Skocz do zawartości
leff

ZŁODZIEJE!!! UWAGA!!!

Recommended Posts

Szkoda to fakt, współczuję, ale kurwa jak się nie zamyka garażu to na co liczyć? To okazja czyni złodzieja, czy nie?

Ja bym Ci za takie coś do dupy nakopał, nie rozmawiałeś o tym ze swoją żoną? mam nadzieję że już to zrobiła :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda to fakt, współczuję, ale kurwa jak się nie zamyka garażu to na co liczyć? To okazja czyni złodzieja, czy nie?

Ja bym Ci za takie coś do dupy nakopał, nie rozmawiałeś o tym ze swoją żoną? mam nadzieję że już to zrobiła :-D

Danielu nie za surowo? O dawna znana jest zdolność Vena do czynności mechanicznych. Jak się nie potrafi to się nie potrafi - to jednak jest okoliczność łagodząca :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda to fakt, współczuję, ale kurwa jak się nie zamyka garażu to na co liczyć? To okazja czyni złodzieja, czy nie?

Ja bym Ci za takie coś do dupy nakopał, nie rozmawiałeś o tym ze swoją żoną? mam nadzieję że już to zrobiła :-D

No cóż, od czasu jak kupiłem ten garaż to w ten sposób go zamykałem i nic się nie działo. Garaż nie stał otworem, musieli zwolnić mechanizm podnoszenia bramy aczkolwiek byłoby im znacznie trudniej jakbym przekręcił zamek. Po drodze musieli się jeszcze przedostać przez bramę i furtkę, Byłes to wiesz jak to wygląda. Żona nie nakopała mi do dupy, nie jest specjalnie związana z moimi rzeczami motocyklowymi, a tym bardziej z motocyklem ;-)

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to za różnica jest czy otwarty czy nie?

Za wynoszenie cudzego mienia należy upier...ć łapę przy samej dupie i tyle.

Tu też preferuję techniki starozakonne.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven jakbyś chciał takiego Uvexa to daj znać bo u mnie leży nie używany, płetwa klejona co prawda bo jak na Ciebie czekałem pod Novotelem to mi kask spadł na beton :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie jest przycisk "NIE LUBIĘ TEGO" :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Qrwa znowu ?

Wysłane z garażu

Chyba trzeba auto zmienić,

Gdzie jest przycisk "NIE LUBIĘ TEGO" :evil:

Dave, Pan do Ciebie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie bezczelnie wyprowadzili ze sklepu rowerowego w biały dzień dwa drogie, nowe rowery. Znajomy wq..y na maxa bo nawet nie wie w którym momencie, wrzuciłem na Fejsa zdjęcia, może gdzieś wypłyną....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie jest przycisk "NIE LUBIĘ TEGO" :evil:

Na fejsbuku.

Dave, Pan do Ciebie ;-)

Obsłużony ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego nie kupiłem VW.

Przykra sprawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkim rąbią nawigacje z vw/audi itp . kolega wziął pieniądz z ubezpieczalni i wsadził normalne radio + tomtoma . ma spokój ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

goli pier.... itd . jak masz po leasingu to zabieraj kase i zakładaj zwykłe . i tak tyle nie zapłacą ale wystarczy na zapełnienie dziury , tomtoma , src do kasku i kufry :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa.. cały czas szuka się rozwiązania żeby wszystko było w jednym, a teraz znowu wracać do osobnego radia, kabli, nawigacji, telefonu do ucha i podobnych pierdół? Kurwa muszę swoje ubezpieczyć :?

P.S. Wczoraj, albo dzisiaj rano w TVN24 widziałem reportaż nt. lokalnych kradzieży, aut, wyposażenia, kieszonkowców, i takie tam... dolnośląskie króluje w tej materii, co ciekawe podkarpackie ma tu najmniejsze "dokonania", prawie zupełnie odwrotnie jak w wyborach :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.....reportaż nt. lokalnych kradzieży, aut, wyposażenia, kieszonkowców, i takie tam... dolnośląskie króluje w tej materii .....

Bo tu nikt nie wierzy w prawo ani sprawiedliwość ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×