Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

wystawiając ofertę na aukcji był zobowiązany poprawnie opisać towar - wymiary to jedno, opis to drugie.

O ile jesteś w stanie udowodnić że w opisie było - spodnie damskie (a nie spodnie dziecięce) - to możesz zwrócić towar na podstawie "niezgodności z przedmiotem umowy" - trzeba pamiętac że opis aukcji to opis przedmiotu umowy cywilno-prawnej zawartej na warunkach wymienionych w aukcji.

Jeśli opis był błędny to na tej podstawie masz prawo do zwrotu i nie obowiązuje tu zasada 10 dni zwrótu (która obowiązuje dla przedmiotów nowych zamawianych via internet).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tytule było napisane "Spodnie damskie rozmiar 34". I jak sprawdzałem dziś rozmiarówkę to żadna firma nie produkuje tak małych spodni damskich nawet zmiejszone XS to 100cm, rozmiar podany w tytule aukcji czyli 34 to 105-107cm

(a te mają 88cm długości).

Natomiast rozmiar dziecięcy S to długość 85-93cm. A na metce jest S. Stąd mój domysł że to spodnie dziecięce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to bez łaski.

Jeśli tylko będzie robił jakikolwiek problem - powołujesz się na prawomocnie zawartą umowę cywilno-prawną (jaką jest wygranie przez ciebie aukcji).

Zgodnie z podanymi przez Ciebie danymi - przedmiot umowy nie zgadza sie z opisem a co za tym idzie żądasz zwrotu pieniędzy oraz poniesionych (udokumentowanych) kosztów na podstawie niezgodności przedmiotu z zawartą umową.

Zostałeś wprowadzony w błąd i nie ważne czy celowo czy nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie - a na samym końcu jest jeszcze procedura rozjemcza na Allegro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a miał ktoś doczynienia z marką IXS???

znalazłem parę ładnych kurtek w rozsądnych cenach i poszerza się mój krąg zainteresowań, na razie mam listę

1. BMW Rallye 2 lub BMW Rallye 3

2. Rev'it Cayenne Pro

3. Alpinestars Durban (niestety przegięli z ceną w tym sezonie)

4. no i właśnie... IXS Eagle

kurde przeglądam ofertę... a może jednak Patrol? Montevideo? Nimerod?

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam skórę IXS. Bardzo fajna. Texy mnie nie przekonały. Taka modeca. Na co dzień używam ich rękawiczek. Ogólnie ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dziś nabylam spodnie jeansowe mottowear model kira czy jakoś tak ;) calkiem fajny kroj

No to z Mygosią jesteśmy forumowo co najmniej we trzy w Kirach. Bardzo fajnie leżą i są dość długie, bez protektorów wyglądają jak zwykłe jeansy :)

A na spodnie poza miasto chyba kupię sobie dziś Modeki Stelę. Są trójwarstwowe - podpinka i membrana do wypięcia. Są też cztery wywietrzniki na suwak. Przy wczorajszym przymierzaniu jednej z par okazało się, że jak usiadłam na sklepowego motka, protektory kolan wylądowały mi na udach :-o Warto to sprawdzić przy kupowaniu spodni. Na szczęści Modeka dysponuje modelami z przedłużaną nogawką i teraz wszystko jest na swoim miejscu :) Mam nadzieję, że będę z nich zadowolona :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to z Mygosią jesteśmy forumowo co najmniej we trzy w Kirach. Bardzo fajnie leżą i są dość długie, bez protektorów wyglądają jak zwykłe jeansy :)

cztery ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to z Mygosią jesteśmy forumowo co najmniej we trzy w Kirach. Bardzo fajnie leżą i są dość długie, bez protektorów wyglądają jak zwykłe jeansy :)

cztery ;)

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, :D ja to wzrokowcem jestem, możecie dziewczyny potwierdzic to na zdjęciach? :D :-P :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, :D ja to wzrokowcem jestem, możecie dziewczyny potwierdzic to na zdjęciach? :D :-P :beer:

Na pewno macie inne przeszycie na tylnych kieszeniach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, spodnie Stela Modeki kupione :) Miałam szczęście i była na nich zeszłoroczna cena (590zł), a na wiosnę wszystko podrożało! Miło zaskoczyła mnie też gwarancja! Dwa lata na wszystko! Na rozprucia i na zamki :) Może w Rukkce to norma, ale te kosztują trzy razy mniej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Buty niezłe tylko ta cena troszkę...wysoka

Jak na buty z Gore to chyba jednak niezbyt wygórowana cena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, spodnie Stela Modeki kupione :) Miałam szczęście i była na nich zeszłoroczna cena (590zł), a na wiosnę wszystko podrożało!

Pochwal się jeszcze gdzie Ci się udało znaleźć rozmiar i dobrą cenę :)

Ja jeszcze zwiedzam :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem w któryms wątku że zobaczę termoaktywną bieliznę w sklepie BHP, są po 80 zł za kpl. Cena taka bo nie ma w opisie że na moto;) a działanie to samo! po 40 zł za szt. i góra i dół w tej samej cenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poproszę skład materiału z którego jest wykonana ta bielizna termoaktywna..

łatwo napisać że jest to "to samo"

ale po pierwsze sama bielizna dzieli się na kilka rodzajów, a juz zupełne 2 podstawowe to sezony: lato/zima

Nie wiadomo na co nastawiona jest ta bielizna, na grzanie, odprowadzaniepotu, zatrzymywanie wiatru czyraczejwłaśnie przeiwewnośc. w przecież każde z wymienionych ma inny wpływ na użytkowanie bielizny.

Upraszczanie do "niema napisu "motocyklowa" to jest tańsza" jest nieco zbyt daleko idące..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, spodnie Stela Modeki kupione :) Miałam szczęście i była na nich zeszłoroczna cena (590zł), a na wiosnę wszystko podrożało!

Pochwal się jeszcze gdzie Ci się udało znaleźć rozmiar i dobrą cenę :)

Ja jeszcze zwiedzam :(

Sklep w którym kupiłam jest na Pradze: http://motostyl.pl/ , lecz obawiam się, że tylko przez pomyłkę była na tych spodniach stara cena, pewnie po moim kupnie przeglądają cały magazyn, żeby drugi raz tego błędu nie popełnić ;)

Ps.przy zakupach warto poprosić o kartę stałego klienta, później będą zniżki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to z Mygosią jesteśmy forumowo co najmniej we trzy w Kirach.

Kira kojarzy mi się nieodparcie z Keirą Knightley... :wub: Muszę znaleźć jakiś plakat z nią i na ścianę nakleić. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o sprawę dobrej wentylacji to trzeba zwrócić uwagę na ustawienie kiery :-)

429908_326158770765100_140261906021455_819995_1865376461_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×