Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

czy we Wrocławiu jest jakiś sklep z ciuchami Rev'it ?

Nasze ulubione motoa... miały swego czasu. Zawsze mogą ściągnąć do przymiarki, a później z louisa za pół ceny ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MA to mam w Poznaniu :) myślałem o bardziej kompleksowej ofercie ;-) w dodatku w damskich wersjach

obecna Rukka średnio się sprawdza z racji nie wypinanej membrany i braku wlotów wentylacyjnych

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się kiedyś np. nach Berlin przejechać lepiej? Jakiegoś currywursta wciągnąć i louisa odwiedzić ;] Tylko warto wcześniej zapytać co gdzie trzymają. W Polsce Revit bardzo słabo jeszcze w zeszłym roku stał, ale może się coś zmieniło...

http://www.louis.de/_10ef1fd77464aede8b60ae904099db64fd/index.php?topic=filialen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale na razie wyjazd sponsoruje literka W a nie B ;-)

ale to już nie daleko jeszcze tylko X, Y, Z i od początku A i wreszcie B :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety na razie w planach tylko Wro i Waw :-( pozostanie jednak chyba ten Berlin. Szkoda tylko że w louisie nie można sprawdzić dostępności on line

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety na razie w planach tylko Wro i Waw :-( pozostanie jednak chyba ten Berlin. Szkoda tylko że w louisie nie można sprawdzić dostępności on line

Przedzwoń albo napisz. Nie zdziwiłbym się jakby na słuchawce mieli kogoś z PL ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,,Użytkownik Marcin N dnia 09 styczeń 2014 - 10:09 napisał

Niestety na razie w planach tylko Wro i Waw :-( pozostanie jednak chyba ten Berlin. Szkoda tylko że w louisie nie można sprawdzić dostępności on line"

Gdybyś się wybierał daj cynka . Mógłbyś zajechać do mnie i razem byśmy podjechali . Może jeszcze ktoś byłby chętny ?

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Damy znać. :-)

Nota bene we Frankfurcie też jest jakiś sklep z Revit-em

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We Frankfurcie znam tylko sklepy, a właściwie sklepiki Hondy i Suzuki . Ale wybór ciuchów raczej marny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś używa kurtki Modeka Finn? Niestety nie znalazłem subiektywnych (ani obiektywnych :)) odczuć osób w nich jeżdżących.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś używa kurtki Modeka Finn? Niestety nie znalazłem subiektywnych (ani obiektywnych :)) odczuć osób w nich jeżdżących.

http://www.motocykl-online.pl/artykuly/Crash-test-Modeka-and-8211-bliskie-spotkanie-III-stopnia,3275,1

http://forum.scigacz.pl/about65061-0.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś używa kurtki Modeka Finn? Niestety nie znalazłem subiektywnych (ani obiektywnych :)) odczuć osób w nich jeżdżących.

Np ja ;) Co chcesz wiedzieć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Np ja ;) Co chcesz wiedzieć?

No napisal, ze chodzi o odczucia... te pozytywne i negatywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osób pisze, że niektóre modele Modeki przemakają, jak jest w tym wypadku?

Druga sprawa to funkcjonalność kurtki, kieszeni, trwałość rzepów, zamków itp.

A skoro masz kurtkę Finn to czy może masz spodnie do kompletu? jeśli tak, to powyższe pytania też się ich tyczą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, generalnie nie miałem okazji wyprobować tej kurtki w konkretnym deszczu, ale zdarzały się mokre przejazdy i membrana dawała radę.

Zamki, rzepy itp - wszystko funkcjonuje bez problemów ale są trochę wkurzające rzeczy w kurtce :

1. Plastikowy zatrzask pod szyją samodzielnie się przesuwa - lepiej, jakby tam był rzep.

2. Jak masz wpiętą membranę to nie zepniesz fajnie kurtki ze spodniami zamkiem bo membrana zachodzi na zamek - trzeba ją z dołu lekko podwijać.

3. Główne kieszenie zewnętrzne są na 2 cholernie mocne zatrzaski - trzeba sporo siły, żeby otworzyć i dostać się do kieszeni.

Na spodnie nie mogę narzekać choć przydałyby się dłuższe rzepy na pasie do ściągania spodni - jak ubiorę je z membraną i ociepleniem to pas jest OK, jak jadę bez to mam wszystko ściągnięte na max a i tak jest trochę luźno.

Generalnie komplet spoko, ja nie narzekam, ale też nie eksploatuję moto zbyt intensywnie.

Jakbyś kurtkę FINN kupił i chciał protektor sastec na plecy to daj znać - leży mi jeden i się kurzy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, dzięki.

Grubo się zastanawiam nad tym modelem, mogę go dostać w wersji czarnej z protektorem sastec na plecy z 15% rabatem, ale... do jutra mam się zdecydować :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, generalnie nie miałem okazji wyprobować tej kurtki w konkretnym deszczu, ale zdarzały się mokre przejazdy

Chciałem tylko uściślić co oznaczają "mokre przejazdy"? :lol:

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, coś Ci nie wyszło ;)

Ciężko jest obsłużyć intrface forum ze smartfona ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś chciałem jeszcze raz przymierzyć Finna, ale sklep w Gliwicach był zamknięty, więc pojechałem do Katowic przymierzyć Held Hakunę - chyba lepiej się w niej czuję, choć cena też ze 4 stówy droższa...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motohybrid Zabrze obadaj. Dobre ceny maja - nizsze niz na metkach. Nigdy jeszcze u nich nie kupilem za tyle, co bylo napisane. Zawsze byli taniej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Held stoi chyba półkę wyżej niż Modeka... ;-)

przy okazji niedomagania Modeki, o których pisał Marcin, dotyczą chyba każdego ich modelu :roll: nie zgodzę się jedynie z rzepami - są ok :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Held stoi chyba półkę wyżej niż Modeka... ;-)

przy okazji niedomagania Modeki, o których pisał Marcin, dotyczą chyba każdego ich modelu :roll: nie zgodzę się jedynie z rzepami - są ok :-P

Prawdopodobnie mam o rozmiar za duże spodnie i dlatego ;) A może schudłem... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×