Skocz do zawartości
leff

ZŁODZIEJE!!! UWAGA!!!

Recommended Posts

Czyli wszyscy są równi. Już dawno o tym było we "Folwarku zwierzęcym" Orwell'a ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest, ale przy dobrej woli producentów mogłoby zapewne być inaczej. 13000 zł to niemała kwota i da się ją zabezpieczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest, ale przy dobrej woli producentów mogłoby zapewne być inaczej. 13000 zł to niemała kwota i da się ją zabezpieczyć.

Jacek , samochód też może kosztować nawet 300 tys a zestawy do jego otwarcia zaczynają się od 4 tys. Za 20 tys można kupić super profesjonalny zestaw do otwarcia i uruchomienia każdego samochodu danej marki ,,, i jeszcze w cenie jest szkolenie z obsługi.

To zawsze jest nierówna walka. Podobnie jak np z zamkami do drzwi ....wybieramy, wierzymy producentom w jakieś niepowtarzalne kombinacje klucza i wykonanie do mikronów nie do podrobienia.

Przychodzi złodziej z "profesjonalnym " sprzętem i radzi sobie z tym cudem w góra 2 minuty.

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja to widzę tak: Pracuję na pieniądze, które zarabiam, jestem dojony z tego co zarobiłem przez państwo gdyż płacę podatki zusy i inne pierdoły. Generalnie na wszystko co mam zarabiam uczciwie. A złodziej nie dość, że ukradnie (nie zawsze płaci ubezpieczalnia) to do tego nie dość, że nie zapłaci podatków to jeszcze zarobi więcej ode mnie.

W najgorszym wypadku złapie go policja i albo dostanie zawiasy albo sanatorium na roczek. I generalnie to sanatorium też na mój i Wasz koszt.

Centrino, co prawda w zawodzie "złodziej" konkurencja jest duża, ale jeszcze chyba koncesji nie ma. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dołączyć do tego grona wolnych i szczęśliwych ludzi ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, co prawda w zawodzie "złodziej" konkurencja jest duża, ale jeszcze chyba koncesji nie ma. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dołączyć do tego grona wolnych i szczęśliwych ludzi ;-)

Nigdy w życiu nic nie ukradłem i nie zamierzam - tak mnie rodzice wychowali. Zastanawiam się czy nie zrobili błędu ale już tego nie zmienię.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy w życiu nic nie ukradłem i nie zamierzam - tak mnie rodzice wychowali. Zastanawiam się czy nie zrobili błędu ale już tego nie zmienię.

Państwo powinno Cię odebrać rodzicom, że Cię źle wychowują :P

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×