Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Za kazdym razem, gdy probuje zachowac bezpieczny odstep, to ktos mi sie tam wlasnie wpycha... i taka to zabawa... ;-)

na mieście niestety tak jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuję, choć z drugiej strony najważniejsze, że z Wami wszystko oki :beer:

(* nie wiem czemu nie mogę załadować zdjęć z Picassa :/ )

jak otwierasz picassaweb, to z automatu Cię wrzuca na plus-google. na środku strony masz zapytanie na żółtym tle czy chcesz przejść do picassy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yahoo89, zyjesz, jestes zdrowy i nic Ci nie jest, ani zonie, to najwazniejsze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, dobrze że nic wam się nie stało, a pojazd się wyklepie ;)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za kazdym razem, gdy probuje zachowac bezpieczny odstep, to ktos mi sie tam wlasnie wpycha... i taka to zabawa... ;-)

Właśnie tu tkwi szkopuł ! ja też to zauważyłem, jak zachowam większy odstęp to zaraz się ktoś wpier.... a najgorsze że juz miałem tak ze dwa razy, wpadł taki idiota z impetem przede mnie i zaraz po heblach .... i weź tu człowieku nie bluzgaj!?! raz naprawdę dupę uratował mi ABS bo bym przydzwonił na mokrej nawierzchni.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj na tamie w jeziorsku podczas powrotu zaatakował mnie gigantyczny hamburger i nie był to efekt "Jodłowskiej altanki". Z jednej z budek z fastfoodami oderwał się z dachu wielki styropianowy hamburger i pofrunął wprost pod moje koła. Ominąłem go zawadzając lekko podnóżkami ale wyobraźcie sobie jakby brzmiały newsy w lokalnych gazetach jakby się coś stało...:lol:

  • Like 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Węgorz ubity przez latającego hamburgera"

:shock:

Trafiłbyś na pierwszą strone "Faktu" i stałbys się sławny!

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Węgorz ubity przez latającego hamburgera"

:shock:

Trafiłbyś na pierwszą strone "Faktu" i stałbys się sławny!

nie Węgorz, tylko Vengosh...

i do TVNu bys trafil... i do Polsatu... i moze nawet do telewizji... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj na tamie w jeziorsku podczas powrotu zaatakował mnie gigantyczny hamburger i nie był to efekt "Jodłowskiej altanki". Z jednej z budek z fastfoodami oderwał się z dachu wielki styropianowy hamburger i pofrunął wprost pod moje koła. Ominąłem go zawadzając lekko podnóżkami ale wyobraźcie sobie jakby brzmiały newsy w lokalnych gazetach jakby się coś stało...:lol:

Vengosh a myslalem ze atakujace galezie w drodze powrotnej to byl szczyt hardcoru :) Nie wiem juz jak klasyfikowac niebezpieczenstwa na drodze ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Składak motocyklowy:

http://www.youtube.com/watch?v=fDdA29_kJzY

Generalnie 95% kierowców motocykli z powyższej składanki nie myśli.

+ komentarze ;]

http://www.wykop.pl/link/1599479/sezon-motocyklowy-w-pelni-ku-przestrodze/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) Ominąłem go zawadzając lekko podnóżkami ale wyobraźcie sobie jakby brzmiały newsy w lokalnych gazetach jakby się coś stało... :lol:

Mniej więcej tak: "Pędzący na złamanie karku motocyklista zaatakował budkę z hamburgerami"

Świadek zdarzenie, właściciel budki: "Panie... o stamtąd jechał...tak ze dwieście najmniej"

Policja: "motocyklista nie dostosował prędkości do panujących warunków, umarzamy"

Komentarze internautów: "Dawca, samobójca, wariat, pewnie jeszcze był pijany albo z jakiegoś zlotu wracał" ;-)

Dyskusja podczas statystycznego obiadu: "Widzisz, a tobie się motora zachciewa, ja ci dam k*** motor"

etc. etc

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja się przyznam- wracając z Jeziorska zasnęłam na autostradzie- coś mnie obudziło. Do domu miałam jeszcze jakieś 90km. Zjazd na parking, miętowa guma do żucia, przebieżka mała naokoło motocykla i dojechałam do domu.

