Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Powiem tak, nikt z nas nie jest świętym motocyklistą, bo takich po prostu nie ma ;-) nięc się nie przejmuj weź to na klatę z pokorą i wysnuj wnioski.

Nawet jak jest baaardzo powolny i nad wyraz rozważny motocyklista, to jest również utrudnieniem i zagrożeniem dla innych, więc jak widzisz złotego środku na bycie doskonałym nie ma :-)

Przejechałem już kilkadziesiąt tysi na 2oo i nigdy się nie będę uważał za doskonałego, my motocykliści niestety musimy się wiecznie szkolić...

EDIT: Bardzo ważne jest to, że umiesz się przyznać do własnego błędu, a co ważniejsze widzisz ten błąd, a nie zwalasz (jak to mają w zwyczaju koszulkowcy) na wszystko dookoła ;-)

Trzymaj się, jesteś jak najbardziej normalny :-D albo jak ja to mówię - Pozytywnie pierdolnięty :lol: :beer:

No dobra, tak naprawdę mojej winy (jeśli w ogóle) było niewiele. To wszystko przez 13-ego.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wtorek :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda niebezpieczna/brawurowa sytuacja powoduje że normalny kierowca robi w mózgownicy samokrytykę i jeździ "po tym" mniej brawurowo. To zdrowy objaw. Gorzej jak próbuje z każdym kolejnym razem ile jeszcze ryzyka może ponieść.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda niebezpieczna/brawurowa sytuacja powoduje że normalny kierowca robi w mózgownicy samokrytykę i jeździ "po tym" mniej brawurowo. To zdrowy objaw. Gorzej jak próbuje z każdym kolejnym razem ile jeszcze ryzyka może ponieść.

Ufff... jestem zdrowy! :-) :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skąd taki wniosek? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skąd taki wniosek? ;)

Wytłuściłem Ci Aliku tekst powyżej :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dzięki, dzięki... ale czy jesteś pewien?

Crabwood-Crop-Circle.jpg

Ja wiem... motor z cyrku, ale... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jeżdża kierowcy puszek najlepiej widac z siedzenia motocykla . Trzeba faktycznie mieć oczy dookoła głowy , żeby nie nadziać sie na jakiegoś debila .

Pewnym rozwiązaniem sa głośne wydechy i optowałbym za przepisem który mówi , ze wydechy nie powinny być cichsze niż np 105dB . Jak jeżdzę armatura z nawet wyciszonymi Cobrami , nikt mi nie wyjeżdża , kierowcy grzecznie robia mi kanion . Innym razem jak jechałem Sztormiakiem to była ciągła walka o życie , ani nie widzieli ani nie słyszeli . Gleby jakie zaliczyłem to efekt : piachu , oleju i kolejin na drodze .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziś debil w BMW 3 cabrio na angielskich blachach, za to z kierownicą po lewej stronie, domyślać się mogę jedynie, że debil młodociany i pewnie bez OC, świrował sobie na ulicach Poznania i o mało co zgarnąlby mnie z drogi jakieś 1,5h temu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

daje do myślenia...

63168_561028040579659_1273164240_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer bój się... kogotamchcesz, co daje do myślenia? fota zwłok? bo chyba nie ta kretyńska grafomania...kojarzy mi się to ze smutną balladą diskopollo... każdy chyba tu jest na tyle rozgarnięty, że nie musi oglądać zwłok, żeby uruchomić swoje do-myślanie... no ale żeby nie było nie na temat to przyznam, owszem, drzewa są bezlitosne, szczególnie jak ktoś musi za wszelką cenę zap..lać, w trampkach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W pewnych sytuacjach to już nie ma znaczenia w czym się jedzie. Myślę, że większość z nas jest ogarnięta ale zawsze może się zdarzyć ktoś nieco mniej ogarnięty.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer bój się... kogotamchcesz, co daje do myślenia? fota zwłok? bo chyba nie ta kretyńska grafomania...kojarzy mi się to ze smutną balladą diskopollo... każdy chyba tu jest na tyle rozgarnięty, że nie musi oglądać zwłok, żeby uruchomić swoje do-myślanie... no ale żeby nie było nie na temat to przyznam, owszem, drzewa są bezlitosne, szczególnie jak ktoś musi za wszelką cenę zap..lać, w trampkach

Zgadzam się. Z resztą widć, że nie był to motocyklista tylko jakiś napalony małolat, który dostał motocykl na urodziny albo kolega dał mu się przejechać. Obok worka leżą trampki, pewnie w worku jest t-shirt i krótkie spodenki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blazer - ale często widać na ulicach ludzi na ścigaczach, którzy właśnie w ten sposób są ubrani.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda chłopaka, ale to chyba jeszcze nie pora na 2oo :( chociaż jak słoneczko przyświeci to, aż chce się wyjechać. Troszkę jeszcze nie pora.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda chłopaka, ale to chyba jeszcze nie pora na 2oo :( chociaż jak słoneczko przyświeci to, aż chce się wyjechać. Troszkę jeszcze nie pora.

Straszne okoliczności. Całkowita bezradność wobec głupoty i ciemnoty umysłowej niektórych użytkowników dróg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×