Skocz do zawartości
Pawel

Odcinkowy pomiar prędkości

Recommended Posts

bo to wszystko przez... ten śnieg ;-)/>

i brak opon zimowych w rowerach....

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem ten artykuł. Problem polega na tym, że każdy sąd w naszym kraju moze wydać inny wyrok w tej samej sprawie. Przynajmnij tak mi się wydaje, jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że tak, to nie juesej i ich precedensy ;(

Czytałem ten artykuł. Problem polega na tym, że każdy sąd w naszym kraju moze wydać inny wyrok w tej samej sprawie. Przynajmnij tak mi się wydaje, jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi,

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem ten artykuł. Problem polega na tym, że każdy sąd w naszym kraju moze wydać inny wyrok w tej samej sprawie. Przynajmnij tak mi się wydaje, jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi,

Tak to prawda ale jeżeli zażalenie ITD nie dojdzie do skutku i sąd podtrzyma ten wyrok to ITD nie będzie mogła wystawiać mandatu jak kierowca się nie przyzna i nie będzie mogła kierować sprawy do sądu a to już zmienia postać rzeczy.

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
156353_580425098637631_112059628_n.jpg
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie "oznaczenia" pojawiły się na jednym z mostów w moim mieście ;)

312448_10200279285015395_473190286_n.jpg

150926_451402164913358_976051637_n.jpg

528816_10151370461259015_2147324879_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat tam się przydadzą - A4 i A1 na Ślasku to tor wyścigowy :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechałem w niedzielę tamtędy jakoś nikt nie szalał (może tak trafiłem) ale będę jechał w piątek to znowu poobserwuję ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mowie, ze zawsze i wszędzie, ale troche tam przeginają. Choć najbardziej wkurza ilość bramek na A4 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze na drogach znajdzie się jakiś wariat a jak jest jeszcze szeroka to już w ogóle. Taka jest prawda

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pewien, że nic wielkiego się nie stanie. No może poleci głowa jakiegoś urzędnika niskiego szczebla, który nie będzie już w stanie zwalić odpowiedzialności niżej :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odcinkowy pomiar prędkości qrwa mam w dupie jak wracałem z karpacza to mnie na odcinku 7 km 2 x skazowali razem 800zł i 16 pkt qrwa jego mać i cb nie uratowało qrwa jego mać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli to się okaże prawdą to będą niezłe jaja http://motoryzacja.i...da,1894598,8265

A jak było z kartami pojazdów?? Przecież też były nielegalne (tzn opłata za nie) i co?? I nic można sobie walczyć tylko koszty poniesione będą nieadekwatne do odzyskanych.

odcinkowy pomiar prędkości qrwa mam w dupie jak wracałem z karpacza to mnie na odcinku 7 km 2 x skazowali razem 800zł i 16 pkt qrwa jego mać i cb nie uratowało qrwa jego mać

Ostatnio zacząłem używać do CB jeszcze Yanosika. Nawet zdaje egzamin ten zestaw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odcinkowy pomiar prędkości qrwa mam w dupie jak wracałem z karpacza to mnie na odcinku 7 km 2 x skazowali razem 800zł i 16 pkt qrwa jego mać i cb nie uratowało qrwa jego mać

Nauczą i Ciebie jeździć.... nauczą... zobaczysz... ja już umiem (chyba) :-D :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do kolegów z Wawy i okolic.

Może ktoś wie co to za ustrojstwa powiesili nad drogą Siedlce - Wawa w okolicach Kałuszyna? Jedna bramka z jakąś kamerą i innym ustrojstwem jest parę km przed Kałuszynem (jadąc od Siedlec) na pasie w kierunku wawy, a druga taka sama przed samym Kałuszynem tylko zbiera jadących w kierunku Siedlec. Myślalem, że to jest odcinkowy pomiar ale nie ma wymaganego oznakowania i nie ma bramek "zamykających " pomiar. Więc co to to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może testują dopiero :roll:

Myślę, że to coś innego.

W odc. pom. pr. w systemie muszą być bramki "na wejściu" i "wyjściu" a tu tylko jedna (na danym pasie).. :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×