Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

To chyba kamizelka, czy kurtka? Ktoś kiedyś wrzucał newsa tu na forum, cykli chyba ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(czescia kursu bezpiecznego sa wywrotki, zeby nabrac wprawy w wywracaniu sie i wiedziec jak to jest oraz przetestowac siebie :). )

nie wywrotki siebie, tylko nauka spier*alania z motocykla, tak, żeby siebie nie wywrócić przy okazji. źle słuchaleś ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wywrotki siebie, tylko nauka spier*alania z motocykla, tak, żeby siebie nie wywrócić przy okazji. źle słuchaleś ;)

Tak było, było o wymianie kierownic też i że aż czasem szkoda maszyn, ponieważ kierownicy uczniowie glebią z rozmysłem ;)

Ale ja byłem jakis taki niewyspany, może żle słyszałem ;)

O spie... mam się dowiedzieć w ten weekend. Chłodno dość...

Edytowane przez Arthur71
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wywrotki siebie, tylko nauka spier*alania z motocykla, tak, żeby siebie nie wywrócić przy okazji. źle słuchaleś ;)

Takie skojarzenie...

Jak się nie przewrócisz,to się nie nauczysz...

a, że jedno pociągnęło drugie...

Uczeń bez pały, to jak żołnierz bez karabinu... tylko po co żołnierzowi tyle karabinów???

Konkluzja...

Potrzebne dobre ubranie, najlepiej mocno uzbrojone...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba kamizelka, czy kurtka? Ktoś kiedyś wrzucał newsa tu na forum, cykli chyba ;-)/>

moze to byla kamizelka, ale raczej kurtka

temat dla mnie nowy, wiec moglem zle zrozumiec lub zapamietac

pamietam, ze chroni kark, i kosc ogonowa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wywrotki siebie, tylko nauka spier*alania z motocykla, tak, żeby siebie nie wywrócić przy okazji. źle słuchaleś ;)/>/>/>

tak, opuszczenia motka podczas wywrotki :)/>/>

Tak było, było o wymianie kierownic też i że aż czasem szkoda maszyn, ponieważ kierownicy uczniowie glebią z rozmysłem ;)/>/>/>

no wlasnie - Rafal mowil tez, ze mu kursanci czasami dewastuja motory wywracajac sie po kilkanascie razy zeby przetestowac rozne warianty i koncepcje...

Edytowane przez Bond
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rafal mowil tez, ze mu kursanci czasami dewastuja motory wawracajac sie po kilkanascie razy zeby przetestowac rozne warianty i koncepcje...

to chyba o mnie chodzi ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, wydaje mi się że wszystko przebiją obiecane testy "nadymania" kamizelki w warunkach naturalnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy warto się pakować w zakup kurtki Rallye 2 - czy jednak zbierać na wersję PRO? Cena atrakcyjna skłoniła mnie do rozważań. Wiem, że są gorsze (mniejsze) protektory łokci i pleców. Kolor czerwony - pewnie będzie blaknąć z czasem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytasz o tą u smorawiny?

myślę, że zanim kolor wyblaknie zdążysz uzbierać na Rallye 5 ;-)

w mojej kurtce mimo że PRO, ochraniacz pleców jest chyba starszego typu (czarny) ale jest wciąż spory i budzi zaufanie

przy okazji, może ktoś próbował, czy pod Rallye 2 wejdzie zbroja? (oczywiście po wypięciu siatki z ochraniaczami) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, właśnie o niej myslę, czy warto...

Kolor szarości chyba pasuje w miarę do dołu, który mam - szare z niebieskim i akcentem czerwonym.

