Skocz do zawartości
Pawel

Kufry, gmole i stelaże

Recommended Posts

Jejku, jejku jakie przestępstwo, chcialem szybko wrzucić i tyle. Nie, nie ja sprzedaję, znalazłem przypadkiem i chciałem dobrze. To się Paweł (pozwalam sobie po imeniu) może strasznie nie narobi i nie nakrzyczy mocno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czizus, dopiero zobaczyłem, że okazja nie ma "o", Nie wiem jak poprawić, z resztą sensu nie ma, a przede wszystkim nie wiem jak i wg przecież tego postu tu nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czizus, dopiero zobaczyłem, że okazja nie ma "o", Nie wiem jak poprawić, z resztą sensu nie ma, a przede wszystkim nie wiem jak i wg przecież tego postu tu nie ma.

. Brak literki to nie problem, ale przetłumacz resztę , albo podaj ziolo , po którym należy czytać ;)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ehh...

Nie przejmuj się, to tylko żarty.

Juz sie chlopak zalamal a to dopiero przeciez poczatek.... Poczekaj jak temat wskoczy na druga strone.. ;) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jejku, jejku jakie przestępstwo, chcialem szybko wrzucić i tyle. Nie, nie ja sprzedaję, znalazłem przypadkiem i chciałem dobrze. To się Paweł (pozwalam sobie po imeniu) może strasznie nie narobi i nie nakrzyczy mocno.

Paweł tak szybko nie zwykł narobić... - przeżył już bardziej stresujące sytuacje - dużo i szybko jeździ i zaliczył już niejeden parking ;)

Sorek - użyj magicznego słowa "przepraszam" i zacznij od nowa, a wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pojechali po Sorku ...

Przecież wiadomo, że my tylko tak w dobrej wierze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To byłby chyba ostatni z powodów do załamania czy przejęcia w moim życiu moi drodzy. Za stary jestem na takie pierdoły i kolejność priorytetów już mam dawno ustaloną. Adminie zamiataj, zamiataj, ktoś przecież musi, nie każdy lubi :) Rozumiem, że to żart z tym przepraszaniem. Nie chcę wyjść na niepokornego - ale pytam: za co? Czy może za chęć niesienia pomocy i wg? Zapomnij. Wręcz przeciwnie, może ktoś się znajdzie kto skorzystał i może podziękuje. Wiem, jestem urzytkownikiem tego forum i jeżeli nadal chcę nim pozostać to muszę dostoswać się do panujących w nim zasad - przecież to oczywista oczywistość. Zarty, żartami ale ciągnięcie łacha czy czekanie na czyjeś potknięcie nie świadczy najlepiej o tzw "starych bywalcach" i "przyjazności" forum? Są jakieś punkty, jakiś ranking ?. Np. odesłanie do przywitalni świerzaka - 3 pkt, przyłapanie postu w niewłaściwym dziale - 2pkt itp. Oczywiście wymienne na browary w stosownym przeliczniku. Nie będę słodził żeby ktoś poczuł sie lepiej i zasnął w błogim poczuciu samouwielbienia. Jestem tu bo lubię motocykle i wszystko co z nimi związane, i mam nadzieję, że ostatecznie dobrze trafiłem.

Edytowane przez sorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Zarty, żartami ale ciągnięcie łacha czy czekanie na czyjeś potknięcie nie świadczy najlepiej o tzw "starych bywalcach" i "przyjazności" forum. Są jakieś punkty, jakiś ranking ?. Np. odesłanie do przywitalni świerzaka - 3 pkt, przyłapanie postu w niewłaściwym dziale - 2pkt itp. Odczywiśćie wymienne na browary w stosownym przeliczniku. Nie będę słodził żeby ktoś poczuł sie lepiej i zasnął w błogim poczuciu samouwielbienia.

No toś nas rozszyfrował :lol:

Ale spoko - już widzę stajesz się jednym z nas - tyle tekstu, a nic o stelażach, kufrach czy gmolach. Spam idealny ;)

My przyznajemy + - dla Ciebie +3

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej mocne 3+ niż naciągane 4- . Taki już jestem. "Stelaż, kufer, gmol" - żeby nie było :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są jakieś punkty, jakiś ranking ?. Np. odesłanie do przywitalni świerzaka - 3 pkt, przyłapanie postu w niewłaściwym dziale - 2pkt itp.

Za odesłanie są 4 punkty.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za tekst o diodach +5

Za tekst o jeżdżeniu po garażu +10

Za celne 'chcesz w ryj' +20

Za jakiekolwiek wspomnienie o parkingach przed marketami - zerowanie licznika ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To znaczy, że jak się nałapie minusów to starczy pojeździć po parkingu pod marketem?? :D

W temacie: kufry mam, i nie waham się ich używać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To znaczy, że jak się nałapie minusów to starczy pojeździć po parkingu pod marketem?? :D

Powiedziałeś to!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×