Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy na f800gs też tak trzęsie przy takich prędkościach? Silnik chyba jest ten sam... :roll:

nie wiem czy tak trzęsie, ale np. jakoś nie zauważyłam, żeby na singlu trzęsło bardziej niż na osiemsecie mojej... ale może w kwestii wibracji nie jestem wiarygodna :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, o jakim enduraku z Japonii Mówisz, o xt660 tenere? Tej nie chcę. Jeżeli zdecydowałbym się na zakup to wybiorę raczej BMW ponieważ posiada program easy ride, dzięki któremu nie muszę wykładać od razu 30 tysi tylko spłacam sobie spokojnie przez 3 lata na niskim procencie, żaden bank mi takiej oferty nie da. Używany motocykl już miałem, dzięki. Jakby Jarek mieszkał w Toruniu to by nie było problemu ;-)

Nikt Ci nie da takiego procentu , a ponadto BMW dopłaca do sprzedaży w tym programie . Chodzi o sprzedaż produktu . Fajnie to wymyślili ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, o jakim enduraku z Japonii Mówisz, o xt660 tenere? Tej nie chcę. Jeżeli zdecydowałbym się na zakup to wybiorę raczej BMW ponieważ posiada program easy ride, dzięki któremu nie muszę wykładać od razu 30 tysi tylko spłacam sobie spokojnie przez 3 lata na niskim procencie, żaden bank mi takiej oferty nie da. Używany motocykl już miałem, dzięki. Jakby Jarek mieszkał w Toruniu to by nie było problemu ;-)

Nie przekonałeś mnie..... tak jak przekonał Ciebie sprzedawca w salonie BMW :-P :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, jeśli spodobał Ci się 800R to sprawdź suze GSR 750. Byłem w szoku. Moim zdaniem bumka wysiadła. Nie chcę reklamować. Po prostu sprawdź

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, jeśli spodobał Ci się 800R to sprawdź suze GSR 750. Byłem w szoku. Moim zdaniem bumka wysiadła. Nie chcę reklamować. Po prostu sprawdź

Widziałem, podoba mi się ale to już tylko do zastosowań uliczno - miejskich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby Jarek mieszkał w Toruniu to by nie było problemu ;-)

Nie przekonałeś mnie.....

:roll: :cry: :ph34r:

:lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widziałem, podoba mi się ale to już tylko do zastosowań uliczno - miejskich.
tak jak seryjna 800.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak seryjna 800.

Nie wiem, być może. Powiem tak, jak widzę f800 to czuję to coś, a jak widzę Suzę to mi się tylko podoba ;-)

Czyli planujesz zostawić Frankensztajna .... - to z tym będzie się dobrze czuł ;) http://otomoto.pl/show?id=M3648172

Bardzo bym chciał ale nie wiem czy środków starczy, jeżeli nie to wtedy będę zmuszony wystawić go na sprzedaż :-(. Ten z linka bardzo fajny jako duigi moto ale na razie ciułam na ten "pierwszy", który jest tańszy ;-) :lol:

Chciłem zgłosić oficjalny protest, ponieważ wątek wymyślił Paweł wydzielając treść z fotorelacji "krzyżacko - tyfusowe pojeżdżawki", które nota bene zniknęły :-(. Chętnie z Wami pogadam na temat f800r ale rad na temat kupić czy nie właściwie nie potrzebuję :? . Sorry w imieniu Pawła.

EDIT: Paweł wątek przywrócił http://f650gs.pl/topic/1167-krzyzacko-tyfusowe-pojezdzawki/ sorki Admin :oops:

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładasz wątek , Kupić , czy nie kupić .

Teraz piszesz że rad nie potrzebujesz ... ;)

Temat na zlot już jest , co zrobić ???

To jeszcze masz F 700 GS , to taka hybryda i cenowo też niezła .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, być może...

Bardzo bym chciał ale nie wiem..

...bardzo fajny jako duigi moto ale ..

Chętnie z Wami pogadam na temat f800r ale rad na temat kupić czy nie właściwie nie potrzebuję :?

No żesz, jak baba :mrgreen:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciłem zgłosić oficjalny protest, ponieważ wątek wymyślił Paweł wydzielając treść z fotorelacji "krzyżacko - tyfusowe pojeżdżawki", które nota bene zniknęły :-(. Chętnie z Wami pogadam na temat f800r ale rad na temat kupić czy nie właściwie nie potrzebuję :? .

Przyznaje sie, to moj moj pomysł, to ja wyodrębniłem relacje i dodam że zrobilem to z premedytacją, Jesli Ci sie wątek nie podoba to skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No żesz, jak baba :mrgreen:

Nie wiem, nie jestem pewien, waham się czy na zlocie dać Peterce w ryj czy zasadzić mu kopa w dupę :lol:. Redagujesz "Pudelka" czy "Fakt" bo tak ładnie z kontekstu Wycinasz. :lol: :lol:

Paweł skasuj ten wątek lub zmień temat albo chociaż niech nie będę ustawiony jako autor wątku!!!!

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo chociaż niech będę ustawiony jako autor wątku!!!!

Przeciez jestes :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeciez jestes :lol:

Całe życie z Baranami....:lol:,idę do roboty, nie będę tracił czasu na jałowe rozmowy :lol: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł skasuj ten wątek lub zmień temat albo chociaż niech nie będę ustawiony jako autor wątku!!!!

Patrz: Leff sobie poszedł, Jackx sobie poszedł, Mygosia nie pisze .... tylko Ty nam zostałeś, a z kogoś śmiać się trzeba :lol:

Wiem, wiem .... mam w ryj .... :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven - bierz Z1000. Fajna zabawka :) Albo FZ1 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam Ci dobrą radę - kurde_e nie słuchaj tej wiary, rób jak uważasz ;) tak jak wtedy kiedy pytałeś o podwójną lampę do frankensztajna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam Ci dobrą radę - kurde_e nie słuchaj tej wiary, rób jak uważasz ;) tak jak wtedy kiedy pytałeś o podwójną lampę do frankensztajna.

I jak zacząłeś pimp maj rajd ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się ta wersja nie podoba. Raz, że naked a dwa że jakoś biednie wygląda. Natomiast jeśli autora stać i motor mu się podoba to imo nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się ta wersja nie podoba. Raz, że naked a dwa że jakoś biednie wygląda. Natomiast jeśli autora stać i motor mu się podoba to imo nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać ;).

Paweł, kupuj! :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrz: Leff sobie poszedł, Jackx sobie poszedł, Mygosia nie pisze .... tylko Ty nam zostałeś, a z kogoś śmiać się trzeba :lol:

A Alik?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Alik?

A Alik nie odpowiada na PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Alik nie odpowiada na PW

To napisz na SB, że nie chodzi o kasę :lol:

Edytowane przez Jarek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×