Skocz do zawartości
leff

ZŁODZIEJE!!! UWAGA!!!

Recommended Posts

To ta nawigacja chyba czyta w myślach i wykonuje jeszcze kierownikowi kilka innych usług. ;-)

Tak ze wszystkim, poprostu "prawie" robi różnicę.

O DL nie wspomnę, post neutralny :-D

322283fac0018d4e823a95c29c87e214.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo tu nikt nie wierzy w prawo ani sprawiedliwość ;)

to w co wierzą!?

Ps. wróć!! nie było pytania, na tym forum nie rozmawiamy o polityce :cool:

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to nikt? szacuje, że jednak ok. 40 % wierzy :)

chyba w 40% :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co komu radio, którego nie da się wsadzić do innego pojazdu???

Pewnie przyszli gnoje, wywalili szybę i wzięli co im było najłatwiej.

Mam nadzieję, że ktoś je kupi, pojedzie do serwisu na zaprogramowanie pod nowy VIN i z salonu odjedzie w pięknych, błyszczących bransoletkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps. wróć!! nie było pytania, na tym forum nie rozmawiamy o polityce :cool:

....spokojnie, rozmawiamy. Tylko udajemy, że nie rozmawiamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po co komu radio, którego nie da się wsadzić do innego pojazdu???

Pewnie przyszli gnoje, wywalili szybę i wzięli co im było najłatwiej.

Mam nadzieję, że ktoś je kupi, pojedzie do serwisu na zaprogramowanie pod nowy VIN i z salonu odjedzie w pięknych, błyszczących bransoletkach.

Nic nie trzeba programować. Kostka, dwie anteny i działa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie jest to dziś takie proste.

Nowsze radia - nazwę, zintegrowane - są przypisane do konkretnego auta, do konkretnego nr VIN, który również zapisany jest również w komputerze pojazdu.

Przykład:

Astra H 2006r - pali się radio, kupuję drugie na "alle coć tam", wsadzam i ......... nie działa.

Żeby działało cza je najpierw "wymeldować" a później "zameldować" pod inny pojazd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No nie jest to dziś takie proste.

Nowsze radia - nazwę, zintegrowane - są przypisane do konkretnego auta, do konkretnego nr VIN, który również zapisany jest również w komputerze pojazdu.

Przykład:

Astra H 2006r - pali się radio, kupuję drugie na "alle coć tam", wsadzam i ......... nie działa.

Żeby działało cza je najpierw "wymeldować" a później "zameldować" pod inny pojazd.

W Oplu, peugeot i kilku innych tak, w VW nie

Doczep do tego coś fajnego.

Na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łoj widzę że Vwej oszczędza na wszystkim, spaliny, radia .....

No to współczuję, zmniejsza się szansa na odzyskanie sprzętu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą kradli dopóki będą chętni na zakup kradzionego radia.

A są chętni bo ludzie kupują auto np używane bez navi i chcą sobie doposażyć w to ustrojstwo samochód.

Prawdopodobnie trzeba również w VW zaimplementować kod z radia ale z tym nie trzeba jechać do serwisu.

Soft do VAG jest na tyle popularny, że idzie to zrobić u byle jakiego elektronika. I to jest w tym wszystkim przykre

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To źle świadczy o Volkswagenie. Mają gdzieś swoich klientów i ich radia. Może nawet wyliczyli ile na tym zarobią dodatkowo. To taki trend, dobry produkt przynosi małe zyski, tylko odpowiednie dojenie własnych klientów się liczy. Tylko, że żadne komisje ani urzędy nie mogą się tym zająć. Liczymy każdy gram spalin, a miliony ton toksycznych śmieci z jednorazowego szajsu nie mają znaczenia. Hipokryzja i głupota pod dyktando koncernów. Dalekowzroczność godna kreta.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, o czym wy gadacie? To nie ja mam kłopot tylko ubezpieczalnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, o czym wy gadacie? To nie ja mam kłopot tylko ubezpieczalnia.

W ubezpieczalni też szybę wywalili i ukradli im radio? Nic nie uszanują te złodzieje...

Piszemy ogólnie, nie wszystko da się ubezpieczyć, a złodziejom nie robi różnicy, kto pokrywa straty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam ubezpieczalnia, musisz jechać, wstawić szybę, tracisz cenny czas, sprzątnąc szkło z samochodu, znaleźć coś co pauje do tej dziury z wiszącymi kablami, zamontować, albo znowu jechać żeby zamontowali, albo będą ci tak wisiały kabelki jak mi, po tym jak cała kasetka z lampami wyleciała, bo nie mam czasu podjechać do serwisu.

A ubezpieczyciel, no cóż.... Wykonuje tylko przelew i tak nie ze swoich pieniędzy tylko składkowych.

Edytowane przez Kropka
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to trochę inaczej widzę

Fakt - z szybą trzeba pojechać, ale ubezpieczyciel zapłaci. Za radio też zapłaci, a to co go nie ma się sprzeda za jakieś 30% :P

Generalnie się opłaca ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja to widzę tak: Pracuję na pieniądze, które zarabiam, jestem dojony z tego co zarobiłem przez państwo gdyż płacę podatki zusy i inne pierdoły. Generalnie na wszystko co mam zarabiam uczciwie. A złodziej nie dość, że ukradnie (nie zawsze płaci ubezpieczalnia) to do tego nie dość, że nie zapłaci podatków to jeszcze zarobi więcej ode mnie.

W najgorszym wypadku złapie go policja i albo dostanie zawiasy albo sanatorium na roczek. I generalnie to sanatorium też na mój i Wasz koszt.

Edytowane przez Centrino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno złodzieje też mają zostać ozusowani i opodatkowani. Rząd i posłowie dawno już są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno złodzieje też mają zostać ozusowani i opodatkowani. Rząd i posłowie dawno już są.

Czyli znaczy już są :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przesadzacie trochę , że brak zabezpieczenia radia kodem po stronie producenta cokolwiek zmienia.

Na każdej giełdzie elektronicznej są ludzie którzy odblokują radio za 30 zł jeśli komuś nie chce się z tym bawić samemu.

W sprzedaży są zestawy do otwierania samochodów i ich uruchamiania (turbodekodery, odpalarki, wszystko co się chce) .... nawet z aktualizacją oprogramowania przez rok jeśli wybieramy "markowy produkt" , więc naprawdę nie wierzcie , że ten kod cokolwiek zmienia. Dzieciak z gimnazjum to usunie.

Podobno złodzieje też mają zostać ozusowani i opodatkowani. Rząd i posłowie dawno już są.

...nie do końca :) tak modna ostatnio kwota wolna była dla posłów znacznie wyższa

Edytowane przez Jogi
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×