Skocz do zawartości
Bieszczad

Znalazłem ! Proszę o podpowiedź.

Recommended Posts

Wart jest tyle ile usatysfakcjonuje i Ciebie i kolegę.

W PLN, to będzie gdzieś pomiędzy 5 a 15 tysięcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

marka i model motocykla są znane? czy w tym przypadku (kolor, przebieg, rok prod., Przyjaciel, brat, Francja, itp.) to nie ma znaczenia? :D

Edytowane przez red
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg wskazuje na to, ze mieszkał blisko kościoła

A stan opon na to, że niepalący ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brałbym własnie ze wzgledu na opony, jakies zdjęcie dasz? może...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam też nadzieję, że i olej też oryginalny ;)

Dobra ... - kolega się do nas zwrócił z prośbą o pomoc myśląc, że my tacy całkiem normalni jesteśmy ....

Drogi Bieszczad.

Na tak zadane pytanie nie ma sensownej odpowiedzi, albo każda jest dobra.

Na początek pokaż nam 5 - 10 zdjęć w możliwie najlepszej rozdzielczości, do tego własny opis stanu, wyposażenia ....

Opony 15 letnie tak średnio nadają się do użytku ;) - ale zdjęcie DOT przodu i tyłu bym zobaczył ;)

To że szwagier miał teścia co go lubił lub nie nie ma większego znaczenia dla oceny motka ;)

EDIT: o... ja pisałem, a kolega się w tym samym czasie zdążył obrazić. Ja wiedziałem, że tak będzie ;)

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My jesteśmy życzliwi, przynajmniej sie staramy :-D ale co mamy Ci tu z fusów wróżyć?

Pokaż chociaż zdjęcia, to juz bedzie się można chociaz w części jakoś do tego odnieść.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odrobina dobrej woli.

Ktoś Cię obraził? Ktoś Cię potraktował inaczej niż my traktujemy siebie nawzajem?

Nie napisałeś w Przywitalni, że nie masz zupełnie poczucie humoru i dystansu do siebie :roll:

Administrator

Tak ... słucham!

"To że szwagier miał teścia co go lubił lub nie nie ma większego znaczenia dla oceny motka" - dla mnie jest informacją, że motocykl może mieć taki przebieg i nie sprzedaje go handlarz- kombinator.

Dla nas to bez znaczenia. Nie takie polecanki okazywały się paściami, ale Ty możesz wierzyć we wszystko - tylko nie oczekuj, że my też musimy!

"A stan opon na to, że niepalący" to może np. świadczyć,że przebieg jest prawdziwy.

Nikt tego nie wyklucza! - choć nie wszyscy w to wierzą ;)

Zwróciłem się z prośbą, a otrzymałem takie sobie uwagi.

Liczyłem i liczę na życzliwość - taką ludzką.

Zostałeś potraktowany tak samo jak traktujemy siebie i innych. Może za mało jeszcze poczytałeś, poznałeś nas. To nie jest forum czysto techniczne i mam nadzieję, że nigdy takim nie będzie. Bez dystansu do siebie zginiesz tutaj odbierając wszystko jako "personalną nagonkę", a to błąd.

No dobra ... już się nie dąsaj. My się tak szybko nie obrażamy ... , ale też nie zmieniamy ;)

To gdzie te zdjęcia i opis ... - pytam się?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po podgrzewanych manetkach domyślam się, że to F650GS, chyba, że do efki ktoś założył oxfordy. Jeżeli jest to GS, nie ma żadnych oznak zużycia, rocznik 2000, nie trapią go aktualnie usterki typowe dla modelu, nie jest Dakarem to pewnie jest wart ok 9000 zł. Żeby nie było, że ludzie na forum F650GS są nieżyczliwi ale musisz sam przyznać, że Twoje pytanie w związku z brakiem konkretnego opisu i zdjęć to takie trochę z dupy jest.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak to nie jest GS ( a tego co to jest kolega nie raczył nam napisać ), a np. F650 Funduro, albo jeszcze gorzej ST to 9 wydaje się być przesadzonym szacunkiem - z całym Vengosh'u szacunkiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myślę, że ktoś sobie z Was jajca robi a Wy się wkręcacie......

Bo my to strasznie naiwni jesteśmy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forum jest f650gs.pl i motocykl też F650GS

Jest forum "pudelek", ale tylko o ludziach piszą ... ;) :lol:

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abo bar z Ostrygą w nazwie, gdzie łatwiej o parówę...

parówę .... :) :) :) toś pojechał po bandzie :). Politycznie poprawnie powinno być geja :)

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Politycznie poprawnie powinno być geja :)

A co? Pedałów to już nie ma? :shock:

Aaaa... teraz siedzą w polityce więc nie można :roll:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor mi odpowiada.

Rok prod.2000 przebieg 11 000 km.

Kupuję od Przyjaciela któremu brat mieszkający we Francji pomógł kupić i sprowadzić motocykl w 2012 roku.

W Polsce marzenia o motocylu zweryfikowała rzeczywistość - przejechane w tym czasie 3000 km.

Jest jeszcze na pierwszych oponach - nie mają oznak starości ale myślą,że należy je wymienić.

Żadnych uszkodzeń czy zarysowań nie zauważyłem.

Jedynym wyposażeniem dodatkowym są podgrzewane manetki.

Zakładając, że stan opisywany jest faktycznym, ile w Waszej ocenie wart jest taki motocykl?

Proszę o podpowiedź.

zaczęte z dooopy , koniec z jeszcze większej . na zdrowie :beer: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×