Skocz do zawartości
KaeS

Szukam GS 650

Recommended Posts

Powtórzę się w temacie "kupię" bo podobny post spłodziłem w "zamierzam kupić moto".

Chciałbym kupić BMW 650 GS. W zasadzie jestem "zielony" jeśli chodzi o ten motocykl. Nie wiem na co konkretnie mam zwrócić uwagę przy zakupie, jakie mogą być jego realne przebiegi odnośnie jego wieku. Bardzo proszę o porady i jestem zainteresowany podesłaniem mi Waszych ofert sprzedaży.

Wszystkim tym którzy przesłali mi porady i oferty serdeczne dzięki za zainteresowanie, coś na pewno wybiorę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebiegi są różne powiedzmy, że dla tych motków 10 tys rocznie to rozsądne przybliżenie. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na stan techniczny (wiem banał) + co było przy motku robione. Zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że 20 tys w motku z Itali czy germanii to taki żarcik sprzedającego. Zakładam, że jeździłeś już czymś i zdajesz sobie sprawę, że cena GSa np. 2007 z przebiegiem 20 tys wygląda np. tak:

http://suchen.mobile...s&pageNumber=1#

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dawno temu w latach 1987 - 92 miałem etezetkę, która w czasach komuny kryzysu paliwowego kiedy sprzedawałem miała 35 kk. Dlatego czasami trudno mi uwierzyć, aby motocykl 8 - 9 letni miał 22 kk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój ma 9 miesięcy i ma 7 tys

Popsuł się? :ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popsuł się? :ph34r:

Ja się popsulem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale za to ogromny prześwit :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się popsulem ;-)

wszyscy na zlocie widzieli jak się popsuwałeś ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój tiger 2014 miał 12900 jak sprzedawałem , f800st 2008 miał w momencie kupna 29700 /książka serwisowa , sprawdzone w serwisie bmw ale juz po zakupie- przed nie chcą po vin-ie jak się nie ma kolegi / , dl 2011 miał 12 jak kupiłem w 2015 /potwierdzone dokumentacją suzuki i fakturami / .

tak że reguły nie ma , jedni robią 3-5 rocznie inni 10 , są tacy którzy jeżdżą cały rok i robią 20-30 tysięcy . motki z włoch to przeważnie pełne oszustwo i ubezpieczalnia - myte polerowane , sklecane z czterech , książki z włoch to ze świecą szukac - taki rynek , dużo towaru na ulicy sie przewraca bo dużo jeździ ;-) . nasi licytują na aukcjach firm ubezpieczeniowych co się da i jest tanie , zimą klecą ulepa a wiosną wystawiają .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie Włochy bardzo psują rynek. Przyjeżdża kupa złomu z dziwnymi kwitami i tragicznym stanem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno, dawno temu przez dwa lata mieszkałem we Włoszech. To prawda, jednośladów tam bardzo dużo i sezon całoroczny, więc i przebiegi niemałe. No ale wtedy, kiedy byłem (93-94) bardziej mnie interesowały samochody niż motocykle. Widać do wszystkiego trzeba dorosnąć...

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem dla kogo szukasz, rozumiem, że dla żony, ale może jednak Cerata :-D

http://allegro.pl/bm...20.html#thumb/8

Ale ten jest z dwóch sklecony. W opisie jest napisane " połączenie motocykla enduro z motocyklem turystycznym " :-D
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ten jest z dwóch sklecony. W opisie jest napisane " połączenie motocykla enduro z motocyklem turystycznym " :-D

Z dwóch, z dwóch ....

Najważniejszy jest prześwit :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to chyba nie aktualne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×