Skocz do zawartości
ozon.00

f650gs Dakar, Transalp 650/Varadero 1000, v strom 650/1000

Recommended Posts

Facet przynajmniej szczery - napisał "stan licznika" ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale Twój się nie liczy, bo miałeś w milach ciśnienie kół :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm ten problem dotyczący sprzęgła jest bardzo uciążliwy?

Hmm. Bardzo wkurzający. Dopuki tego nie zrobiłem to sprzęgło głośno grzechotało. Dźwięk taki jakby miało się tam coś rozsypać :-(

K3, srebrna rama ;-/

To się zgadza chyba, nie :?: Dopiero te nowsze (nie wiem od którego roku) z regulowaną wysokością szybki miały czarne

Vstrom forum polecam.

A ja nie polecam :P mnie na tym forum, jak planowalem dopiero kupić moto i pierwsze wdzianko motocyklowe, wyśmieli jako nowicjusza :cry: Zostań na tym forum :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie polecam :P mnie na tym forum, jak planowalem dopiero kupić moto i pierwsze wdzianko motocyklowe, wyśmieli jako nowicjusza :cry: Zostań na tym forum :-D

Może założyłeś 40 - ty temat dotyczący wyboru stroju i kasku? :lol: ;-).

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm. Bardzo wkurzający. Dopuki tego nie zrobiłem to sprzęgło głośno grzechotało. Dźwięk taki jakby miało się tam coś rozsypać :-(

To się zgadza chyba, nie :?: Dopiero te nowsze (nie wiem od którego roku) z regulowaną wysokością szybki miały czarne

A ja nie polecam :P mnie na tym forum, jak planowalem dopiero kupić moto i pierwsze wdzianko motocyklowe, wyśmieli jako nowicjusza :cry: Zostań na tym forum :-D

Dzisiaj oglądam v stroma w krk,a jutro w Bielsku Białej. Zdecydowałem się na v stroma, wolałbym 650 ale jak "tysiaczek" będzie w bardzo dobrym stanie to wybór jest oczywisty ;) Co do forum v strom, to cóż, nie logowałem się tam jeszcze ;) Póki co to forum f650gs.pl zaskoczyło mnie przede wszystkim życzliwością użytkowników ;) pozdro!

Edytowane przez ozon.00
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oglądam v stroma w krk,a jutro w Bielsku Białej. Zdecydowałem się na v stroma, wolałbym 650 ale jak "tysiaczek" będzie w bardzo dobrym stanie to wybór jest oczywisty ;) Co do forum v strom, to cóż, nie logowałem się tam jeszcze ;) Póki co to forum f650gs.pl zaskoczyło mnie przede wszystkim życzliwością użytkowników i bardzo miłą atmosferą ;) pozdro!

Edytowane przez ozon.00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oglądam v stroma w krk,a jutro w Bielsku Białej. Zdecydowałem się na v stroma, wolałbym 650 ale jak "tysiaczek" będzie w bardzo dobrym stanie to wybór jest oczywisty ;) Co do forum v strom, to cóż, nie logowałem się tam jeszcze ;) Puki co to forum f650gs.pl zaskoczyło mnie przede wszystkim życzliwością użytkowników i bardzo miłą atmosferą ;) pozdro!

Bo my tu to prawie rodzina ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oglądam v stroma w krk,a jutro w Bielsku Białej. Zdecydowałem się na v stroma, wolałbym 650 ale jak "tysiaczek" będzie w bardzo dobrym stanie to wybór jest oczywisty ;) Co do forum v strom, to cóż, nie logowałem się tam jeszcze ;) Puki co to forum f650gs.pl zaskoczyło mnie przede wszystkim życzliwością użytkowników i bardzo miłą atmosferą ;) pozdro!

Co do życzliwości.... póki pisze się przez "ó" :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

V-storm piękny motorek. jeździmy na nim co roku do cieplejszych krajów. A co do forum - to nie ma lepszego :-P. też planowałam zakup F650gs, zdecydowałam się na Księciunia, ale na forum zostaję (jako forumowy odmieniec).

