Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Karol.

Skóry sa bajeranckie ale mało praktyczne. W chłodne dni zimno, w ciepłe leje się poy po plecach.

Zainwestuj w texy. Będą bardziej uniwersalne i łatwiejsze w konserwacji.

Ja mam erxy i skórę. Skórę zakładam kilka razy w sezonie od wielkiego dzwonu.

Dzięki za opinie. Własnie zastanawiałem sie nad nad praktycznością skory i do dochodzę to podobnych wniosków. Czy znajdę spodnie z texy które włoże w swoje buty ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a po co chcesz wkładać w buty? Żeby mieć mokro przy pierwszym deszczu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karol, ciuchy muszą pasować przede wszystkim na Ciebie

Czasami Lans po mieście musi być :-)

Wiem,wiem :) Chodziło mi o to,czy taki ubiór czyli skóra będize pasował do motocykla enduro. ale już chyba podło na tekstyl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem,wiem :) Chodziło mi o to,czy taki ubiór czyli skóra będize pasował do motocykla enduro. ale już chyba podło na tekstyl

Korzystaj z wyprzedaży, a jednak najlepiej przymierzyć odzież, bo rozmiar rozmiarowi nie równy. wczoraj byłam w liberty motors w Wawie i mają takie przeceny, że żałuje iż mam kask, bo suomy można mieć za 1000zl! a inne również za 30-50% mniej. wejdz sobie na intermotors. kupiłam np kurtkę za 50% ceny wyjściowej :D

a i tu jest spory wybór w dobrych cenach: 4ride.pl

pozdrowienia :)

jednak tu warto zajrzeć:

http://f650gs.pl/topic/2343-dzial-damsko-meski-czyli-odziez-w-trase/page__pid__47186__st__120#entry47186

http://f650gs.pl/top...dziez-na-motor/

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karol - bede obserwowal temat, bo jestem dokladnie w takiej samej sytuacji :) Na zime mam zamiar wydac jakies 1300 na kurtke i spodnie :)

Moze to Cie zaintersuje

http://www.kawaler.com.pl/category/41,zestaw-odziezy-na-motocykl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczękowiec do 600zł to AGV Longway

trochę więcej to nieprodukowany juz Nolan N102

to jest średnia półka, choć czemu AGV są tak tanie to nie umiem odpowiedzieć

oprócz tego AGV ma jakąś low-budgetową markę ale nie pomnę nazwy teraz

Edytowane przez marcinn72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karol - bede obserwowal temat, bo jestem dokladnie w takiej samej sytuacji :) Na zime mam zamiar wydac jakies 1300 na kurtke i spodnie :)

Moze to Cie zaintersuje

http://www.kawaler.c...ezy-na-motocykl

Anasazi- bardzo fajny zestaw. Przymierzasz się do kupna ? Sklep z modeką chyba jest w Łodzi z tego co kojarze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczękowiec do 600zł to AGV Longway

trochę więcej to nieprodukowany juz Nolan N102

to jest średnia półka, choć czemu AGV są tak tanie to nie umiem odpowiedzieć

oprócz tego AGV ma jakąś low-budgetową markę ale nie pomnę nazwy teraz

Miałeś moze doczynienia z tym kaskiem ? panuje opinia,ze po jakims czasie zawiasy sie luzuja i w kasku zaczyna sie robic głośno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anasazi- bardzo fajny zestaw. Przymierzasz się do kupna ? Sklep z modeką chyba jest w Łodzi z tego co kojarze

Jak pewnie wiesz - najpierw gaźniki, potem gmole, a na końcu ciuchy i kask :) Więc na razie nie przymierzam się do kupna, ale warto juz rozpoznać pole przed walką :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korzystaj z wyprzedaży, a jednak najlepiej przymierzyć odzież, bo rozmiar rozmiarowi nie równy. wczoraj byłam w liberty motors w Wawie i mają takie przeceny, że żałuje iż mam kask, bo suomy można mieć za 1000zl! a inne również za 30-50% mniej. wejdz sobie na intermotors. kupiłam np kurtkę za 50% ceny wyjściowej :D

a i tu jest spory wybór w dobrych cenach: 4ride.pl

pozdrowienia :)

jednak tu warto zajrzeć:

http://f650gs.pl/top..._120#entry47186

http://f650gs.pl/top...dziez-na-motor/

4ride.pl wielkie dzięki za namiar na sklep ! faktycznie bardzo duzy wybór i ceny bardzo przystępne. Wszystko w jednym sklepie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z AGV nie miałem do czynienia

