Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak, trzy pozycje stabilne jak to nazwales, środek wyłaczone, prawo mocniejsze grzanko, lewe słabiej (abo odwrotnie)

Ja zakładalem oryginały, na szczescie mialem kiere przystosowana i wtyczki przy przekaznikach za akumulatorem. Konieczna duza uwaga przy montazu, na kabelki grzalek wychodzace z manetek, sa bardzo delikatne, ja jeden przyciachałem.

Dzięki! Ja je mam, tylko mi padł przełącznik ;/ Trzeba będzie chyba coś podłubać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki! Ja je mam, tylko mi padł przełącznik ;/ Trzeba będzie chyba coś podłubać...

Poszukaj na alledrogo, niedawno gdzieś widziałem okablowanie i mignął mi ten przełącznik razem z przeł. od ABS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj na alledrogo, niedawno gdzieś widziałem okablowanie i mignął mi ten przełącznik razem z przeł. od ABS

Popatrz tez bo ten przełącznik chyba da się rozłozyć, może cos ogarniesz;) Coś mi sie poplątały posty;) Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popatrz tez bo ten przełącznik chyba da się rozłozyć, może cos ogarniesz;) Coś mi sie poplątały posty;)

Rozłożyłem, bez "góry" działa - tzn. się przesuwa i ładnie łączy poszczególne piny (chociaż inaczej niż pisał bajer, łączy albo jeden albo drugi pin, a nie jeden lub oba). Po założeniu "góry" przez chwilę działał, przestał, później znowu zaczął działać... No chyba coś z niego będzie ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie ogólne - czy możliwe jest takie zdarcie manetek przy tym przebiegu?? (27tys) http://zapodaj.net/9...e2f3f5.jpg.html

Panie... niemiec sygnetem zdarł :D

A tak na poważnie, to w zależności kto w czym jeździ i jaką chemią myje motocykl, poruszałem ten temat w Twinie już kilka razy. Owinąłem manetki cieniutką warstwą jak do rakiet tenisowych. Koszt znikomy, a załatwia sprawę i w skórzanych rękawicach trzyma się lepiej niż oryginał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie ogólne - czy możliwe jest takie zdarcie manetek przy tym przebiegu?? (27tys) http://zapodaj.net/9...e2f3f5.jpg.html

Manetki sa dosc miekkie wiec milsze w dotyku ale za to bardziej podatne na wycieranie. W Fkach Gsach i Dakarach czesto sie takie widuje zwlaszcza jak kierownik jezdzi troche w terenie i zbyt mocno kierownice sciska :). Zauwaz, ze tylko ta czesc blizsza kierownicy jest bardziej wytarta gdzie manetke dodatkowo podtrzymuje kciuk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie jakieś sprawdzone patenty na przyklejenie manetek? Jak montowalem OXFORDY to wchodzily z wielkim oporem na wcisk, ale dziś, jak się zagrzały i trochę popracowały, to zrobiły się luźne.

Czym to konkretnie przykleić, żeby temperatura nie zneutralizowała kleju?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś miał do czynienia z manetkami SAITO?

Proszę o opinie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś miał do czynienia z manetkami SAITO?

Proszę o opinie

Nie... ale musisz do nich dokupic podobno jeszcze to, chyba że jest w komplecie http://allegro.pl/saito-spa-krem-do-rak-wan-paczula-lawenda150ml-i3541238986.html :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najnowsze Oxfordy są ciekawe. Natłukłem na nich jakieś 2 tyś km już i nie narzekam. Fajnie grzeją, nie mają sterownika/centralki tylko całość elektroniki ukryta w tym elemencie co montujesz na kierownicy. I masz manetki w różnych rodzajach (kwestia kształtu wykończenia).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co?? MAsz w dobrych pieniążkach??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najnowsze Oxfordy są ciekawe. Natłukłem na nich jakieś 2 tyś km już i nie narzekam. Fajnie grzeją, nie mają sterownika/centralki tylko całość elektroniki ukryta w tym elemencie co montujesz na kierownicy. I masz manetki w różnych rodzajach (kwestia kształtu wykończenia).

Jakieś zdjęcia?..... tak na przyszłość..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie cena całkiem dobra

zamawiam, wziąsc dla ciebie?

chyba triumph jednak zostanie :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem kurna ile ma średnica kiery u mnie.

A bym wziął tylko po południu mogę sprawdzić dopiero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem kurna ile ma średnica kiery u mnie.

jak nie masz akcesoryjnej, to powinna 22 mm :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak nie masz akcesoryjnej, to powinna 22 mm :)

Niby oryginał ale kto wie...

Nawet jesli ma kiere o zmiennym przekroju czyl np 28,6mm to koncowki sa 22mm. Na pewno jest oryginal wiec cala jest 22mm. No chyba ze to kiera od harleya. Wtedy bedzie w calach i inny wymiar.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ostatnich jazdach postanowiłem na postoju sprawdzić czy oryginalne grzane łapki BMW działają - (jeszcze tak na obu biegach i to obie).

Pytanie natomiast jest takie - czy powinny działać bez uruchomionego silnika - tylko na włączonej stacyjce ?

Szczęśliwych posiadaczy udogodnienia uprzejmie proszę o info

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×