Podpinkę GORE jakoś się dokupi na ebayu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli zeszli z tej swojej kosmicznej ceny ponad 1,8k o połowę to myślę że nie ma co się zastanawaić tylko brać, tym bardziej że rozmiar pasuje.

a wybierasz się na pokaz mody czy w trasę? ;)

też mam kolorystycznie nie od kompletu, ale to chyba czemu innemu ma służyć niż podobać się ;-)

z podpinkami jest problem z rozmiarówką, bo te najbardziej popularne są najczęściej wyprzedane

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, nie pod kolor i w ogóle to miałem dotychczas a chciałbym też jakoś przyjemnie wyglądać na fotkach a nie jak cyrkowiec ;) tak z ceny kosmos zeszli - musze jednak przymierzyć ze spodniami jak leży, bo mam wrażenie, że rękawy mogłyby być dłuższe. Idealnie byłoby rękawy od rozm. 102 lub 106 przepiąć (są przeciez na zamek ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będąc dzisiaj na moto bazarze pragnę zwrócić na 3 ciekawe firmy polskie ;)

- Feliks - www.moto-feliks.pl

- Hypnotik - www.hypnotik.pl

- L&J - www.rypard.pl

stroje w dobrej cenie i wydaje się, że w niezłej jakości :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiej bielizny używacie pod ubiór jak jest parówa? Wyczaiłem na aledrogo komplet termociuchów motocyklowych Brubeck Cooler. Tylko jak na razie tylko cena powstrzymuje mnie od wypróbowania. Ktoś coś? Używał/używa tego wynalazku?

Zastanawiam się też nad całorocznym modelem Brubeck Dry - taniej ale nie wiem czy to na ciepłe lato zda egzamin pod tekstylne szmaty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jest ciepło używam ciuchów z mikrofibry szwedzkiej firmy Ullmax. Jak zimno - ciuszków z wełna merynosa tej samej firmy. Ceny przystępne, jakość rewelacyjna. Kupiłam wszystkie dostępne rzeczy z ich oferty ;) (no może z wyjątkiem niektórych skarpetek)

www.motoactiv.pl

Edytowane przez Doodek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiej bielizny używacie pod ubiór jak jest parówa? Wyczaiłem na aledrogo komplet termociuchów motocyklowych Brubeck Cooler. Tylko jak na razie tylko cena powstrzymuje mnie od wypróbowania. Ktoś coś? Używał/używa tego wynalazku?

Zastanawiam się też nad całorocznym modelem Brubeck Dry - taniej ale nie wiem czy to na ciepłe lato zda egzamin pod tekstylne szmaty.

Kupiłem na alle.. komplet bielizny 100% Coolmax i działa ekstra. Sam się zdziwiłem. Sucho, chłodno i przyjemnie. Komplet kosztował 99 pln i do tego kominiarka gratis. Kominiarka z Coolmaxu również działa ekstra. Jeździłem w niedzielę w takim zestawie i było mi chłodno. Nie wiem jak to działa dokładnie, ale przy lekkim ruchu nawet robi się chłodno.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jest ciepło używam ciuchów z mikrofibry szwedzkiej firmy Ullmax.

A czy mogłabyś sprawdzić czy te ciuchy do ciepłego mają jakieś oznaczenia - proporcje składu poliamidu, poliestru? Na stronce niestety nie podają ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brubeck jest OK, mam mogę polecić. Zarówno koszulki jak i kominiarkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy mogłabyś sprawdzić czy te ciuchy do ciepłego mają jakieś oznaczenia - proporcje składu poliamidu, poliestru? Na stronce niestety nie podają ;/

na metkach jest tylko napisane 100% mikrofibra. Szwedzka strona ullmax.se również tego nie pdoaje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy mogłabyś sprawdzić czy te ciuchy do ciepłego mają jakieś oznaczenia - proporcje składu poliamidu, poliestru? Na stronce niestety nie podają ;/

Też się nimi zainteresowałem. Niestety nawet strona szwedzka nie podaje jakiegoś konkretnego składu - http://www.ullmax.se...p?info=prodinfo. Zadzwoń/napisz do motoactiv, powiedzą Ci co wiedzą ;]

edit: Kobieta mnie bije ;(

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiedzą więcej niż ja w tej kwestii, skoro sam producent nie podaje...

Skarpetki, zestawy z merynosem i inne takie mają podany skład. Te ciuszki mikrofibrowe - nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z doświadczenia powiem:

- świetnie odprowadząją wilgoć od ciała

- bardzo szybko schną

- dość wolno się zaśmierdują

- nie zdarzyło mi się, żeby było mi w nich zbyt ciepło podczas jazdy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×