Edytowane przez Kropka
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

V-storm piękny motorek. jeździmy na nim co roku do cieplejszych krajów. A co do forum - to nie ma lepszego :-P. też planowałam zakup F650gs, zdecydowałam się na Księciunia, ale na forum zostaję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może chodziło o takie puki ;)

Puki.jpg

Chiny: ...puki my szyjemy...

Edytowane przez lcoo
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

V-storm piękny motorek. jeździmy na nim co roku do cieplejszych krajów. A co do forum - to nie ma lepszego :-P. też planowałam zakup F650gs, zdecydowałam się na Księciunia, ale na forum zostaję (jako forumowy odmieniec).

Dzisiaj oglądałem dwie sztuki DeeLki 650 i szczerze ich stan nie był zadowalający (pęknięta osłona, przygięty wydech, klejone lusterka, obydwa angliki...) ... Zresztą czego mogłem się spodziewać po motocyklach od handlarza :P Jutro jadę po kolejne dwa v-stromy od prywatnych motocyklistów, więc liczę na dużo lepszy stan ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oglądałem dwie sztuki DeeLki 650 i szczerze ich stan nie był zadowalający (pęknięta osłona, przygięty wydech, klejone lusterka, obydwa angliki...) ... Zresztą czego mogłem się spodziewać po motocyklach od handlarza :P Jutro jadę po kolejne dwa v-stromy od prywatnych motocyklistów, więc liczę na dużo lepszy stan ;)

Szukajcie, a znajdziecie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymieniłeś mocno dyskwalifikujące wady... Pamiętasz oczywiście o tym że kupujesz używany motocykl?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj oglądałem dwie sztuki DeeLki 650 i szczerze ich stan nie był zadowalający (pęknięta osłona, przygięty wydech, klejone lusterka, obydwa angliki...) ... Zresztą czego mogłem się spodziewać po motocyklach od handlarza :P Jutro jadę po kolejne dwa v-stromy od prywatnych motocyklistów, więc liczę na dużo lepszy stan ;)

My znaleźliśmy moto na e-bayu niemieckim w Dreźnie. Sprzedawał prywatny człowiek. Kupiliśmy w ciemno. Moto miało wtedy 6 lat, więc nowy nie był. Trzeba było wymienić rozrząd i łożysko kierownicy, ale jest w stanie idealnym. Kosztowal tyle samo, a może troszkę więcej niż ten sam rocznik kupowany u handlarzy. Fakt, że miał oryginalne kufry. Jak szukałam w niemczech F650-tki u prywatnych sprzedawców, ceny też były na podobnym poziomie lub wyższe niż u "naszych" handlarzy. To tylko świadczy o tym jakie motory są ściągane i składane w Polsce. W dobrym stanie nie opłaca się sprowadzać, bo musiałyby kosztować co najmniej 20% więcej.

Niestety większość starszych modeli motorów, obecnie sprzedawanych w Polsce przez prywatne osoby, też pochodzi od handlarzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam przynajmniej dwóch handlarzy moto, którzy mają sprawdzone , pewne sprzęty. Poświęcają czas aby wyszukać , przywieźć , nawet serwisować /poprawić. Co złego w tym , że doliczając swoją marżę- w ich przypadku rozsądną? Osoba która nie zna rynku na szukanie wyda duzo wiecej ( czas, dojazdy, indywidualny transport itp)i często kupuje podpiciwany złom w który wkłada kolejną kasęna reanimację zakupu. Oczywiście zdarzają się złote strzały, ale to rzadkość a nie norma. Prawdziwy handlarz dba. swoją reputację bo w środowisku moto szybko stracić moze rynek z ktorego żyje. Chodzi mi o to, że uogólnienia nie są sprawiedliwe dla nikogo. Od uczciwego handlarza warto kupić, bo w efekcie , mimo marży, płaci się taniej.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×