Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Może jakaś pikieta przed sądem? Nie jesteśmy stadem baranów, i nie powinno się nas tak traktować.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest nasza rzeczywistość :twisted: , trzymam kciuki za rodziców Łukasza. Jest nadzieja że dzięki takiej determinacji mamy Łukasza coś się zmieni.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybory nadchodzą. Może raz media zrobią coś pożytecznego. Sugeruję nagłośnienie sprawy.

pozdrawiam

A.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Wysłany: 2014-06-01, 09:24 Rozprawa sądowa ! Pamięci ŁUKASZA !!! icon_ignore.gif icon_q.gif icon_quote.gif line.gif

A WIĘC ROZPRAWA ODBĘDZIE SIĘ 07 LIPCA W PUCKU ul. ŻEROMSKIEGO O GODZINIE 09.00 A tu kilka słów od mamy ŁUKASZA

Ważne jest to, że nie jesteśmy sami jako rodzice i że Państwo również oczekujecie sprawiedliwego procesu. Dziękuje, już nie wiem który raz za wsparcie, ale bez niego nie miałabym tyle siły. Brakuje słów żeby wyrazić jak bardzo mi pomagacie, jak bardzo wzruszyła mnie Wasza inicjatywy. Myślę, że nie będziecie Państwo mogli wejść na salę rozpraw, która jest niewielka, ale wasza obecność nawet przed sądem w Pucku już bardzo wiele znaczy i da wielu do myślenia. Dziękuje. Mama Łukasza"

Trochę ludzi już zdeklarowało się przyjechać na czas rozprawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już nie pierwsza tego typu sprawa, o której słyszę, że sprawcą wypadku jest ktoś ważny. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. U mnie w pracy jedną dziewczynę na pasach potrąciła córka pewnego prokuratora, efekt? Wybite zęby, złamana ręka, wybity bark i mandat za wtargnięcie na pasy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Lublinie też regularnie. Minmo artykułów w prasie, zazwyczaj jest potem jakaś farsa sądowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykra sprawa ale niestety prawo w naszym kraju jest dla bogatych (w domyśle dobrze ustawionych)

W moim mieście miała miejsce taka sytuacja, że mama prezydenta miasta została potrącona na pasach (ale było to wtargnięcie na pasy). I co zrobił prezydent?? Zlikwidował pasy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezu aż mnie noga boli teraz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też w sumie przeżyłam taka sytuację. Kompletnie pijany komunistyczny ordynator szpitala potrącił samochodem mnie i mojego tatę jak jechaliśmy na rowerach. Nie zrobiono mu nic, bo nikt nie widział czy to na pewno on prowadził samochód. I ja i tata straciliśmy przytomność, a świadkowie przyjechali po fakcie. Facet miał 3,5 promila alkoholu we krwi.

Zmieniła się tylko grupa uprzywielejowana.

Mamo i Tato Łukasza nie mogę być w Pucku pod sądem niestety, ale będę trzymała kciuki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykra sprawa ale niestety prawo w naszym kraju jest dla bogatych (w domyśle dobrze ustawionych)

W moim mieście miała miejsce taka sytuacja, że mama prezydenta miasta została potrącona na pasach (ale było to wtargnięcie na pasy). I co zrobił prezydent?? Zlikwidował pasy.

Aż dziw, że nie kierowcę...

Pozostałych nie skomentuję, bo szkoda klawiatury.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykro się czyta takie relacje. Życzę rodzinie śp. Łukasza że Sąd będzie niezawisły i obiektywny.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem gdzie ... może kogoś zainteresuje, może ktoś się wybierał na spektakl... http://teleshow.wp.pl/gid,16670053,title,Zwyciezca-Must-Be-The-Music-mial-grozny-wypadek-Jego-stan-jest-ciezki,tpl,6,galeria.html

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj na Strachowskiego we Wrocku Pani nie zauważyła. Kierownik zabrany karetką - motek - tragedia. Nawet nie wiadomo co to było.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj na Strachowskiego we Wrocku Pani nie zauważyła. Kierownik zabrany karetką - motek - tragedia. Nawet nie wiadomo co to było.

A to dlatego taki korek był....przy VW czy gdzie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10371406_10152522341909846_2980453404205928376_n.jpg

Ja przez takiego idiote pare lat temu mało nie straciłem życia, wyskoczył mi zza krzaków pod koła, wpadłem w poslizg (luty lub marzec)ledwie wyprowadziłem auto! :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uwaga Poznaniacy,

od wczoraj cała ulica Rynkowa w Przeźmierowie jest wysypana żwirkiem po naprawie drogi. Wczoraj dwa razy bym glebnął.

Dziś już to trochę rozjeździli,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez tragedii z prędkością. ALe mógłby wolniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez tragedii z prędkością. ALe mógłby wolniej.

W zasadzie to mógłby w ogóle nie jechać w ten sposób między poruszającymi się pojazdami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie to ten w puszce z kamerką specjalnie, chamsko zajechał mu drogę i chłopaka dosłownie zwinął na 2oo!!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×