kaski szczękowe z reguły są głosniejsze

przyznam szczerze że nie zdecydowałem się na LongWay'a kilka lat temu bo cena na poziomie 350zł w intermotors podpadała mi

wyszedłem z założenia że tanie nie może iść w parze z jakością

odnośnie Nolana N102 znajdziesz sporo wypowiedzi na forum, także moich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z AGV nie miałem do czynienia

kaski szczękowe z reguły są głosniejsze

przyznam szczerze że nie zdecydowałem się na LongWay'a kilka lat temu bo cena na poziomie 350zł w intermotors podpadała mi

wyszedłem z założenia że tanie nie może iść w parze z jakością

odnośnie Nolana N102 znajdziesz sporo wypowiedzi na forum, także moich

Widzę dużo pochlebnych opinii o tym Nolanie w przciwieństwie do longway a. znalazłem nawet ciekawą ofertę http://allegro.pl/kask-szczekowy-nolan-n102-nie-ma-mocnych-na-niego-i1924944075.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW ma w ofercie kurtki i spodnie z "szyszką". To jest materiał na zimne i upalne dni. Wiem, co mówię, bo w spodniach jeżdżę cały rok i szafa gra. Tyle tylko, że zimą warto jakieś kalesonki pod spód wrzucić. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nolan N102 - beznadziejny patent z zewnętrzną blendą.

AGV Longway - ładny, mały, średnio wykonany, bez blendy.

Proszę nie dublujmy tematów - o kaskach piszemy tu: Kask

O ubraniach - Justyna podała pomocny „sznurek”.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aliku, słuszna uwaga. Mamy czata i działy z istniejącymi tematami...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karolsieradz spotkałem się z opinią (nie wiem czy słuszną), że spodnie skórzane wsadza się do buta a tekstylne na zewnątrz buta. Powiem szczerze, że nie przykładam specjalnej wagi do wyglądu motocyklisty ale nie wyobrażam sobie bikera na eFce w skórze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karolsieradz spotkałem się z opinią (nie wiem czy słuszną), że spodnie skórzane wsadza się do buta a tekstylne na zewnątrz buta. Powiem szczerze, że nie przykładam specjalnej wagi do wyglądu motocyklisty ale nie wyobrażam sobie bikera na eFce w skórze :)

Nie widziałeś Krzyzaka w Mikorzynie, w pełnym kombinezonie skórzanym ze ściga :lol:

DSC00983.JPG

To ten Jegomość przy zółtym szerszeniu ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam że skóry są mniej praktyczne ale co kto lubi Ceny raczej słone Najtańsze i zarazem nadające się na motka szyje firma Tarbor z Lublina www.tarbor.pl/

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW ma w ofercie kurtki i spodnie z "szyszką". To jest materiał na zimne i upalne dni. Wiem, co mówię, bo w spodniach jeżdżę cały rok i szafa gra. Tyle tylko, że zimą warto jakieś kalesonki pod spód wrzucić. :)

potwierdzam. Ja teraz jeszcze bez kalesonek ale pod kurtkę coś trzeba założyć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po obejrzeniu tego zdjęcia dochodzę do wniosku,ze jednak nie skóra tylko komplet tekstylny będzie najlepszy. W dodatku jest praktyczniejszy,wygodniejszy i w kwocie jaką mam do dyspozycji mam wiekszy wybór. Co do kasku to widze,ze ile osób,tyle opinii niestety ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do kasku to widze,ze ile osób,tyle opinii niestety ;/

A czego się spodziewałeś.. kasku nie zmienia się co sezon.. każdy Żyd swój towar chwali, weź Caberga Kondę, dobry jak za tą kasę, masz następny do zastanowienia :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czego się spodziewałeś.. kasku nie zmienia się co sezon.. każdy Żyd swój towar chwali, weź Caberga Kondę, dobry jak za tą kasę, masz następny do zastanowienia :-P

Nie no racja..Czym więcej opinii tym lepiej. konda jest fajna,podoba mi się. tylko kto wymyślił w takim miejscu suwak od blendy ?? Mniej więcej już jakiś tam pogląd w temacie mam. Teraz trzeba poprzymierzac. Podoba mi się:

Shark Openline

Airoh Mathisse

Airoh Miro XR - ten najbardziej

Caberg Konda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×