulujesz. Ja nie piłem i wielu innych nie piło ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lato się skończyło, ale może będą promocje zimowe:

3f51816bfc39080b0ba775f19f674366.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze mówiąc coś słabo z tymi promocjami

inter-motors miał onegdaj od września fajne ceny, teraz cisza

w Louisie kilka lat temu, pod koniec roku obłowiliśmy się w rukki za psie pieniądze

lidl dla motocyklistów drugi rok nic nie rzucił na kosze

a teraz? teraz nawet nie mam czasu być na bieżąco z forum ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Qrwa! Jakie oni muszą mieć marże na tych szmatach? Kupując w sklepie w DE można sprzedawać w sklepie w PL i zarabiać, to jak to wychodzi kupując w hurcie w DE a sprzedając w detalu w PL?

Chyba czas się przebranżowić :)

Szukam inwestora strategicznego - resztę ogarnę :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie jak na rybkach zarabiają... Ale mają ruch sezonowy, a rybki idą cały rok. Tylko karpie więcej w grudniu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy sezonowy to bym polemizował, zauważ że większość z nas zakupy robi od jesieni do wiosny, a potem latem idą rzeczy eksploatacyjne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wiosnę ten mundur będzie kosztował w Louis tyle co w Polsce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

handel w dzisiejszych internetowych czasach to albo mina na kółkach albo kopalnia złota ;-) , marże na odzieżówce z wyższej półki to około 70% ceny - wiem ile kosztuje koszula dobrej firmy jako "demo" czyli wzornik /65 pln kosztów.../ a ile ta sama w sklepie jako "nowa kolekcja" - 299 pln . to jest z czego dawać rabaty . odzież motocyklowa ma taką samą marżę tylko wiecej pośredników i mniejsze marże końcowe . znam ceny zakupu sklepów detalicznych i wiem że mają do 40% brutto . tzw generalni importerzy kroją aż miło ale nie chca się tym dzielić ze sklepami detalicznymi , też chcą z czegoś żyć zimą . to samo jest z kaskami - będę szukał schubertha c3 pro w rozmiarze L bo mój c3 XL okazał się delikatnie za duży po niezbyt długim użytkowaniu ;-) i raczej zimą nikt nie zejdzie poniżej 2 kilo pln .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

40% licząc od dołu czy od góry? A co do pośredników to ZAWSZE da się ich ominąć, zawsze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też wziąłem kaska,bo -30%.Wyprzedaż.Tak mam,jak wpadnie lewa kasa,to inwestuję zanim się rozejdzie.Może w styczniu byłoby -50%,ale już pewnie byłoby po lewiznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam KLIM

Na FC-moto.de miewają atrakcyjne ceny.

A pro pos polskich pośredników i ich cen - kupują mało korzystnie, bo sa mali, obroty mają śmiesznie małe, by rynek jest mały. To nie są warunki dla dobrych cen :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klim robi fajne wdzianka ale ceny dość zaporowe ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniej odzieży motocyklowej.

Co myślicie o np takiej kurtce?

http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-astari-rozmiar-xl-nowa-i5324886383.html

Ewentualnie jakaś inna w podobnej cenie. Ogólnie ubrań jest bardzo dużo i nie za bardzo wiem co wybrać,a nie chcę wydać kupy kasy za badziew.

Wiem że będzie ciężko ale chciał bym się zamknąć w kwocie 1100zł za spodnie i kurtkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczytaj, jest tego baaardzo dużo na forum. Różne metody, różne style, różne podejścia.

1100zł to już trochę jest. Na górną półkę za mało, ale na solidne wystarczy. Dla mnie podstawą jest jasna kurtka, wywietrzniki i wypinane membrany. Oczywiście komplet sensownych ochraniaczy w każdym wypadku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, że szukam i czytam ale jakoś nie mogę zdecydować. Jest jeden plus z tą odzieżą SECA, że sklep rosterbike który ją posiada jest w Grudziądzu niedaleko mojego miejsca pracy. Nawet przymierzałem kurtkę ale ja zupełnie nie mam porównania z innymi ciuchami. Dlatego pytam bardziej doświadczonych Motocyklistów może ktoś już spotkał się z tą odzieżą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście preferuję trochę dłuższe kurtki,Lepiej sprawdzają się w dłuższej trasie.W opisie nic nie ma o wypinaniu membrany,nie znalazłem też nic o docieplaczu.Dokładając 200 pln możesz kupić kurtkę Modeki.Nie górna pólka ale niezłe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli kurka powinna mec wypinany ocieplacz i membrane? Bo ta ocieplacz ma wypinany. Ma jeszcze jakis zamek laczacy kurtke i spodnie to jest dobre rozwiazanie? Czy raczej rzadko używane?

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×