Zmęczenie i monotonna samotna droga w nocy do domu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja się przyznam- wracając z Jeziorska zasnęłam na autostradzie- coś mnie obudziło. Do domu miałam jeszcze jakieś 90km. Zjazd na parking, miętowa guma do żucia, przebieżka mała naokoło motocykla i dojechałam do domu.

Zmęczenie i monotonna samotna droga w nocy do domu

A mówią że na autobahnie jadąc motorem nie da się zasnąć :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja się przyznam- wracając z Jeziorska zasnęłam na autostradzie- coś mnie obudziło. Do domu miałam jeszcze jakieś 90km. Zjazd na parking, miętowa guma do żucia, przebieżka mała naokoło motocykla i dojechałam do domu.

Zmęczenie i monotonna samotna droga w nocy do domu

Muszę przyznać, że jestem w szoku. Zawsze, jak tylko mogę, to unikam autostrad, bo są monotonne i w puszce zaczynałem przysypiać, ale na moto, choćby nie wiem jak zmęczony, zawsze się rozbudzałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać, że jestem w szoku. Zawsze, jak tylko mogę, to unikam autostrad, bo są monotonne i w puszce zaczynałem przysypiać, ale na moto, choćby nie wiem jak zmęczony, zawsze się rozbudzałem.

Logan po kilku nieprzespanych nocach i cały czas bycia w gotowości jedziesz jak najkrótszą drogą do domu. To takie mikro sny- najbardziej niebezpieczne. Motor jechał a moja głowa spała

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan po kilku nieprzespanych nocach i cały czas bycia w gotowości jedziesz jak najkrótszą drogą do domu. To takie mikro sny- najbardziej niebezpieczne. Motor jechał a moja głowa spała

kilka razy mikro-spałaś na moto-widziałem osobiscie. Czyżby Marta czas na wnioski? W końcu. Kolejny raz tylko zwieksza ryzyko. Edytowane przez cykli
  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze bawarce trzeba zamontowac asystenta pasa ruchu i czujnik snu. W samochodach bmw taki bajer ma, to moze specjalnie dla Niej zaadoptuja to rozwiazanie na motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze bawarce trzeba zamontowac asystenta pasa ruchu i czujnik snu. W samochodach bmw taki bajer ma, to moze specjalnie dla Niej zaadoptuja to rozwiazanie na motocykl.

powinnam mieć Cyklego obok siebie :) On mnie zawsze pilnuje i krzyczy do ucha :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj na tamie w jeziorsku podczas powrotu zaatakował mnie gigantyczny hamburger i nie był to efekt "Jodłowskiej altanki". Z jednej z budek z fastfoodami oderwał się z dachu wielki styropianowy hamburger i pofrunął wprost pod moje koła. Ominąłem go zawadzając lekko podnóżkami ale wyobraźcie sobie jakby brzmiały newsy w lokalnych gazetach jakby się coś stało... :lol:

Brrrrrr... scena jak z "Oszukac przeznaczenie" ;-) Dobrze, ze sie nic nie stalo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając z Jeziorska chciałem looknąć jak tam łańcuch i tak się zapatrzyłem, że na prawo zjechałem i o mały włos przybombił bym w znak drogowy, na szczęście motek nie wyciąga dużych prędkości więc miałem jakieś 12 minut na reakcję :-D

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając z Jeziorska chciałem looknąć jak tam łańcuch i tak się zapatrzyłem, że na prawo zjechałem i o mały włos przybombił bym w znak drogowy, na szczęście motek nie wyciąga dużych prędkości więc miałem jakieś 12 minut na reakcję :-D

To nie motek, to zapewne lata praktyki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idiota i tyle :evil:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×