Skocz do zawartości
leff

ZŁODZIEJE!!! UWAGA!!!

Recommended Posts

łeb urwać i do dupy wsadzić..

a tego typu kradzież to typowe zlecenie..

i obawiam się że to nie "nasze hermetyczne grono"

części pewnie na jakimś ładunku jadą już na zachód..

Albo i wschód bo tam też ludzie mają odpowiednią kasę..

Życzę pokrzywdzonemu aby wszystko się znalazło, ale tym którzy przyłożyli łapę - wszystkiego najgorszego..

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W środę w ubiegłym tygodniu skradziono chłopakowi koleżanki z pracy w okolicach Jeleniej Góry:

http://omko.pl/forum/watek/916/skradziono-czarne-suzuki-drz-400-sm-

Suzuki DR-Z 400SM

Nr VIN JS1B8111100101180

nr rej KR 549C

Gdyby ktoś coś wiedział....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W środę w ubiegłym tygodniu skradziono chłopakowi koleżanki z pracy w okolicach Jeleniej Góry:

http://omko.pl/forum...uki-drz-400-sm-

Suzuki DR-Z 400SM

Nr VIN JS1B8111100101180

nr rej KR 549C

Gdyby ktoś coś wiedział....

Niewiarygodne ale się znalazł....W Czechach jakiś koleś (obywatel Czech) miał nim lekkiego szlifa i Policja sprawdziła ramę pojazdu, okazało się, że nr zostały przebite (dość nieumiejętnie). Moto jest już u szczęśliwego właściciela :-)

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no proszę, czyli jeszcze cuda się zdarzają :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesi biorą odwet za 68?

Super, że się znalazł.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niewiarygodne ale się znalazł....W Czechach jakiś koleś (obywatel Czech) miał nim lekkiego szlifa i Policja sprawdziła ramę pojazdu, okazało się, że nr zostały przebite (dość nieumiejętnie). Moto jest już u szczęśliwego właściciela :-)

Może to jakiś trop dla tych sprzętów znikających z Karpacza i okolic?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może to jakiś trop dla tych sprzętów znikających z Karpacza i okolic?

Też już o tym myślałem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie, że się znalazł... a granica jak widać obojętnie czy wschodnia, zachodnia czy południowa kusi i zachęca do różnych bezbożnych czynów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ostatnio taki raban był w przygranicznych Czechach że dużo złodziei i polizija czeska na dzień dobry była pewna że to polscy złodzieje...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy inaczej w Karpaczu i okolicach zginęło tego lata około 30 motongów.To pewnie jakaś zorganizowana banda skurwieli.Wątek czeski nie wykluczony :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a zawsze uważałem Czechów za facetów bez jaj :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....a to Polska właśnie :shock: Niech robią (miejscowi) tak dalej.Turyści będą omijać szerokim łukiem tamte okolice,a IM przyjdzie niedługo zbierać butelki i puszki :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

info z JG24.pl

Mieszkańcy Karpacza zatrzymani za kradzież motocykla

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Karpacza w związku z kradzieżami motocykli. Jeden z mężczyzn podejrzany jest o kradzież, a jego dwaj koledzy o paserkę. Policjanci odzyskali jeden ze skradzionych motocykli, ale nie wykluczone , że zatrzymani mają na koncie więcej podobnych czynów. Teraz grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali trzech mieszkańców Karpacza w wieku od 21 do 26 lat w związku z kradzieżami motocykli. 21-letni mężczyzna podejrzany jest o kradzież, a jego dwaj koledzy o paserkę.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni w nocy z 5 na 6 września br ukradli w Jeleniej Górze motocykl marki Yamaha o wartości 20 tysięcy złotych. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie wytypowali ich jako podejrzewanych o ten czyn. Cała trójka została zatrzymana 14 września br w pobliżu posesji , gdzie mieszkańcy Karpacza mieli zamiar ukryć skradziony motocykl. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy i nie wykluczone, że mężczyźni mają na koncie znacznie więcej podobnych kradzieży, do których doszło od maja do sierpnia br w regionie.

Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Zostali już objęci dozorem policyjnym oraz mają zakaz opuszczania kraju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podjechałem dzisiaj do starego mieszkania żeby wziąć następną porcję gratów przeprowadzkowych, a przy okazji chciałem podłączyć do prądu moto, które po dniu "zdarzenia drogowego" stoi nieużywane. Niestety otwierając garaż (który jest w bloku pod mieszkaniem) zauważyłem, że coś jest nie tak, tzn drzwi miały luźną klamkę (otwierałem ręcznie bo nie miałem przy sobie pilota). Po wejściu do garażu okazało się, że ktoś przeszukiwał tankbag motocykla, którego na szczęście nikt nie ukradł (osiedle zamknięte, moto z alarmem więc było by trochę ciężko) ale brakuje dwóch kasków, dwóch par rękawic i moich rolek. Co dziwne nic więcej nie zginęło, jakby wynieśli wszystko to nie chcę nawet myśleć o stratach...kufry BMW, 3 stroje motocyklowe, zbroja, dwie pary butów, cały ekwipunek wyprawowy (namioty, śpiwory etc.). Teorię mam taką, że weszli do garażu, wzięli kaski, rękawice bo były najbardziej na widoku i zaczęli grzebać w tankbagu w poszukiwaniu skarbów, nie wiedzieli, że moto ma alarm i od majstrowania zadziałał - to ich wypłoszyło. Niestety moja wina też jest w tym całym zajściu bo brama garażowa była owszem zamknięta pilotem ale zapomniałem przekręcić kluczyka w zamku więc można było garaż otworzyć ręcznie.... Gdyby ktoś się natknął na następujące "okazje" na olx-ie lub allegro to proszę o kontakt:

- kask shoei qwest biały

- intercom scala rider q3, bez ładowarki i oryginalnego opakowania

- rękawice alpinestars SP2 czarne

i jeszcze ale to wątpliwe bo były dość mocno używane wink.gif

- kask uvex enduro z wyłamaną płetwą na szczycie i zdjętą osłoną regulacji daszku

- rękawice fox bomber czarne.

Chciało by się zacytować Marszała Piłsudskiego "Kraj wspaniały tylko ludzie ku.wy".... sad.gif.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja pierdziule. Ven nie za dużo pecha na tą końcówkę sezonu??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykro mi, jak coś gdzieś mi się nasunie, to na pewno dam znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w niektórych krajach to podobno łapy takim skurwysynom obcinają ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×